האם לוח Asus rampage formula תומך RAID? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם לוח Asus rampage formula תומך RAID?

HaVoC_850

Recommended Posts

אני לא סגור בדיוק על איך רייד עובד אבל נראה לי שצריך בקר חיצוני בשביל לחבר שני קשיחים שיעבדו ברייד...

השאלה שלי היא האם הלוח תומך באיזשהו בקר מובנה כי הסתכלתי באתר שלהם ולא ראיתי משהו לגבי זה

או שפספסתי או שלא יודע מה

תודה לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובתכלס מה זה אומר לי?

שאם אני רוצה לעשות רייד מספיק לי להביא שני קשיחים מאותו דגם ואני מסודר?

נעארף

שיהיה

יש כסף ואני רוצה להתפנק פעם אחת עם המחשב

פעם שעברה קניתי טרנטה ועד היום אני נסחב איתה

הגיע הזמן להתחדש

וזה גם לוח טוב לעתיד... אוברקלוקר מטורף מקום לעוד כרטיס

אבל בתכלס הכרטיס קול החיצוני שהם זרקו שם בבאנדל קנה אותי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לRAID.. אם אתה מדבר על RAID0 או RAID1 אז התשובה חיובית. אני מציין מערכים ספציפיים כי לא כל מערך יפעל רק עם שני כוננים קשיחים, יש דרישות מינימום לכל מערך- וכל מערך נותן תמורה אחרת. אם אתה מחפש ביצועים זה RAID0, אבל החיסרון שלו הוא שאם יש פגיעה של מידע אז הסיכוי גדול יותר שגם הכונן השני יפגע מאחר ושהמידע מתחלק בין שני הכוננים ברמת גודל קובץ מסוימת.

עם RAID1 אתה מפסיד אחד למעשה, אבל אתה מרוויח גיבוי תמידי.. אם כונן אחד נופל- יש את השני.. אין צורך להעתיק לגבות ולא לבצע שום דבר נוסף. ויש RAID5,6 וכו' שמשלבים את השניים ונותנים עוד אפשרויות, אבל הם דורשים כמות יותר גדולה של ... שלושה ארבעה כוננים וכו'.

לגבי הלוח. אני יודע שזה לא הנושא שבשבילו פתחת את הדיון, אבל רציתי להביע את דעתי בנושא.

אני חושב שלוח ב400ש"ח אפילו מקסימום 600ש"ח יעשה את העבודה ואתה תוכל לקנות כרטיס קול הרבה יותר טוב- ועדין ישארו לך כמה מאות שקלים בשביל להשקיע ברכיבים אחרים או להתחיל לחסוך בשביל השדרוג הבא.

אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...