BT עושה המון רעש ב2000RPM - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BT עושה המון רעש ב2000RPM

allammo

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו תושבת נשברה לך שם ?...

זו: http://www.ixbt.com/cpu/coolx/eclipse/typhoon-lga775retention.jpg

באחד מהקצוות הפלסטיק הלבן נשבר

אמן הייתי יכול להוריד, חפרתי בביוס של הלוח החדש P-43 DS3L וכלום, עובד על 20+- מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש מצב ....

אבל איף שברתה אותה בדיק מה שיכול להשבר זה רק הקליפסים ....

וגם אותם אפשר להחליף מפירוק של מאוורר דפוק תנסה לברר בחניות מחשבים על גופי תקולים את הפלסטיק הנועץ ניתן להחליף

עשיתי זואת הרבה פעמים עם גופי יקרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן יש מצב ....

אבל איף שברתה אותה בדיק מה שיכול להשבר זה רק הקליפסים ....

וגם אותם אפשר להחליף מפירוק של מאוורר דפוק תנסה לברר בחניות מחשבים על גופי תקולים את הפלסטיק הנועץ ניתן להחליף

עשיתי זואת הרבה פעמים עם גופי יקרים ;D

הקליפס נשבר, וזה גם לא אני, עובד מטומטם בKSP בירושלים... לך תוכיח שהוא שבר לי את זה אחרי חצי שנה שלא נגעתי ופתאום נשרף הלוח ובזמן הפירוק של הקירור ראיתי את השבירה =\

נתתי עכשיו בדיקה קטנה, הBT רופף מאוד, איפה אפשר להזמין תושבת חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דורש כסף על התמיכה הטכנית ועל הרעיון שלי ....

רק תפריד בעדינות עם מברג שענים תקליפס .. ומשוך החוצה .... ;D

בהצלחה איש ..... :xyxthumbs:

תיהיה בריא עם הרעיונות שלך חחח

אבל בכל זאת אני צריך תושבת חדשה, היא לא משהו נגדיר את זה ככה, יש למישהו מושג איפה להזמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתכוון כשאמרת שהורדת אותו, כי אני לא אמרתי לך להוריד אותו.. אמרתי לך לבדוק אם הוא עושה רעש גם כשאתה לוחץ על הנקודה השבורה ובכך מונע מהפלסטיק לזוז.

תנתק מאוורר מאוורר עד שתדע איזה עושה רעש

אם אתה רוצה להתחיל עם המעבד, אז פשוט תפעיל אותו על מהירות פחות גבוהה באיזור ה1000 אני מניח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתכוון כשאמרת שהורדת אותו, כי אני לא אמרתי לך להוריד אותו.. אמרתי לך לבדוק אם הוא עושה רעש גם כשאתה לוחץ על הנקודה השבורה ובכך מונע מהפלסטיק לזוז.

תנתק מאוורר מאוורר עד שתדע איזה עושה רעש

אם אתה רוצה להתחיל עם המעבד, אז פשוט תפעיל אותו על מהירות פחות גבוהה באיזור ה1000 אני מניח..

התכוונתי והורדת הOC.

בדקתי וזה הBT עושה את הרעש, ניתקתי כבר הכל והשארתי אותו לבד עם הספק, הספק לא מרעיש, עבד לבד, שקט מופתי.

כפי שאמרתי קודם, יש לי P-43 DS3L חפרתי לו קצת בביוס ולא מצאתי דרך להוריד לו את הRPM, איפשרתי לו לשלוט על מהירות, עובד על 22 מעלות (קצת חם יותר עכשיו אבל זה עדיין לא סיבה ל2000RPM), יש רעיון איפה אני טועה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...