מה ההבדל בין GIGABYTE GA-P35-DS3L ל GIGABYTE GA-P31-DS3L? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין GIGABYTE GA-P35-DS3L ל GIGABYTE GA-P31-DS3L?

Clint Eastwood

Recommended Posts

השוואה מאתר היצרן:

http://www.giga-byte.com.tw/Products/Motherboard/Products_ComparisonSheet.aspx?ProductID=2629,2615

ההבדל הוא בכמות הזיכרון הנתמכת (4GB ב P31-DS3L לעומת 8GB ב P35-DS3L) ובמספר חיבורי ה USB (ב P31-DS3L יש 8 וב P35-DS3L יש 12). בנוסף, ה P31-DS3L משתמש בערכת השבבים P31, שהיא גירסה "מוחלשת" של ה P35, אך ב GIGABYTE החליטו לאפשר לה לרוץ בתדרים גבוהים יותר מהתדרים הרשמיים הנתמכים. בד"כ זה עובד, אבל כמו ש Xtract כתב, הדבר גורם למספר בעיות בתצורות מסויימות.

מעמוד הלוח:

* Because of chipset limitations, do not populate both DIMM sockets of the same channel (e.g. DDR and DDR2), or populate 4 DIMM sockets with double-sided memory modules to prevent system's failure to start or incorrect detection of memory modules. Please refer to the user manual for the memory configurations table.

* Because of chipset limitations, when using FSB 1333 MHz CPU with populating all DIMM sockets, memory frequency will be reduced from the original, and system instability or incorrect detection of memory module may be occur.

Please refer "Memory Support List" for memory support information.

הקישור:

http://www.giga-byte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ProductID=2615

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו בעיה יש בנושא עם 4GB בלוח P-31??

אני לא מתכוון לרכוש כרגע 1066 אבל לא כדאי להשאיר את האופציה הזו פתוחה?

מתי שאני אעשה OC אני אגדיל מ2 ל4 GB את הזיכרון ועדיף שכבר הם יהיו 1066 ולא 800. לא?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר הלוח ABIT IP35-E

http://www.uabit.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=48&page=2&model=386

הלוח הוא לוח טוב, אבל הוא בעל 2 חיבורי PCI-E X1, רק 4 חיבורי SATA, וכמובן שלא כל הקבלים שלו הם קבלים מוצקים, ולפיכך שני הלוחות של GIGABYTE עולים עליו בתכונות האלו, אבל מבחינת ביצועים, לא אמור להיות הבדל רציני.

מה שאולי כן יכול להפריע היא העובדה ש אמורה להפסיק לייצר לוחות אם, דבר שאולי יכול לעכב החלפת לוח במקרה של תקלה, אבל לא סביר שזה ממש ישפיע, כי בד"כ קיים מלאי לצורך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הלוח שלי, ככה שטוב לדעת שבסה"כ הוא טוב. לגבי החיבורים ידוע לי, אבל אין לי צורך ביותר לכן בחרתי בו.

בכל אופן לגבי הפסקת היצור, אותי אישית זה לא מחליץ. יש מלאי (הגיוני שיהיה) והם אמרו שהאחריות תכובד במלואה. בנוסף, כשקונים מחנות רצינית וטובה לדעתי הדאגה צריכה להצטמצם עוד יותר כי במקרה הכי גרוע תקבל מענה מתאים אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו בעיה יש בנושא עם 4GB בלוח P-31??

אני לא מתכוון לרכוש כרגע 1066 אבל לא כדאי להשאיר את האופציה הזו פתוחה?

מתי שאני אעשה OC אני אגדיל מ2 ל4 GB את הזיכרון ועדיף שכבר הם יהיו 1066 ולא 800. לא?...

אם אתה מתכוון לשים 4 GB , אז תתרחק מהלוח הזה כמו מאש!

אני כבר נכוותי מהלוח הזה, צריך מודלים של בסינגל בלבד, משמע מותגים לא יעבדו לך במצב של 4GB, אלה רק ג'נריים.

ממליץ לך ללכת על P35.

המידה ואין לך כוונות לשים יותר מ-2GB, אז הלוח P31 שווה כל שקל ביחס מחיר/תמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...