טוב אחרי כמה ביקורות Star Wars Force Unleashed כנראה הולך לאכזב - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טוב אחרי כמה ביקורות Star Wars Force Unleashed כנראה הולך לאכזב

stone cold

Recommended Posts

הציונים שראיתי בסביבות 7+

IGN נתן ציון של 7.3 לגרסת הX360

http://xbox360.ign.com/articles/910/910032p3.html

גימספוט 7.5 לX360 ו6 לWII

אני מעריך שהPS2 יקבל כמו הWII והPS3 כמו הX360

בכל מקרה למי שבאמת ציפה למשחק SW ענק אז כנראה צריך לחכות יותר

http://www.gamespot.com/search.html?tag=search%3Bbutton&om_act=convert&om_clk=search&qs=Star+Wars+Force+Unleashed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מגיע לו, השליטה שלו אייומה כן כן יותר מToo Human, הסיבה היחידה שיש להמשיך לשחק בו היא העלילה שיותר טובה משלושת הפרקים הראשונים של SW יחדיו אבל גם אותה חשפו יותר מידי בטריילרים ששוחררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכל זאת ישיג את גרסת הWII

למרות שהיא כנראה מסריחה כמו גרסת הPS2

לפי גימספוט הגרפיקה בגרסת הWII דומה לגמרי לגרסת הPS2

ככה שברור שהמפתחים לא ניצלו את הWII

גם השליטה כנראה דפוקה

תאמת לא ציפיתי להרבה ממשחק שפותח למיליון פלטפורמות ביחד

אני די בטוח שמסתירים גרסת במחסן

עד שיגיע הזמן להוריד מחירים לגרסאות הX360\PS3

והגרסה הזאת בטח תצא אותו הדבר כמו גרסת הX360

אבל אני לא יחכה רק בגלל גרפיקה \פיזיקה

גם ככה זה משחק של פחות מ10 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ינסה

ותראה גימספוט אולי לא ידועים בחביבותם לWII

אבל כמו שאמרתי בדיון הקודם על המשחק

משחקי זיכיונות\מולטיפלטפורם לרוב לא יוצאים טוב

בדור הזה זה קצת שונה כי אפשר להכין משחק טוב לPC\PS3\X360

ביחד

כי סך הכל אלו פלטפורמות קרובות אחת לשנייה

אבל לפתח משחק לX360\PS3\WII\DS\PS2\PSP ביחד ועוד להוציא את כל הגרסאות באותו הזמן זה לא מעודד במיוחד

זה לא דמוי טטריס

משחק מורכב לוקח הרבה זמן לפתח

ולפזר את תקציב הפיתוח ככה

למרות שזה 2 חברות לרוב לא יניב את משחק המאה

המשחקים הגדולים של הדור הזה כרגע הם GTA4\MGS4\זלדהTP\מאריו גלקסי\COD4 ועוד

לרובם משותף אחד חזק וזה שהם פותחו לפלטפורמות קרובות ולא חרגו מזה

ובגלל זה העדפה שלי היא בעיקר למשחקים "בלעדיים" (מבחינת פלטפורמות קרובות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין איך וCOD לפלטפורמה אחת במיוחד?

הגירסא העיקרית שאכזבה לדעתי היא הWII.

אחרי הקשקושים של של חברה אחרת , "שימוש" בשליטה בWII ופנטזיות על נפנוף שלטים בצורה ריאליסטית בסלון מתגלה האמת - גירסאת PS2 עם שליטה טיפה שונה.

שגם היא לא מנצלת את הPS2 כנראה ממש אלא יותר גירסאת PSP משודרגת.

אני אחכה לשחק בעצמי.

נראה לי מגניב ביותר המשחק, ואני אקנה אותו מחר בהשקה לPS3 ביחד עם הדרגון קווסט 4 לדי אס.

(ובמחירי ארה"ב ! :) )

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין איך וCOD לפלטפורמה אחת במיוחד?

אמרתי פלטפורמה דומה

הPS3\PC\X360 הן יחסית מאוד דומות

אבל אם תיקח את COD3 שיצא ליותר פלטפורמות

הוא כן נחשב אכזבה

הגירסא העיקרית שאכזבה לדעתי היא הWII.

