האם המפרט הבא מומלץ (T61) ב7000ש"ח ? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המפרט הבא מומלץ (T61) ב7000ש"ח ?

kartman

Recommended Posts

זה מהפוסטים שלא משנה מה תגיד, הפותח יקשיב לעצמו. רק . רק לשלם על כלום, רק לקבל פחות עבור כסף.

גם בT400 וב500 החדשים זה דיסקים איטיים של 5400RPM, 160גב גודל ורק 2 גב פנימי.

למה ?! אומרים לך שהשירות של השתנה ללא היכר. תתקשר למוקד שלהם, תדבר תשאל. אתה באמת רוצה לזרוק 7 אלף רק בגלל דיעות קדומות ?

אחינו אם לא היה אכפת לי ממך לא הייתי משקיע. באמת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מכירה את Qsys, לא יודעת האם הם מייבאים בעצמם או לא.

אם אתה לחוץ אז אתה יכול לבחון את העניין דרכם אבל מה שכדאי לברר לדעתי זה שאכן מדובר באחריות של Lenovo ולא של היבואן המקביל, אתה יכול גם לדבר עם לנובו ישראל ולנסות לברר האם כבר החל היבוא הרשמי לארץ.

אפשרות נוספת אם אתה ממהר היא ללכת על ה-E6400 שציינתי, הוא מחשב מומלץ גם כן עם חיי סוללה מאד טובים ואיכות מצויינת ומופיע כבר למכירה באתר של Notebookclub שאצלם בוודאות מדובר באחריות רשמית של דל.

שוב, גם ה-T61 הוא קניה טובה פשוט לא תהנה מחיי סוללה המורחבים של הדגמים הנוכחיים מהרמה.

זה מהפוסטים שלא משנה מה תגיד, הפותח יקשיב לעצמו. רק IBM. רק לשלם על כלום, רק לקבל פחות עבור כסף.

גם בT400 וב500 החדשים זה דיסקים איטיים של 5400RPM, 160גב גודל ורק 2 גב זיכרון פנימי.

פשוט לא נכון לחלוטין.

מחשב נייד זה לא רק מפרט. למעשה, זה שיקול מאד הגיוני לבחור באיכות בניה על פני מפרט מאד גבוה שלא בהכרח תעשה בו שימוש. אין בכלל מה להשוות בין מחשב כמו ה-dv6xxx למחשב כמו ה-T61 מבחינת האיכות. זה עולם אחר והסיבה שאנשים מוכנים לשלם על זה יותר היא לא כי חצי מעסקי העולם מפוצצים במטומטמים.

כמו כן, אין טעם להכליל חברות שלמות ולערוך השוואה בין לנובו ל-, ישנם דגמים טובים ורעים בשני המותגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה גם משהו שלדעתי מקורו יותר במיתוס מאשר במציאות. אז שינו את היצרן של המותג, אכן, אבל הרי הרוב הגדול של החברות בכלל לא מייצרות שום חלק מהניידים שלהן ויש הבדלים עצומים ברמה של הדגמים השונים שלהן. דל ו- למשל יכולות לשנות את היצרן כל כמה חודשים מבלי בכלל שאף אחד ידע או יניד עפעף.

זה ש- עכשיו לנובו זה לא ממש רלוונטי, המחשבים שהם מייצרים זה מה שצריך להסתכל עליו. אם הדגם איכותי אז הוא איכותי ואם לא אז לא. חלק מהניידים הטובים ביותר של המותג יוצרו דווקא תחת לנובו ולא תחת . בכל מקרה, הדבר היחיד שרוב המותגים מייצגים זה שירות וגם זה לא קבוע ומשתנה ממקום למקום ומדגם לדגם. בשביל מה בכלל להמליץ או לא להמליץ על חברה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, גם אם זה נכון, אתה מבסס המלצה חד משמעית להמנע מחברה שלמה על העובדה שבין שני דגמים שראית אחד יותר מוצלח?

