ati radeon 8500 בישראל ? באקסלנט ופנדה - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ati radeon 8500 בישראל ? באקסלנט ופנדה

demultiplexer

Recommended Posts

צודק..

אבל אפשר להאשים רק את היבואן..

בדיוק מה שאני אמר

היבואנים קובעים פה את המחיר לפי התלהבות האנשים מהמוצר. כך היבואן יודע שאנשים שמבינים יקנו את הRadeon 8500, כי הוא קיבל ביקורות טובות, והם חושבים שהם יכולים לקחת עליו את אותו סכום של הti500, כי הביצועים של ה8500 זהים לשלו ואפילו עוברים אותו.

יש למדיניות הזאתי של היבואן השלחה ראה מאוד: זה פוגע בדרך השיווק של ATI, שהמטרה שלה היא לתת מוצר שמבצע כמו TI500 במחיר נמוך יותר, וכך נוהגים היבואנים בכל העולם, חוץ מבחור שנקרא "ישראל".

זו סיבה דומה מדוע בחנויות מקומיות(קטנות) עדיין עושקים 900-1000 שקל על Geforce256 עם 32 MB , וזה לא צחוק. בחנויות האלה MX200 עולה 600-700 ש"ח, ולמה זה? כי אנשים מתלהבים מהשם , בלי להבין הרבה, ומוכנים לשלם את המחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא יודע:

הרדיאון 8500 שנמכר כ OEM הוא מדגם LE. כלומר, Low End. ההבדל בינו לבין הרדיאון ה"רגיל" הוא שמהירות הליבה שלו היא 250 מה"צ ולא 275 מה"צ, ו.... הוא מיוצר בסין, ולא בקנדה.

מי שרוצה להינות מעוד קצת מהירות, יצטרך לקנות את גירסת ה RETAIL, שהיא, אגב, לא נמכרת בארץ.

לגבי המהירות, ניתן להוריד TWEAK ולנמהיר את הרדיאון LE כך שישווה ש"רגיל".

עוד שאלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה גנבים יש בארץ! מדהים! הרדאון עולה 325$!!! לי זה עלה 229$ בארה"ב! 100$ פחות! אתם קולטים? גנבים!

על מה אתה מדבר, תראה לי חנות אחת בחו"ל שמוכרת את 8500 aiw בפחות מ-300$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...