שיטה מומלצת לקנייה מ-trade zone או YAD2 מבלי לפול בפח - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטה מומלצת לקנייה מ-trade zone או YAD2 מבלי לפול בפח

f16

Recommended Posts

מישהו הזכיר דואר גוביינא?

למי שלא יודע איך זה מתנהל..

אתה שולח ת'כסף והמוכר שולח את המוצר, בתחנת דואר עושים "החלפות" ומעבירים לכל אחד ת'מוצר. נשמע פשוט וטוב עד פה אבל מה מה קורה במקרה והוא לא שולח לך את המוצר או ההיפך? הדואר לא החלפה פשוט כמשמעו ומחזיר לך בסוף ת'כסף/מוצר..

כמה זה עולה? עולה כרגיל לפי שזכור לי ופשוט מבקשים מהדואר לבצע דואר גוביינא ולהיתחלק במחיר חצי חצי ואם המוכר באמת טוב אז הוא אפילו ישלם על המשלוח.

מקווה שילך לך בהצלחה ואם תוכל תגיד מה אתה רוצה לקנות שנעזור לך ספיציפית. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש ברירה אחד.

ללכת למוכר בעצמך ולבדוק את המוצר אצלו. זה הדרך היחידה בא אתה תהייה מכוסה ב100%

יש ברירה אחד.

ללכת למוכר בעצמך ולבדוק את המוצר אצלו. זה הדרך היחידה בא אתה תהייה מכוסה ב100%

הרבה פעמים הגעה פיזית למוכר היא לא פרקטית ולא משתלמת .

תאר לך מצב שאתה גר בנהריה והמוכר גר בבאר-שבע ,רק הדלק הלוך וחזור יעלה לך יותר מ-500 שקל .

הציעו עוד רעיונות ,אולי ביחד נימצא פיתרון יותר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי פעם על דבר קטן שנקרא אוטובוסים ורכבות

למרות שאני לא לחלוטין בטוח מה זה.

אני משוכנע שאתה ממש " : לא לחלוטין בטוח מה זה"

אחרת לא היית מציע זאת , אפילו לא בצחוק .

זהו סיוט אמיתי מהגיהנום להשתמש בתחבורה הציבורית הזועתית שיש בארץ .

אלא אם כן אתה גר סמוך לתחנת הרכבת (NOT LIKELY ) וגם המוכר גר סמוך לתחנת הרכבת (NOT LIKELY ) .

פעם אחרונה שניסיתי זאת (את השילוב הקטאסטרופלי של אוטובוסים ורכבת ) חזרתי הביתה מרוט עצבים ותשוש אחרי שביליתי חצי יום בדרכים כאשר את רוב הזמן ביליתי בישיבה על התחת בהמתנה בתחנות אוטובוס ורכבת .

גם לסבול וגם לשלם ביוקר על זה ?

NO THANK YOU AND NO WAY

ואתה יודע מה ?

גם אם זה יהיה בחינם אני לא מיתכוון לחזור על הסיוט שוב פעם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בתור חייל שנוסע בערך 5 שעות ביום בתחבורה ציבורית, אני יודע טוב מאוד מה זה

ואני יודע טוב מאוד שהתחבורה הציבורית בארץ נוראית.

אבל אתה לא יכול להכחיש שזה הרבה יותר זול מאשר לקחת אוטו.

חיפשת פתרון? הנה לך פתרון. הוא אומנם לא מושלם, אבל אין פתרון מושלם (אלא אם כן

תשכנע את המוכר להגיע אלייך הביתה. ואז אולי יתברר שזאת אנג'לינה ג'ולי ושהיא ממש

חמה עלייך. זה למשל יהיה מושלם. אבל ספק שזה יקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, בתור חייל שנוסע בערך 5 שעות ביום בתחבורה ציבורית, אני יודע טוב מאוד מה זה

ואני יודע טוב מאוד שהתחבורה הציבורית בארץ נוראית.

אבל אתה לא יכול להכחיש שזה הרבה יותר זול מאשר לקחת אוטו.