אחרי הקשקושים של פיתוח של חברה אחרת , "שימוש" בשליטה בWII ופנטזיות על נפנוף שלטים בצורה ריאליסטית בסלון מתגלה האמת - גירסאת PS2 עם שליטה טיפה שונה.

שגם היא לא מנצלת את הPS2 כנראה ממש אלא יותר גירסאת PSP משודרגת.

הגירסא של הWII אולי מאכזבת יותר

אבל ציון של 7.5 לגרסאות הX360\PS3 למשחק שאמור להיות גדול זה גם אכזבה

אבל אתה אנטי בחודשים האחרונים ואתה תציין רק את זה

שגם ככה אף גימר נורמלי לא היה צריך לצפות להרבה מהמשחק הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חצי שעה תקבלו רשמים שלי מהמשחק, סה"כ כל מי ששיחק בו עד עכשיו אומר שהוא מעולה (ממוצע ביקורות גולשים- 8.8 בגיימספוט. 9 ב IGN)

IGN נתנו לגרסת ה 7.8, ול X360 וה PS3 נתנו 7.3, ככה שאני בספק שזה הולך לאכזב עד כדי כך. אני מציע לא לשפוט את המשחק לפני ששיחקתם בו.

תחכו לעוד ביקורות גם.

הטענה היחידה שאני רואה בינתיים היא שהוא קצר.

עדכון-

דובי, הגיע הזמן שקודם תנסה משהו לפני שאתה קובע שטויות כמו "השליטה איומה".

This game kicks major ass

גרפיקה-

יותר טובה משל PS2, לא בדיוק מה שציפיתי לו, אבל עדיין קביל. משום מה המודל של דארת' ויידר מפורט בצורה מטורפת, ורוב שאר המודלים פשוטים.

מוזיקה- פשוט מדהימה, לא מפסיקה לשום רגע מהמשחק (או ה cutscenes), באמת מכניסה את השחקן לאווירה.

השליטה- holy shit this is fucking awesome!

שלט- lightsabre, נונצא'ק- force. יש כמה צעדים שמתחילים איתם, ומקבלים עוד שמתקדמים. מתחילים עם push, grab, choke, repel, lightning, לא יודע מה יהיה הלאה, רק התחלתי.

שנלחמים בג'דיי אחר או משהו אל תחשבו שמדובר בגרסה מסורסת שלכם, הוא יכול לעשות כל מה שאתם עושים- וגם עושה את זה. הג'דיי שמוצאים בסוף השלב הראשון כבר מדגים מגוון שלם של צעדים וקומבואים.

יש lightsabre duels כמובן, השליטה מגיבה יפה (רק רצוי שההנפה תהיה בכיוון ברור, כמו מלמעלה למטה ישר, לא אלכסונים וכו', המשחק קצת מתקשה לקלוט את זה ולפעמים יוצא משהו שלא בדיוק תכננתם. דורש כמה דקות הסתגלות)

אני מרוצה, אבל מן הסתם אני לא אתן ציון למשחק עדיין, צריך לסיים קודם X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהביקורות לא מפתיעות אותי. היה הייפ מטורף סביב המשחק הזה ולפי מה שראיתי הוא לא מהפכני. עם זאת אני בטוח שמדובר באחד המשחקים היותר מיהנים שקיימים, איזה עוד משחק נותן לך לבעוט באנשי ג'אבה עשרים מטר לתוך האויר? אוקי אז המשחק יחסית קצר ואין לו מולטיפלייר, עם זאת העלילה שלו טובה והגרפיקה גם כן(כל זאת על פי מה שראיתי) ויש לו הרבה פלוסים. אני אקבל את המשחק בימים הקרובים ואתן סקירה קצת יותר מקיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I find your lack of faith disturbing

כי הMII שלי שיך לצד האפל

darth_vader_mii.jpg

סתם ברצינות

שהראו סרטונים יתרכזו בעיקר בפיזיקה בX360

ובדול מוד בWII

ששוחרר דמו לX360 זה היה דמו של 5 דקות בלבד

ככה שמהתחלה זה לא נראה מבטיח במיוחד

ועכשיו בביקורות בכל הגרסאות המשחק מאוד קצר

אולי הוא כיף מאוד לציבור מסוים ... ש"לא משלם הרבה" על משחקים

אבל צריך לזכור שזה משחק של 50$+מס לWII\PS2 ו60$+ מס לX360\PS3

אני מקווה לשחק בו בקרוב

אבל אין לי הרבה ציפיות

די אוף קריסיס הרבה יותר מעניין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חצי שעה תקבלו רשמים שלי מהמשחק, סה"כ כל מי ששיחק בו עד עכשיו אומר שהוא מעולה (ממוצע ביקורות גולשים- 8.8 בגיימספוט. 9 ב IGN)

