תקין ל-4870? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקין ל-4870?

Zakash

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הביצועים של הכרטיס לא מספקים אותכם אז אתם מאשימים את הדרייברים ? אני לא מאמין ש ATI עושה כאלה עילגים...

וזה שכולם עוברים אותך ב זה בגלל שרובם הגדול כאן פשוט באוברקלוק... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טמבל הכרטיסים האלו הכי חזקיפם שיש והם מספקים פשוט הדריברים להם עדיין על הפנים מכיוון שהכל פה חדש תאמין לי שיצאו דריברים איכותיים עוד איזה חצי שנה ככה אז הכרטיס יראה שיפור ממש עצום אולי הכרטיס שלך לא מספק אותך הכרטיס שלי 4870 ממש ממש כן ספק אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיבו אני לא יודע מה לעשות! אני משחק קריסיס VHIGH והFPS שלי הוא על 11! שאני מסתכל על הים אז 15 גג!

רק אם אני מוריד לLOW אז אולי 25.... ניסיתי גם לעשות OC לכרטיס עד המקסימום.. לא היה שיפור בכלל! הורדתי את ה8.9 ושמתי 8.8... לא עוזר!

אין לי מושג מה לעשות, חייב לדעת מה הבעיה! תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הסיבה שהחלפת את השאפיר? ובכל מקרה נראה לי שהפעם הכרטיס פגום, בהתחלה כשקראתי את האשכול הייתי בטוח שזה בגלל ה8.9 אבל ראיתי שהחזרת ל8.8 ועדיין לא עזר, בכל מקרה לך לחנות תחזיר את השאפיר, ותנסה איתו, אגב אתה בויסטה אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב טמבל הכרטיסים האלו הכי חזקיפם שיש והם מספקים פשוט הדריברים להם עדיין על הפנים מכיוון שהכל פה חדש תאמין לי שיצאו דריברים איכותיים עוד איזה חצי שנה ככה אז הכרטיס יראה שיפור ממש עצום אולי הכרטיס שלך לא מספק אותך הכרטיס שלי 4870 ממש ממש כן ספק אותי

סתם שאלה... למי אתה אומר טמבל כבר פעמיים בשירשור הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאפיר? אתה מתכוון סאפיר, ובקשר לעצה אז כן,

אם אתה עדיין יכול אז תחליף ל או משהו

היה לי סאפיר, החלפתי אותו לאחד אחר.. ואז החלפתי מסאפיר לגיגה בייט... (בגלל הבעיה שהייתי לסאפיר עם הגיימפליי).

בכל מקרה, יש לי עכשיו גיגה ביט...

חברה, מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעה בחברה החברה שאפיר טובה מאוד יותר טובה מגיגביט לי יש גם שאפיר ...פשוט תילך למקום שקנית ממנו ותגיד להם שהכרטיס עובד על 40 אחוז ואתה רוצה שיעשו בדיקה משלהם (אני מקווה שקנית את הכרטיס בחנות רצינית כמו פנדה או משהו בסגנון) אולי באמת יש איזה פגם או משהו בכרטיס עצמו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעה בחברה החברה שאפיר טובה מאוד יותר טובה מגיגביט לי יש גם שאפיר ...פשוט תילך למקום שקנית ממנו ותגיד להם שהכרטיס עובד על 40 אחוז ואתה רוצה שיעשו בדיקה משלהם (אני מקווה שקנית את הכרטיס בחנות רצינית כמו פנדה או משהו בסגנון) אולי באמת יש איזה פגם או משהו בכרטיס עצמו ...

40 אחוז? איך הגעת למסקנה הזאת? איך אני יכול להיות בטוח שזה באמת ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...