לדעתי הטענה כי ה-T43 עולה על ה-T60 באיכות היא לא נכונה, אנשים פשוט לא אוהבים שינויים ו- היה מותג של קבוצת משתמשים נאמנים ביותר שלא רצו לחשוב שאת המחשב שלהם מנהלת עכשיו חברה סינית. אותה תופעה יש למשתמשי , אם פתאום יעבירו את החברה למותג מיקרוסופט אני בספק שהם יהיו מרוצים.

ללא שום קשר, ה-T43 יוצר כבר תחת .

ובכללי כל הסדרה N של היא ממש ממש לא עמידה מחשבים ממש בעייתיים

אז אל תקנה את סדרת N. אם נפסול כל מותג שאי פעם הוציא דגם גרוע אז באמת האפשרויות יצטמצמו לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אצלנו בעבודה כולם היו מעדיפים לחזור ל T43 האגדי מאשר ה T60-61 ולא בגלל הביצועים

הוא יותר אמין, חזק .

וואו. ואני חשבתי שזה רק בדגמים שנמכרו לקומברס. אנירואה שזה ממש נפוץ הא ?

אצלנו אנשים היו מחכים ל T61 החדשים האלה. מנהלים היו נלחמים על הזכות לקבל אותו ולזרוק את ה T43 כי חשבו שזה יהיה אגדה אף יותר ממנו.

בסוף שלחתי כל כך הרבה טכנאים לפתור תקלות עם הניידים ה T61 האלה וכל כך הרבה תלנוות על תקיעות, מסכים כחולים והמון בעיות עם POWER MANAGEMENT ו STANDBY\HIBERNATION שחלקן נמשכו גם אחרי כמה חודשים שיצא לזה עדכון BIOS שהיה גל של חזרה של המשתמשים ל T43 .

קודם כל, גם אם זה נכון, אתה מבסס המלצה חד משמעית להמנע מחברה שלמה על העובדה שבין שני דגמים שראית אחד יותר מוצלח?

לדעתי הטענה כי ה-T43 עולה על ה-T60 באיכות היא לא נכונה, אנשים פשוט לא אוהבים שינויים ו-IBM היה מותג של קבוצת משתמשים נאמנים ביותר שלא רצו לחשוב שאת המחשב שלהם מנהלת עכשיו חברה סינית. אותה תופעה יש למשתמשי אפל, אם פתאום יעבירו את החברה למותג מיקרוסופט אני בספק שהם יהיו מרוצים.

ללא שום קשר, ה-T43 יוצר כבר תחת לנובו.

אז אל תקנה את סדרת N. אם נפסול כל מותג שאי פעם הוציא דגם גרוע אז באמת האפשרויות יצטמצמו לאפס.

אני לא הייתי רוצה להמר בכספי על לשלם איזה 2000 שקל על שם החברה בלי לקבל חומרה, ולאור ניסיון דגם הדגל הקודם של LENOVO הT61 לשים את כספי ברולטה ולסובב אותה במו ידיי.

אני הראשון מבין חבריי שקנה מחשב HP לפני שנה מסדרת DV6000. מאז הם קנו עוד כמה ניידים כאלה ואני חייב לציין שכולם מאוד מוצלחים. כסופים, יפהפיים, לרוב הדגמים החדשים יש:

3 ג'יגה זיכרון

מעבד חזק

כרטיס מסך 8400GS

דיסק קשיח של כ250+ ג"ב.

כונן DVD צורב עם LIGHTSCRIBE שאני עושה איתו צריבות מדהימות על דיסקים עם תמונות של החברים ודיסקים למתנה לימי הולדת וכדומה

רמקולים באיכות מדהימה לעומת מה שיש בחברות אחרות של ALTEC LANSING

הכי חשוב - תחנת העגינה הטובה ביותר מכל החברות עם המון כניסות ועוד שני רמקולים ALTEC LANDING ענקיים והעיקר - מרימה את הנייד לגובה העיניים.