IGN נתנו לגרסת ה WII 7.8, ול X360 וה PS3 נתנו 7.3, ככה שאני בספק שזה הולך לאכזב עד כדי כך. אני מציע לא לשפוט את המשחק לפני ששיחקתם בו.

תחכו לעוד ביקורות גם.

הטענה היחידה שאני רואה בינתיים היא שהוא קצר.

עדכון-

דובי, הגיע הזמן שקודם תנסה משהו לפני שאתה קובע שטויות כמו "השליטה איומה".

This game kicks major ass

גרפיקה-

יותר טובה משל PS2, לא בדיוק מה שציפיתי לו, אבל עדיין קביל. משום מה המודל של דארת' ויידר מפורט בצורה מטורפת, ורוב שאר המודלים פשוטים.

מוזיקה- פשוט מדהימה, לא מפסיקה לשום רגע מהמשחק (או ה cutscenes), באמת מכניסה את השחקן לאווירה.

השליטה- holy shit this is fucking awesome!

שלט- lightsabre, נונצא'ק- force. יש כמה צעדים שמתחילים איתם, ומקבלים עוד שמתקדמים. מתחילים עם push, grab, choke, repel, lightning, לא יודע מה יהיה הלאה, רק התחלתי.

שנלחמים בג'דיי אחר או משהו אל תחשבו שמדובר בגרסה מסורסת שלכם, הוא יכול לעשות כל מה שאתם עושים- וגם עושה את זה. הג'דיי שמוצאים בסוף השלב הראשון כבר מדגים מגוון שלם של צעדים וקומבואים.

יש lightsabre duels כמובן, השליטה מגיבה יפה (רק רצוי שההנפה תהיה בכיוון ברור, כמו מלמעלה למטה ישר, לא אלכסונים וכו', המשחק קצת מתקשה לקלוט את זה ולפעמים יוצא משהו שלא בדיוק תכננתם. דורש כמה דקות הסתגלות)

אני מרוצה, אבל מן הסתם אני לא אתן ציון למשחק עדיין, צריך לסיים קודם X:

הביקורות הם בעיקר מfan boys של , בתור חובב SW קשה גם לי לתת ציון של פחות מ8-8.5 למשחק, העלילה שלו פשוט מעניינת ולדעתי אם לוקאס היה עושה את פרק 2-3 באותה תקופת זמן ועם אותה עלילה הטרילוגיה החדשה הייתה עולה על המקורית, אבל מה לעשות לוקאס לא רוצה להכניס שום דבר מהexpanded universe לסרטים שלו.

אבל מהצד השני מבחינת משחקיות המשחק הזה גרוע, אוייבים מטומטמים לחלוטין והחל מהמשימה השניה אוייבים שפשוט מתחילים לחסום את הforce, ושלא נדבר על הforce wielding storm troopers שצצים החל מהמשימה השלישית. עם כל הכבוד ברגע שאני יכול לסיים בוס במשחק שיצא אחרי עידן הSNES בזה שאני מתחבא מאחורי אבן יוצא מזפזפ אותו עם ברק וחוזר מאחורי האבן בלי שהוא בכלל שם לב אלי איפשהו מישהו עשה טעות איומה בתכנון הAI של המשחק הזה.

מה עוד שכמות האוייבים וההתנהגות המונגולואידית שלהם פשוט נוגדים את כל העניין של לשחק ג'דיי עם כל הכבוד אם נכנס רגע לעולם של SW ברגע שאתה רואה בחור גדול עם light saber אדום מעיף את הבחור שלידך באוויר מחשמל אותו ואז משפד אותו על החרב שלו, אתה לא אמור להסתער עליו כמו תרנגולת שהרגע ערפו לה את הראש ולנסות להכות בו עם הכת של הנשק שלך, כל בן אדם נורמאלי במקרה הזה היה בורח כל עוד נפשו בו ואחרי 10 מטר מתחלק על השתן של עצמו..