חיפשת פתרון? הנה לך פתרון. הוא אומנם לא מושלם, אבל אין פתרון מושלם (אלא אם כן

תשכנע את המוכר להגיע אלייך הביתה. ואז אולי יתברר שזאת אנג'לינה ג'ולי ושהיא ממש

חמה עלייך. זה למשל יהיה מושלם. אבל ספק שזה יקרה)

בתור חייל שנוסע בתחבורה הציבורית בחינם ,אתה האחרון שיכול להגיד שזה זול .

לפני שאתה אומר דברים כאלו ,כדאי שתגיע לקופה בתחנת הרכבת ותשאל כמה עולה אותו מסלול יומי שאתה עושה לאזרח הפשוט

ואותו דבר תעשה לגבי דן \אגד .

אני מבטיח לך שמחכה לך שוק קטן כאשר אתה תעשה את החשבון הכולל .

לא סתם הציבור בארץ "מצביע ברגליים " ומעדיף להחזיק פרטי (כן כן אפילו העניים ביותר מחזיקים טרנטה בת 20-30 שנה ).

בוא נגיד ככה :

יש יותר סיכוי שאנג'לינה ג'ולי תגיע אליי הבייתה במצב רוח חרמני במיוחד לפני שאני אתן צ'אנס נוסף לפני שאני אחליף את הפרייבט בתחבורה הציבורית "המשובחת " שיש כאן .

אגב ,מישהו בכלל שמע על עוד מדינה בעולם שהתחבורה הציבורית בו לא עובדת לגמרי בסוף השבוע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכן. :nixweiss:

זה ככה בהרבה מקומות.

(וזה לא אומר שזה מעניין אותי אם גם אחרים הם מפגרים- אצלי אני כן רוצה שהתחבורה הציבורית תהיה פעילה בצורה כלשהי בשבת)

תן דוגמא למדינות בעולם המערבי שהתחבורה הציבורית מושבתת לחלוטין בסוף השבוע (שים לב שאני מדבר על השבתה כוללת ולא על צימצומה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור חייל שנוסע בתחבורה הציבורית בחינם ,אתה האחרון שיכול להגיד שזה זול .

לפני שאתה אומר דברים כאלו ,כדאי שתגיע לקופה בתחנת הרכבת ותשאל כמה עולה אותו מסלול יומי שאתה עושה לאזרח הפשוט

ואותו דבר תעשה לגבי דן \אגד .

אני מבטיח לך שמחכה לך שוק קטן כאשר אתה תעשה את החשבון הכולל .

לא סתם הציבור בארץ "מצביע ברגליים " ומעדיף להחזיק פרטי (כן כן אפילו העניים ביותר מחזיקים טרנטה בת 20-30 שנה ).

בוא נגיד ככה :

יש יותר סיכוי שאנג'לינה ג'ולי תגיע אליי הבייתה במצב רוח חרמני במיוחד לפני שאני אתן צ'אנס נוסף לפני שאני אחליף את הפרייבט בתחבורה הציבורית "המשובחת " שיש כאן .

אגב ,מישהו בכלל שמע על עוד מדינה בעולם שהתחבורה הציבורית בו לא עובדת לגמרי בסוף השבוע ?

התכוונתי שאני יודע טוב מאוד שהתחבורה הציבורית זה סיוט ונורא לנסוע בה.

לגבי המחיר, אז אומנם זה לא מאוד זול, אבל זה עדיין יעלה לך פחות מאשר פרטי.

ואני בטוח שבאיראן אין בימי חופש מוסלמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בכלל לקנות יד שניה במיקום שכ"כ רחוק ממך? זה משהו שלא מוכרים הרבה?

אני חושב כך.. אם אני קונה יד שניה למשל מעבד כלשהו או - דוגמא למשהו נפוץ- אז לא בעיה למצוא משהו קרוב. ואז אין משמעות לדיון הזה, אני חושב.

אבל אם אתה מחפש משהו שאין הרבה, כמו למשל פטיפון ענתיקה במצב טוב, ונתקלת במשהו טוב שגם רחוק ממך- אז במקרה הזה אולי גם למוכר יש אינטרס להפטר מהמכשיר, והוא יסכים לעשות חצי דרך. כשלא היה לי , מכרתי אייפוד למישהי מאיזור חדרה (אני מנתניה).. נפגשנו באמצע, וזה יצא נח לשנינו. ואני יודע שזה לא רחוק, אבל הנקודה היא שאפשר להפגש באמצע.

