תקין ל-4870? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקין ל-4870?

Zakash

Recommended Posts

KavKazoon למה קשה לך להבין?.... הבעיה היא לא הכרטיס נקודה. אין סיכוי שגם הספייר וגם הגיגה בייט פגומים.

לגבי תוכנת הניקוד... אין שום טעם לעשות את הבדיקה הזו משום שזה ברור לנו ולך שהמחשב לא פועל כראוי....

Zakash, לא ענית לי על כל השאלה... מה עם המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

KavKazoon למה קשה לך להבין?.... הבעיה היא לא הכרטיס נקודה. אין סיכוי שגם הספייר וגם הגיגה בייט פגומים.

לגבי תוכנת הניקוד... אין שום טעם לעשות את הבדיקה הזו משום שזה ברור לנו ולך שהמחשב לא פועל כראוי....

Zakash, לא ענית לי על כל השאלה... מה עם המעבד?

אני לא בטוח שהיה בעיה עם הSAPPHIRE, לפחות לא היה את הבעיה של הBOOT. הוא היה מקבל הרבה יותר בקניון פלייט ב3D, כמעת פי 2. עם הגיגה בייט יש לי קפיצה לשחור בקניון פלייט גם.

המעבד... איך אני בודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לזכור! הSapphire לא היה פגום! היה לו בעיה של הGAMEPLAY, היו 500 איש שטענו שיש להם אותה בעיה, ולכולם הם אמרו זה בגלל הספק כוח, לנו אין שום בעיה.

בסופו של דבר (לאחר שחהלפתי אותו) הם תיקנו את זה.

אני לא רוצה לעשות אותו דבר עם הכרטיס שעכשיו, להחליף אותו סתם... זה אחד

2 זה שיש לזכור שיש לי איתו בעיות גם בהדלקה, (כמו שרואים בסרטון). אך לאחר שהוא נדלק, אין ממש בעיות.. (חוץ מהFPS).

ניסיתי להתקין עדכונים לביוס, ניסיתי דריברים שונים בנתיים - לא עוזר.

cpunz1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה ללכת לחנות ולתת תמחשב לבדיקה לרוב החלקים יש אחריות אז פשוט לך ושהראש שלך יהיה רגוע ! אחרי בדיקה מקוצועית טובה אתה תדע בדיוק מה הבעיה וככה תטפל בה!

(אני מקווה שקניתי תמחשב במקום טוב ולא באיזה מחקר מחשבים או אלוף מחשבים חח)

אם אתה רוצה חנות הכי טובה בארץ לדעתי האישית אז זה האתר אני יכול להגיד לך גם מיקום אם אתה צריך www.pandas.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה ללכת לחנות ולתת תמחשב לבדיקה לרוב החלקים יש אחריות אז פשוט לך ושהראש שלך יהיה רגוע ! אחרי בדיקה מקוצועית טובה אתה תדע בדיוק מה הבעיה וככה תטפל בה!

(אני מקווה שקניתי תמחשב במקום טוב ולא באיזה מחקר מחשבים או אלוף מחשבים חח)

אם אתה רוצה חנות הכי טובה בארץ לדעתי האישית אז זה האתר אני יכול להגיד לך גם מיקום אם אתה צריך www.pandas.co.il

אחי, לפני שאני שולח את המחשב לבדיקה מה שאומר שיקח די הרבה זמן במיוחד עכשי ובתקופת החגים, אני צריך לדעת מה להגיד להם לפחות בבדיקה ( ולא, לא קניתי את המחשב מורכב, קניתי חלקים.. אז זה קצת בעיה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה פשוט תן לבדיק! ואתה לא אמור להגיד להם מה הבעיה הם יגידו לך כבר מה הבעיה אם תילך לחנות רצינית מקצועית תאמין לי אתה לא צריך להגיד כלום רק תגיד לא עובד לי טוב וזהו הם כבר יגידו לך הכל!!! אני חוזר שוב פעם על החנות פנדה מכיוון שזה באמת הכי טוב (לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה פשוט תן לבדיק! ואתה לא אמור להגיד להם מה הבעיה הם יגידו לך כבר מה הבעיה אם תילך לחנות רצינית מקצועית תאמין לי אתה לא צריך להגיד כלום רק תגיד לא עובד לי טוב וזהו הם כבר יגידו לך הכל!!! אני חוזר שוב פעם על החנות פנדה מכיוון שזה באמת הכי טוב (לדעתי)

איזה פנדה אני מהצפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS עברו מהקריות עכשיו הם ממש יושבים בחיפה

"אנו שמחים לבשר שעברנו לחנות החדשה, בכתובת שדרות ההסתדרות 240, חיפה (צומת קרית אתא, מתחם REAL), יש חניה בשפע ותחבורה ציבורית קרובה."

ואני שמח לבשר לך שצומת קרית אתא נמצאת בקריות ולא בחיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...