הסתבכתי עם הסאנסו 280, לא מוצא את השירים על הנגן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסתבכתי עם הסאנסו 280, לא מוצא את השירים על הנגן

114508534

Recommended Posts

היי שלום

קיבלתי אתמול את הנגן , חיברתי אותו למחשב , נכנסתי למדייה פלייר בחרתי מלא שירים ועשיתי העתק לנגן, כל השירים עברו, בדרקתי בנגן וגם המקום שלהם תפוס עכשיו בנגן אבל המבעיה היא שאני לא מוצא את השירים, איך עדיף להעביר שישירים, זה לא הראה לי את הנגן ככונן

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן קשור לקושחה, אני קיבלתי את ה250 שלי עם גרסה אמריקאית A1.8 משהו כזה ועידכנתי לאמריקאי A22(זה בטא נראה לי)

דבר ראשון, הרס לי את הנגן ואז הצלחתי לשחזר אז רק שתדעו שכדאי להתרחק.

דבר שני, בA.18 אז בSETTINGS יש MODE ואז יש MSC וMTP

בA.22 יש שם MSC וAUTO.

כלומר הכל תלוי בקושחה שיש לך.

אגב, היום באמצע שיר(ברוקבוקס, לא בקושחה המעפנה של הסאנסה), התכבה לי הנגן פתאום אחרי יום שלם של הטענה וראיתי שסוללה מלאה.

ניסיתי לכבות ולהדליק, HOLD והכל וכלום.

עכשיו סידרתי(תודות לANITHINGBUTIPOD) ששם היה ת'רד שהלך למישהו הנגן והציעו לו ללחוץ על הכפתור הדלקה 40 שניות(בדר"כ צריך 15)

וניסיתי וזה בסוף עבד! עובד יופי

מה שאומר שהנגן מחזיק המון!(שלא נדבר על כמה פעמים הוא נפן לי בימים הראשונין ועוד בלי שום כיסוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני התכוונתי שיש לי 0.1.02.18A

איזו קושחה יש לך?

זה אמור להיות רשום בSETTING ואז בHELP או ABOUT(לא בדיוק זוכר כי אני ממש ממש בקושי משתמש בקושחה של הנגן, אני משתמש ברוקבוקס)

אם אתה בכל זאת רוצה לעדכן, ממליץ לך רק על קושחות רשמיות ולא בטא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי עכשיו קושחה באמצעות התוכנה של סאן דיסק ובאמת האפשרות של ה התווספה והעברתי שירים והכל אחלה רק יש בעיה של עיברית , זה מראה ג'יבריש, מה זה הרוקבוקס?

אצלי הגירסא זה V.03.01.16H

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקבוקס זה ממשק צד שלישי שמסוגל לעשות "DUAL BOOT" כלומר אם אתה רוצה לחזור לשמוע ברגיל בלי למחוק את הרוקבוקס אז זה אפשרי.

רוקבוקס מאפשר לשים משחקים, THEMES וכל מיני דברים שלדעתי חיונים.

תקרא על זה אם בא לך.

אבל אם אתה רוצה לשים תוודא שיש לך E280 ולא E280R.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...