HEROES הדיון הרשמי! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HEROES הדיון הרשמי!

IG

Recommended Posts

האני המאוכזב היחידי פה?

היתי בטוח שמבחינת עלילה, יפתחו את הסיפור לכיוונים חדשים, אך במקום זאת הכותבים החליטו ללכת על הנוסחה שלמדו להכיר מהעונות הקודמות- סוף העולם.

עכשיו תרשו לי להתלונן על דוקטור סרש. אבא שלו חקר את נושא היכולות כל חייו, וסרש הקדיש 2 עונות בחיפוש תשובות. והנה, מאיה מגיעה ומפצחת פתאום את התעלומה בזה ש-" שאני מתעצבנת, אז הכוח שלי מתפרץ".

מאיה! את לא מבינה איך עזרת לי, בזכותך גיליתי את הסוד, ואני ספיידרמן כי עד עכשיו לא חשבתי בכלל על האפשרות הזו!

קלייר- אוי, סיילר אכל לי את המוח ועכשיו אני פריג'ית בלי רגשות..נעבור לdarkside, כי אני קלייר החדשה והאפלה.

צדיק בסדום.

וואו, כמה mindfuck בפרק אחד :kopfpatsch:

"רצחת את הקירח בבנק וגנבת לו את הכוחות? לא נורא, בוא חוזרים למלונה. הנה הפיג'מה שלך". כן, זה תסריט ממש אמין.

אוקיי, צדיקים.

וכל אלה רק קצה הקצה של כמות הבולשיט הבלתי נדלית בסידרה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן כן.

בחלום שלה זה היה בעלה, תראו את זה שוב, הפעם תנסו לראות את הטבעת ולא את הפנים.

אז, לינדרמן הוא הזייה שפרקמן האב שתל במוח של ניית'ן ודפני. זה מסביר את לינדרמן, אבל לא את זה שניית'ן נרפא מהכדור שהוא חטף.

מה גם, בעונה הקודמת הסבירו יפה מאד שפרקמן חזק יותר מאבא שלו, אחרי שהוא הכניס את אבא שלו ל"קומה". איך הוא יצא ממנה? הצליח לשחרר את עצמו כמו שפרקמן עשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמתי לב לטבעת- אבל יכול להיות שזה טבעת של איזה אירגון ויש כאלה לכמה אנשים :nixweiss:

כן הבנתי, אבל כעת הוא מת נכון?

זאת אומרת, הוא 'שתל' את הדמות של לינדרמן אצל נייתן בשביל לתת לו תחושה של התגלות אלוהית ותו לא נכון? [כלומר, "לכוון" אותו לעשות מה שהם רוצים בעזרת 'טיפים' של "אלוהים"]

ניתן יודע שהוא לא אלוהים... אני חושב שהוא שתל אותו בשביל להסביר את ההחלמה שלו או משהו כזה, וגם בגלל שלינדרמן, אחרי הכול, ידע הרבה דברים והוא דמות סמכותית בעייני נייתן.... או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא יצא ממנה? הצליח לשחרר את עצמו כמו שפרקמן עשה?

אני חושב שפה נכנסת הדמות של אבא פטרלי

אני שמתי לב לטבעת- אבל יכול להיות שזה טבעת של איזה אירגון ויש כאלה לכמה אנשים

הטבעת הזו הייתה עוד בעונה הראשונה, היא של NWO.

New World Order [אגב יש דברים כאלה גם כיום, כמו the company של PB וכו']

וארגון הNWO הוא למעשה האנשים בעלי הכוחות שרותצים להשתלט על העולם, או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I agree I was surprised to hear that the Mexican girl now speaks perfect english.

Why does Mohinder live in the original painters studio. Who is paying rent on it. Why was it never released when the painter(Issac?) died.

Why does Molly live in Mohinders old apartment. Which was actually his fathers I believe. Hell I cant even remember who told Molly to find someone else in episode 2 or 3 of season 3.

Since season 1 I think it has been 2 years or so in the Heroes timeline. If so...if future scarface Peter of season 3 is the same as season 1 future scarface Peter..then when the hell does he get the scar. I mean come on at some point Peter must turn into a complete and total badass. When. Where. How. Why. That is the story I want to see. F Mohnider. F Claire. F the Mexican girl and her dead brother she forgot about. F the many lives and times and versions of Ali Larter. F Molly and Parkman and his dumb dad. Lets have Syler kill them all and Peter get mad and they fight from now until the final episode of season 3. By my math that would be 17 episodes...17 HOURS of one big battle between the newly found brothers Pete and Sy.

I really enjoyed when Peter's Irish girlfriend ceased to exist. Awesome. She meets this great guy in Peter. Ofcourse he did not have a name then. He has a box though. He refuses to ever open it though. He takes her to the future. A future full of evil virus. He gets her arrested. He returns to the present. The virus future is stopped and in a blink of an eye....POOF....poor girl is gone. Erased from existance. Simple clean and efficent.

Am I the only one who misses the old days with BURNFACE Nathan.

כל זאת ועוד ב-

http://www.jumptheshark.com/topic/Heroes/Heroes-General-Comments/893

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה וואלה שכחתי את הירו...

יש לו תוכנית להציל את אנדו בלחזור אחורה בזמן אחרי שהוא מבין מה זה כל הארגון הזה? וגם בעונה הקודמת היה את הקטע של הירו הרציני מהעתיד עם החרב ואחר כך הירו של ההווה היה עם חרב וקצת יותר רציני, ועכשיו הוא שוב כזה חנן שמשתמש בכוחות שלו בצורה מטומטמת עם מוח של ילד בגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, כל הסיפור מהעונות הקודמות פחות או יותר אבוד, הם הרסו את כל הסיפור.

יש כל-כך הרבה חורים בעלילה שזה לא ייאמן, כבר אי אפשר לחזור ממצב כזה.

ובקיצור 2, הסדרה כבר מעלה ריח לא נעים, מסדרה מעולה היא הפכה לעוד סדרה מטופשת שנתקעת לעצמה ברגליים, ולא מצליחה להשתחרר מזה (וגם לא תצליח).

ומה שאחד מהאנשים כתב לגבי הבחורה האירית כל-כך נכון שזה עצוב.

כנראה שלגיבורי הסדרה יש אמנזיה ברמת גבוהה, ממש כמו הבחור

.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, חכו, זו רק תחילת עונה... הם תמיד מסבכים בתחילת העונה ועונים על רוב השאלות בסוף... עכשו כבר ידוע מי האיש הרע של הסיפור, ידוע מה התפקיד של סיילר, מתחילים להתברר פרטים על למה קלייר כל כך חשובה ופיטר מתחיל להיות רע ופחות שמוק, מוהינדר מתחיל להיות מעניין... בערך...

אני די בטוח שעוד פרק~2 יתחילו להתגלות כל מיני סודות ולהתבהר דברים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהסדרה התדרדרה, אבל פשוט כל מה שקרה בעונות 1 ו 2 כבר לא קשור לשם.

את הקטע של הרעב של סיילר לא חשבו בעונה הראשונה, כי עכשיו הוא פתאום עם אופי טוב ובא לך ללטף אותו. אבל בעונה 1 ו 2 הוא בלי שום קשר לרעב היה רע והתנהג כמו וואחד VILLIN. פשוט אין לעונה הזאת קשר לעונות הקודמות כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...