ושלא נזכיר את כל הבאגים המפגרים שיש, כמו העובדה שאתה בקלות יכול להתקע על איזה ענף מפגר בלי היכולת לזוז, קירות בלתי נראים באמצע השלב, דרופים של , ועוד מספיק דברים. כן מבחינה גראפית טהורה המשחק נראה מדהים, והפיסיקה מרשימה, אבל זהו.

ואם שוב נחזור לdesign flaws, אז אחרי כל מכה הבחורצ'יק מחליט לעצור לשניה בשביל איזה אפקט דרמטי מפגר, מה שגורם לקרבות להראות כמו RPG יפני בתורות ולא בתור משחק פעולה, ובשביל לסיים כל בוס יש quick time event, שכנראה הquick נפל איפהשהו במהלך התכנון על המשחק הזה. כיוון שגם על רמה קשה יש בסביבות ה3 שניות ללחיצת כפתור, ושלא נדבר על זה שכשלון ברצף לא מוביל לשום "עונש" כל מה שזה גורם זה לרצף להתחיל מחדש, וכן ניסיתי להכשל בכוונה 3 פעמים ושום דבר לא קרה, אז לדעתי גם 30 כשלונות לא יגרמו לשום דבר, לפחות יכלו לגרום לאותם אנשים שהיו עסוקים מידי בצפיית פורנו על המסך השני בזמן הQTE ופספסו את הרבע שעה שיש להם בשביל ללחוץ על הכפתור להגיע לרצף מחדש ע"י ריפוי הבוס במקצת או כל קשקוש אחר.

אם נסכם הכל כיוון שאני יכול להצביע על עוד 11 אלף פגמי עיצוב במשחק הזה בערך, המשחק קל מידי, הקרבות אחרי שני השלבים הראשונים לא מספקים בכלל, מערכת הlevel up חסרת כל ערך בעיקר בכלל עיצוב קומבויים טפשי - לדוגמא יש 2 comboים שהם פשוט אותו הדבר, עולים אותה כמות של נקודות וההבדל היחידי בינהם זה שאחד פשוט זורק את האוייבים סביבך לאוויר ע"י לחיצה של X X X ואז לחיצה על B, והשני אחרי שהוא זורק אותם לאוויר גורם לו לקפוץ לאחד האוייבים ולהכניס בו עוד כמה מכות ע"י לחיצה על X X X ואז לחיצה ממושכת על B.

ושלא נדבר על זה ש99.9% מהקומבויים חסרי תועלת בכל מקרה, כל דבר שמעבר ל2 לחיצות כפתור דיי קשה לביצוע בזמן לחימה באוגדה שלמה של מונגולואידים כיוון שכל פגיעה מפריעה לביצוע הקומבו. וזה לא שצריך להשתמש בהם בכל מקרה, מהשלב הראשון יש instant kill combo שכל מה שהוא דורש זה לחיצה על X וA בו זמנית בשלט, מעבר לזה תשתמשו אולי בעוד 2-3 קומבויים דומים וזהו.

הדבר היחידי שמציל את המשחק הזה זאת העלילה שלו, אבל עם באגים שגורמים לזה שחצי מהסרטים הופכים להיות סרט אילם דווקא בקטע הטוב ללא שום דרך שאני לפחות מצאתי לחזור על אותם סרטונים(חוץ מטעינה של המשימה מחדש) גם העלילה יכולה להפגע פגיעה אנושה אם אין לכם יותר מידי מזל.

המשחק הזה היה יכול להיות 10/10 אם היו נותנים לו עוד חצי שנה לפיתוח וQA, אבל לצערי כנראה שעונת החגים יכולה לגרום אפילו למשחק AAA להשתחרר לאוויר עם יותר באגים מהבטא של Bugman's adventure in buggy land...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובי אתה מבאס אותי עוד לפני שהמשחק הגיע אליי בכלל, מקווה שאני אתאכזב ממנו קצת פחות ממה שאתה. כבר כל כך נמאס לי להתאכזב ממשחקי מלחמת הכוכבים אבל אין מה לעשות, זה נהפך לרוטינה קבועה. :-\

מקווה מאוד ששני המשחקים הבאים שהזמנתי יהיו שווים את הכסף.(BIA, PES2009)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...