Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

:hizuk:

הרס של הסביבה יותר ממה שאפשר עכשיו ב WARHEAD מצריך חומרה חזקה מאוד, אולי בקרייסיס 2 זה יהיה וגם כרטיסים חזקים באותו זמן.

בכל מקרה NVIDIA התחילו לשימו דגש חזק עכשיו על הנושא של פיזיקה:

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20081028234106_Nvidia_Expects_Improved_Physics_Effects_to_Dramatically_Popularize_Video_Games_on_PC.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק על דלתא !

משחק די מהנה התקנתי אותו ואת far cry2 באותו יום ועדיין העדפתי לשחק יותר בקרייסיס..

רץ לי מעולה על ההגדרות הכי גבוהות ברזולוציה 1280X1024

9600gt OC

dual 3.4GHZ

1GIGA

היו קצת תקיעות בהתחלה של השלב אבל אחרי 2-3 דקות משחק לא הייתה אפילו תקיעה אחת לא ירד מ 25FPS רק עלה רוב המשחק הייתי על 30

טעינות ארוכות שבאותו זמן עשיתי דברים אחרים (לבדוק אם מישהו חיי בבית, להשתין, לאכול ,לראות האח הגדול וש''ב- מה שאני לא עושה בדרך כלל )

אני לא קונה את ה wars בגלל שלא אהבתי את המולטי כל כך פשוט משעמם לראות אנשים מתקמפרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו ההגדרות שם בטח שונות כמו בקריסיס הרגיל

אם רצית שב CRYSIS יהיה מנוע פיזיקלי כמו ב UTIII במפות המיוחדות ושניתן יהיה אשכרה להוריד צלע הר ולפעור חורים באדמה, הרי שאפילו ב 1280X1024 היית צריך OCTA שזה 8 כרטיסי 280 GTX או משהו כזה עם רמת הפירוט הרצינית של CRYSIS WH.

אני לא מבקש רמת פירוט או פיזיקה כמו בקריסיס שגם ככה כבד מעל ומעבר למה שמקבלים בפועל

אבל אני כן אומר שאם יצא משחק כזה -

בN64 אם החומרה המאוד חלשה שלו ואם זה שמשחקי 3D היו רק בחיתולים

אני מצפה ממשחק כמו קריסיס שחי על פיזיקה ומרחבים

שאם אני יורה על עץ מסכן במשחק הוא יפול ולא רק עצים מסוימים

ואם אני יורה טיל על מבנה אני מצפה לחור

זה לא בנוי מטיטניום

עכשיו זה גם פועל אחרת היה לי חלק במשחק שהחיזרים תוקפים וצריך לשרוד אם חילים מהפלוגה שלך

דפקתי רימונים אם הרובה רימונים ושהחילים נפגעו הם קמו על הרגלים כל הזמן וחזרו להלחם

וכן אני יודע זה משחק אבל צריך להחליט זה משחק ארקידי או משחק רציני

בCOD4 הייתה בעיה דומה בחלק של צרנוביל ומבחינתי זה מטומטם

זה מוציא אותך מהמשחק ומהמתח

בקיצור גרפיקה שמריפה

הגרפיקה כבדה בלי הצדקה

יש באגים

יש חוסר גיוון

הכוח של החליפה נגמר מהר כל הזמן ככה שרוב המשחק לא ניצלתי אותה כמו שהייתי רוצה לנצל אותה

מבחינתי זה מאכזב

אני לא מצפה להרבה מEA ולא קיבלתי הרבה

יש לי רשימה של משחקים לשחק בקרוב ואני מצפה מרובם להיות הרבה יותר טובים

ובקשר לFC2 אני מקווה לשחק בו בקרוב אני לא יודע איך הוא אבל נחייה ונראה

ובקשר של COD4 מבחינתי הגרפיקה בו הרבה יותר טובה

נכון לא מתוחכמת כמו קריסיס אבל מאוד נקייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FAR CRY 2 די הוכרז כאכזבת השנה בפורומים רבים שראיתי, כולל הפורום הישראלי השני. פשוט נמאס כל הזמן לנסוע, להילחם באותם אוייבים שחוזרים כאשר אתה עובר גשר אל המשימה ובדרך חזרה כל השומרים שוב לידו, הגרפיקה לא משתווית ל CRYSIS WH, הנסיעות האלה הם ה "60 שעות משחק" וזה הרג את המשחק.

משחק טוב שלא תבינו, אבל מי שלא שיחק ב FC2, שלא יצפה להרבה כי רוב הזמן הוא יבלה בלקבל משימה>ללכת בעיר לאוטובוס>לצאת מהאוטובוס>להיכנס לרכב כולשהו שתמיד ממתין ליד התחנה>ללכת למשימה>לסיים ולחזור עם הרכב לתחנה>אוטובוס>ללכת בעיר>לקבל משימה>אוטובוס וחוזר חלילה.

כאילו אם רוצים להתנקש במישהו, תתנו לו FC2 מתנה, שימות משעמום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריה יצא Patch 1.1 למולטי WARS

http://www.mycrysis.com/newsdetails.php?news=39037

עדכון אוטומטי:

* Auto Update - Windows XP: Open the Start menu and click on "Programs -> EA -> Crysis Wars -> Check for game updates".

* Auto Update - Windows Vista: Open the game browser and right click on Crysis Wars. Then click on "check for updates".

הורדה ידנית:

http://files.filefront.com/Crysis+Wars+Patch+1/;12252640;/fileinfo.html/11/1

http://www.mycrysis.com/filebase.php?fileid=9381

קדימה.

Patch Notes

Fixes:

* Fixed: Stand/Prone firing exploit by exaggerating spread of all weapons when transitioning

from standing position to prone position

* Fixed: Inconsistency between the HUD score and the score shown in the scoreboard

* Fixed: Disconnection caused by cheat protection for levels saved by the map downloader

Improvements:

* Improved: Player icon, cross hair and round start messages visibility against bright backgrounds

Updates:

* Removal of online activation (ReleaseControl)

* Support of server

* 64bit version

* Parental Control file

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...