BT עושה המון רעש ב2000RPM - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT עושה המון רעש ב2000RPM

allammo

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון ולכן אמרתי לו להחזיק את הקירור בנקודה של הקליפס השבור כדי שהוא לא יזוז בכלל (למניעת רטט שיגרם בעקיפין ע"י המאוורר), והוא אמר שעדין יש רעש.

אז פותח הת'רד אם אתה רוצה להיות עוד יותר בטוח, תפעיל את המאוורר כשהוא מנותק מגוף הקירור ורק מחובר ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ולכן אמרתי לו להחזיק את הקירור בנקודה של הקליפס השבור כדי שהוא לא יזוז בכלל (למניעת רטט שיגרם בעקיפין ע"י המאוורר), והוא אמר שעדין יש רעש.

אז פותח הת'רד אם אתה רוצה להיות עוד יותר בטוח, תפעיל את המאוורר כשהוא מנותק מגוף הקירור ורק מחובר ללוח.

רגע אתה מציע לפותח התרד לפרק תקירור מהמעבד ולהפעיל ?.למה ...

הייתה עושה כה דבר למחשב שלך ?... רעיון ממש רע :screwy:

תשמע תנסה להחליף את הקליפס ותראה ...

וקאספי יגידו לו לך !@#$@ כי זה נזק פיזי ! ובתפוטנציומטר צריך להלחים אליו בעדינות תחוטים ...

בגלל שאין מגע מלא עם המעבד יכול להיות שהוא יחפור לך בסלד גבווה אבל הטמפרוטרה תהיה עדיין בגדר הנורמאלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אינו רעיון רע בכלל. ראשית הוא לא מפעיל דברים שמאמצים את המערכת, ואפילו אם הוא רוצה להרגע הוא יכול להכנס לביוס בשביל שמערכת ההפעלה לא תפעל והמעבד יתאמץ קצת יותר. ואתה יודע מה? גם אם הוא כן יפעיל את הOS, לא יקרה שום דבר. כי המעבד לא יגיע לטמפרטורה גבוהה, זה לא שהוא מוציא את כל יחידת הקירור, אלא רק המאוורר.

וכן אני הייתי עושה במקרה ויש צורך, ואני גם עשיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים תירגעו, זה בסך הכל גוף , לא צריך לפתוח על זה מלחמה

הקליפס הוחלף, יש מגע מלא, הרעש מטורף, שמתי מברג כדי לעצור את המאוורר והופ נעלם הרעש, סידרתי את הפטנציומטר כמו שצריך.

הגיע הזמן שKSP יעשו משהו ולא רק יחפרו שנגמרה האחריות, המאוורר עושה את הרעש

ניסיתי כבר הכל, אבל המאוורר כנראה נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...