HEROES הדיון הרשמי! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEROES הדיון הרשמי!

IG

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה"רעב" של סילאר פשוט הרס את כל הדמות שלו - לא יאומן שהכותבים של הסידרה ירו לעצמם ברגל בצורה כזו..

וזה שהוא תפס את קלייר כבר בהתחלה של העונה - הרס את כל מה שקרה בעונה הראשונה.

ולמרות שהתבאסתי רצח אני אמשיך לצפות בסידרה... מי יודע, אולי כל החזרה בזמן תצליח לתקן את הדברים שקרו.

בכל מקרה, הרייטניג של הסידרה בארה"ב על הקרשים, וזו לא תהיה הפתעה גדולה אם היא לא תשרוד אחרי העונה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרייטינג של כל הסדרות עכשו על הקרשים... גם המשבר הכלכלי, גם סוף השנה\ תקופת החגים וגם הבחירות לנשיאות... בגלל זה הרבה סדרות לוקחות חוש וחוזרות בינואר\ פברואר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע מה התפקיד של סיילר

לא סיילר, גבריאל!

ה"רעב" של סילאר פשוט הרס את כל הדמות שלו - לא יאומן שהכותבים של הסידרה ירו לעצמם ברגל בצורה כזו..

דווקא הסתדר לי יופי. יש לו רצון נוראי להבין כמה שיותר. הדבר הכי מסובך בעולמינו הוא מוח, תעשה את המשוואה לבד.

חוץ מזה, כמו שIG הזכיר, הוא התחרפן סופית אחרי שאמא שלו קפצה עליו ובעימות תקעה בעצמה מספריים. עכשיו יש לו דמות אם חדשה. המשפחה מעל הכל :P

מה שכן הרגיז אותי בסדרה, זה שהכושי עם ההליכות רוח שלו העביר את היכולת שלו לפארקמן WTF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מעצבן?!?

הקטע שהוא יחול להציץ להעתיד ממש נחמד אבל זה לא משהו רציני.

מה שמוזר עכשיו שזה נראה שיש איזה חמש קבוצות של גיבורים שכול אחד מנסה לעשות את אותה המטרה וכלם יכולים לראות מה הולך לקרות בעתיד! מה שמסבך הכול.

אוקצור....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן הרגיז אותי בסדרה, זה שהכושי עם ההליכות רוח שלו העביר את היכולת שלו לפארקמן WTF.

נכון! איך יכולתי לשכוח..

אפשר לחשוב שאין לו כוחות וזה בכלל ווקמן מיוחד שגורם לאנשים לצייר את העתיד. פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר:

פיטר בלי כוחות?!?!

את האמת הייתי בטוח שאבא שלו יעשה לו מה שהוא עשה לאדם בתחילת הפרק

אבל עכשיו הדבר היחיד שאפשר לעשות זה שהירו יעזור לו ויחזור בזמן אבל זה לא נראה לי דבר סביר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרק 6 היה מעולה :yelclap:

נראה שלאביו של פיטר יש כוח זהה רק שהוא "מפותח יותר" :o

לא נראה לי שאבא של פיטר יותר מפותח ממנו, הוא פשוט נוגע במישהו וגונב לו את הכוחות, פיטר מקבל אותם בלי להרוג או לגנוב את הכוחות של אותו "גיבור" ובאמת נקווה שהירו יחזור בזמן ויעזור לו כי פיטר כיפי עם כוחות.

וממש אהבתי את הקטע שהירו ניסה לתפוס את האפריקאי ופעמיים דפק לו מעדר בראש חחחחחח....

זה היה פרק מעולה. ואני מתחיל לאהוב את סיילר, או כבר לקרוא לו גבריאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאבא של פיטר יותר מפותח ממנו, הוא פשוט נוגע במישהו וגונב לו את הכוחות, פיטר מקבל אותם בלי להרוג או לגנוב את הכוחות של אותו "גיבור".

קח לדוגמא את מאט: חשבנו שהוא רק יכול לקרוא מחשבות , אבל בעצם הוא יכול הרבה יותר מזה ואת זה הוא למד מאביו שיש לו את אותה היכולת.

אתה לא רואה את הדמיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"את האמת הייתי בטוח שאבא שלו יעשה לו מה שהוא עשה לאדם בתחילת הפרק"

כל מה שהוא עשה לאדם היה לקחת ממנו את היכולת להתחדש. בלי היכולת הזו לגוף של אדם היה מעט קשה להשאר חי אחרי לא-יודע-כמה-זמן-שעבר-מאז-יפן-העתיקה.

קצת התאכזבתי מהפרק הזה, חבל על פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...