Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

יש לי בשלב אחד במשחק מקום שאני צריך להיכנס לחדר אחד דרך דלת (זאת הדרך היחידה להתקדם), ובגלל באג במשחק אני פשוט נופל דרך הרצפה לתהום, ומת.

מישהו מכיר את הבאג הזה ויודע איך אפשר להתגבר עליו?

יש אולי איזשהו cheat שמאפשר לך לעוף באוויר ולעבור דרך קירות, כדי לעבור את הנקודה הזאת?

אני זוכר את זה...פשוט תעבור את זה ע''י כמה קפיצות וזהו, כמה שניות ואתה אחרי הקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני זוכר את זה...פשוט תעבור את זה ע''י כמה קפיצות וזהו, כמה שניות ואתה אחרי הקטע הזה.

היה לי קטע כזה בשלב יותר מוקדם במנהרה, ואני עברתי אותו עם קפיצות. אבל, בקטע הנוכחי אני צריך להיכנס לחדר דרך דלת ואני מנסה לקפוץ לדלת יציאה בצד שמאל של החדר, אבל אין שם מספיק מרחב תימרון ואני כל הזמן נופל דרך הרצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.קיבלת את ההודעה שלי ?

2. נסה לקפוץ עם MAXIMUM SPEED, זה נותן "קפיצות נשמה" :D

3.פרינט סקרין זה ע הכפתור פרינט סקרין מעל החיצים באזור ה DELETE או ALT+PRINT SCREEN לצלם רק את החלון הפעיל כרגע.

אחרי זה אתה יוצא ומדביק בצייר >שומר>מעלה ל IMAGESHACK.US

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיבלתי את ההודעה שלך.

עשיתי Print Screen, אבל בצייר קיבלתי רק מסך שחור.

בכל אופן, מדובר בשלב שאתה נמצא במבנה עם מסילת ברזל, ממש רגע לפני שהשלב נגמר ואתה עולה על הרכבת. הצלחתי לעבור את החדר הזה עם Maximum Speed ולחצן מהירות לחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק עם טריינרים, פשוט היה כאן באג במשחק.

עכשיו אני תקוע בשלב שאני נמצא בשדה תעופה, ואני צריך למצוא PAX כדי לפוצץ את החייזר הענק.

איזה כלי מומלץ לקחת כדי לעבור את השלב הזה? עד כמה אני קרוב לסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הייתה יותר בכיוון אם יש אנשים בשרתים, לא איזה מפות מומלצות (כבר ראיתי את ההתלהבות שלך מBattlegrounds אלכס).

מישהו מכם משחק במולטי עדיין? מה שחשוב זה אנשים לא מפות (טוב, גם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שיש, אתה יכול לראות פה בזמן אמת מי משחק עכשיו:

http://www.game-monitor.com/search.php?game=crysis

שימושי מאוד

אני בעיקר בשרתים מלאים בשחקנים - 32 במוד Power Struggle במפות הגדולות כמו Mesa \ Tatmac

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...