לצורך העניין יכלתי למכור לאנשים שהיו מוכנים לבוא עד לבית שלי, אבל הם רצו מחיר זול יותר. אבל למה שאני אוריד מהמחיר, האייפוד שהיה ברשותי לא היה בשימוש יותר מכ20שעות- בימים הראשונים לאחר הקניה שלו. אז התעקשתי על מחיר ובסוף הגיע קונה שהאמין לי שהמכשיר חדש, ואכן כשנפגשנו היא ראתה, האזינה ל-Strange Kind Of Woman, שילמה- וסלמאת'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה חוק משנת 1951 :>

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%98%D7%98%D7%95%D7%A1_%D7%A7%D7%95%D7%95_(%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C)#.D7.94.D7.A1.D7.98.D7.98.D7.95.D7.A1_.D7.A7.D7.95.D7.95_.D7.91.D7.A0.D7.95.D7.A9.D7.90_.D7.94.D7.A9.D7.91.D7.AA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרום יש עוד 2 תופעות מדהימות :

1.מה שנמצא בדקום עולה יותר ממוצר חדש בחנות + אחריות. (לדוגמא PSP SLIM לא פרוץ ב1500 שקל -איזה ערס שאומר שאתה יוצא פראיר - כשמכשיר חדש בבאג עולה 900)

2. מןצר שנמכר כחדש - אחרי שעשו בו שימוש שטח (לדוגמא משרדי שלקחו אותו לטיול 4X4 בשטח ושיחקו איתו (להערכתי) ראגבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצות שלי:

-לעשות השוואת מחיר מול חדש!!

-לקנות ממישהו שקיבלתם רושם של מישהו שהוא לא מניאק

-לקנות ממישהו שלא יתנגד להראות לכם את המוצר עובד ואפילו להפעיל תוכנת מאמץ(BENCKMARK/משחק) על כרטיסי מסך/מעבד כדי להוכיח תקינות

-לקנות חלקים בעלי אחריות+קבלה

-לקנות ממישהו שקרוב פיזית אליך, אני אישית מעדיף תמיד להפגש בת"א-ר"ג שבאיזורים אלה אני די נייד

-לא לקנות ציוד מורכב מדי שעלול להתקלקל מיידית, כגון PSP, מחשבים שלמים וכדו' ללא אחריות על קבלה

וכמובן לעיין בדירוג ובנוסף לשמוע מניסיון של חברים במידה ואפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים פה הנחת ייסוד מאוד פשוטה, בנאדם שמוכר משהו יד שנייה,

לא מוכר את זה במטרה להפרנס מזה, הוא לא בעל עסק.

בסה"כ קניתי משהו לפני כמה שנים, השתמשתי בזה מספיק, יש לי כסף לקנות

מוצר חדש, אבל אני מעוניין להפטר מהישן מהרבה סיבות: שלא תערם לי פסולת אלקטרונית בבית,

שיהיה לי איזשהו Buffer סימלי לקניית המוצר החדש(לדמות לעצמי עסקת טרייד-אין אם תרצו).

אני אישית, מצידו של מוכר שפרסם מודעה בטרייד-זון, מישהו פונה אליי בבקשות מגוחכות כמו שהועלו

פה, אני שולח אותו ללפלנד.

שטרות בחתיכות? כיסוי עלויות הנסיעה?

אני לא מתפרנס מזה, רוצה? תקנה, לא רוצה(מכל סיבה שהיא)? אל תקנה, פשוט מאוד.

אנשים פה גם מציעים להתנחל בביתו של המוכר ולוודא שהכל עובד(אם הכוונה למספר דק' עד שעה, זה דווקא בסדר,

אבל יש אנשים שזמנם יקר, אתה תהיה מוכן לכסות לי עלות של זמן לעבוד מולך מעבר לעלות המוצר? אני במקרה במשרת

היי-טק זותרה מרוויח בסביבות ה-50 שקל לשעה, אתה מוכן לכסות את זה?).

בכל אופן, אתם חיים בסרט וחושבים שאנשים חייבים לכם משהו רק כי הם פירסמו מודעה,

הם מקבלים סטיקר של גנב עד שהוכח אחרת, אז ממש לא! ואם אתם לא רוצים להדפק,

אל תקנו יד שנייה, היה וזה חלק מהסיכון.

חג שמח ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...