חפש בגוגל XB3000 DEMO

אני מדבר כמובן על רמת מחיר של הבחור שלנו שזה כ6-7 אלף.

המחירים כאן יקרים במקצת (טוב זה באג) אבל שים לב למפרטים ומחירים זולים יותר תוכל למצוא בזאפ אצל הרבה חנויות אחרות מה גם שלא משנה איפה תקנה - האחריות של כולם במעבדות HP.

רק תסתכל עליהם ועל המפרטים תבין את הבסיס ממנו אני מתחיל לדבר אחינו:

http://www.bug.co.il/fpage.asp?c=320&t=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניידים העסקיים המפרט הרבה פחות מעניין.

יש סיבה שבגללה המגזר העיסקי קונה מסדרות יקרות יותר, למרות שהחומרה היא כביכול אותה חומרה, והסיבה היא לא פילנטרופיה לשמה.

מעבר לכך, מן הסתם מחשבים עסקיים עוברים התעללות הרבה יותר גדולה מאשר מחשבים מסדרות ביתיות.

בכל מקרה, התוצאות של סקרי שביעות הרצון מדברות בעד עצמן.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיכרות מעמיקה שלי עם T61 לא הייתי ממליץ עליו, היתרון היחידי שלו לעומת מתחרים זה חוזק פיזי שלו.

יש לנו בעבודה עשרות מחשבי T61 ויש להם לא מעט בעיות. אין בהם שום דבר שמצדיק את המחיר הגבוהה, גם שהאיכות שלהם ירודה יחסית לT60 וT43.

אם כבר לנובו, אז רק X300, אבל זה כבר ליגה אחרת...

PS

לחברה שלי הבאתי נייד של מארה"ב לפני חודש ואני ממש מבסוט ממנו, למרות שאני לא אוהב באופן כללי והחלק הכי טוב בו זה המחיר - 700$ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על העזרה. כבר הספקתי להחליף דעה 6 פעמים...

כרגע אני מתלבט בין Lenovo T400

http://www.qsys.co.il/pl_product~7417TRU~2~2.htm

לבין Dell E6400

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=10111

???

גם אני.

ואני אומר: נחכה שיגיע הלנובו T400 אצל היבואן הרשמי (לנובו ישראל), נראה כמה יעלה, ואז נחליט.

אולי עד אז יהיו כבר כמה אנשים עם דעה מוצקה על ה- E6400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר דבר כזה.

קרא ביקורת של מחשב HP תראה הבדלים לעומת מה שאתה רוצה לקנות

http://www.notebookreview.com/default.asp?newsID=4555

עכשיו תראה ביקורת של ה400 וה500 החדשים בהמשך הרשימה ותשפוט אם הוא מתאים לך. LENOVO הורסת אותו. העיפה את המקלדת האגדית של THINKPAD ושמה משהו קליל מפח. הרסה את הלפ טופ לדעתי. כל מה שהיה טוב בלפ טופ של ה THINKPADים זה המקלדת האגדית.

http://www.notebookreview.com/reviews

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'ראד -אין לי את האנרגיה להמשיך את ויכוח הסרק הזה. מספיק לומר שההשוואה כאן היא בין תפוחים לתפוזים ומחשבים צרכניים מציעים דבר מסויים בעוד מחשבים עסקיים מציעים דבר אחר.

מחשבים צרכניים נותנים מפרט גבוה במחיר יותר נמוך על חשבון איכות הבניה. בקשר לנקודה הזו אין כאן שאלה בכלל.

אם מה שאתה רוצה להשקיע בו זה מפרט אז מחשב צרכני אכן מתאים לצרכיך. אם מה שאתה רוצה להשקיע בו זה איכות ועמידות אז מחשב עסקי מתאים יותר לצרכיך. זו השורה התחתונה, בחר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...