מחשב חדש פצצה!!!!@@##$%^&* - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש פצצה!!!!@@##$%^&*

yair31

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סתם ככה תמיד טענתי ש זה חרא ב hd, ופעם כמעט עלו עלי פה באתר.

עכשיו פתאום כולם(כמעט) מסכימים, ד"א היו לי במשך 9 שנים(בדיוק היום) שאני עם מחשבים,

5 hd שונים כולם של wd - ובאחד מהם אין אפילו bad sector אחד עד עצם היום הזה.

לא סתם אמרתי ש דפוקם פשוט ראיתי דיסקים קשיחים רבים שלהם שנדפקו בגלל אלו שהן סיבות מוזרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אומרת שאתה מאמין שהוא כתב את זה ברצינות? (ג'יפורס 4?)

אני חושב שהוא לא יודע על מה הוא מדבר והמוכר בחנות מצא ילד פראייר עם הרבה כסף..ודחף לו חומרה בינונית אבל לקח ים בכסף!!!!

זה שיש לאביך הרבה כסף לא אומר שאתה צריך לחלק אותו למוכרי מחשבים ....כי אם זה מה שאתה אוהב לעשות אתה מוזמן לשלוח לי צקים! :)

גם אם אתה מתעקש על P4 יש מספיק פריטים במחשב שלך שהם לא משהו!

ראיתי מישהו שקנה מחשב טוב בהרבה משלך ב 5 אלף פחות!

לא רוצה לבעס אבל ככה זה!

(במחשבים יקר זה לא ערובה לטוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם חושבים על המחשב שלי (אני הרכבתי אותו מחלקים :hat:)

פנטיום 4 2000 מגה הרץ

לוח אם לא יודע כי אני לא קניתי אותו (אבל הדגם חדש )

512 מגה פנימי RDRAM

כרטיס מסך ג'יפורס 4 64 מגה TV OUT

כרטיס קול בלאסטר לייב

רמקולים 4+1

מארז FULL טוור

עכבר אופטי

100 GB מהיר

מקלדת מיקרוסופט

CD-*56

DVD*16

24*10*48 צורב

פלופי רגיל

מודם רגיל

כרטיס CNET

מסך 19"

מדפסת 990C החדשה

סורק 48 סביות של HP

ג'ויסטיק+הגה+פדלים של מיקרוסופט

=

כל המחשב עלה לי 15,657 ש"ח

מהתבוננות במפרט של המחש שלו זה נראה כאילו הוא קנה מחשב יקר מאוד מחוברת "מבצעים" של ויזה או שאיזה עושק קברים מקומי וממוסד(מוכר בחנות מחשבים קטנה), ראה ילד מליין ועשק אותו עד היסוד, כי כל החלקים הם בינוניים מינוס, למעט המעבד, שכנראה זה מה שאנשים חושבים שנחשב, אפשר לראות גם שהוא לא ידוע אפילו את שם יצרן הלוח, על-כן, נתן להסיק שמדובר בלוח אם המיועד לקברי פנטיום 4, זה בטח לוח Micro ATX שמיוצר בעזה או באיזה כפר דייגים סינייים קשיי יום. עוד דבר מעניין, מהבדיקות שאני לפעמים עורך לעושקי קברים בחנויות המחשבים הקטנות אני יכול לומר לכם שהמטומטמים בחנויות האלה לא שמעו מזה Audigy והם חושבים שGeforce 3ti500 זה הג'יפורס 4, הם לא יודעים מזה 2 נורמאלי, אלא רק מה זה סדרת הMX והם אמרים שMX200 מיועד למי שאין כסף וMX400 מיועד למי שיש לו הרבה כסף. האפשרות השנייה לגבי הדבר הזה, זה שמשהו פה מהפורום החליט לשגע כאן את כל האנשים ולהקפיץ להם את הפיוזים.

כל המחשב עלה לי 15,657 ש"ח

המחשב לא עלה לך, הוא עלה לאבא שלך וזה שרף לו חור גדול מאוד בערנק. אתה יודע מה אני הייתי עושה עם 15 אלף שקל זמינים? אם היית אופציה היית לוקח אותם ונוסע מכאן ונעזר בהם בשביל להתחיל חיים חדשים בארץ אחרת, אבל בא נוציא את זה מכלל אפשרות:

בקרוב ל16,000 ש"ח, הייתי יכול לקנות לעצמי מחשב, שהוא כמעט תותח על כרגע, מבוסס במשהו כמו 5,000 ש"ח, למרות שלא הייתי זורק סתם כסף על TI500, אלא קונה TI200 ומסתפק במעבד XP1600, ובטח היה לי גם של חברה שפוייה שאני בחרתי את הדגם המדוייק וכך כל החלקים במחשב. עם כל הכסף הנשאר הייתי קונה לעצמי סקודה מודל 95-97 עם קילומטראז' נמוך, כי זה אוטו עם מנוע חזק מאוד, שואף לאפס תקלות ומנוע עמיד. רואה עכשיו מה אפשר לעשות ב16 אלף שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גי פורס 4 (לא מיוצר עדיין בכלל) בטח במוכר נתן לא MX400 ואמר לו שזה גרסת חומרה 4.00 כלומר הגי פורס 4 הראשון !!!

(שעדיין ללא מיוצר). :nono:

או שפשוט כותב ההודעה עדיין בהשפעת הכימיכלים ממסיבת הסילבסטר !!!!! (בטח בדק אותם לפני המסיבה).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

דן

cwm39.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים הת'רד הזה הוא ממש לא רציני, מפרסם ההודעה המקורית מזה כמה זמן לא מראה עניין בת'רד הזה. לכן, היות והוא לא מביא שום תועלת לקידום עניניי הפורום. אני נועל את הנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...