הבדלים בין לוח אם gigabyte לבין לוח אם ASUS - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין לוח אם gigabyte לבין לוח אם ASUS

elyaz

Recommended Posts

שלום

אני לפני קניית מחשב חדש עם מעבד E8400

ומעוניין לקנות לוח אם עם צ'יפסט 45.

רציתי לדעת האם ישנם הבדלים משמעותיים בין לוח האם P5Q של ASUS

לבין לוח האם GA-EP45-DS3 של Gigabyte

אציין רק שאני לא מתכנן - לא ולא Cross-fire

כ. מסך יהיה HD4850.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני לפני קניית מחשב חדש עם מעבד E8400

ומעוניין לקנות לוח אם עם צ'יפסט 45.

רציתי לדעת האם ישנם הבדלים משמעותיים בין לוח האם P5Q של ASUS

לבין לוח האם GA-EP45-DS3 של Gigabyte

אציין רק שאני לא מתכנן - לא overclock ולא Cross-fire

כ. מסך יהיה HD4850.

תודה

GIGABYTE מצויינים.... וגם שאלה של העדפות אישיות ( אחד מעדיף מזדה , השני טויוטה -- כולם נוסעים טוב.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקים לאתרי הלוחות:

GA-EP45-DS3

P5Q

תסתכל בלינקים הנ"ל, ותשווה את התכונות של הלוחות - ה GA-EP45-DS3 למשל נותן לך 2 כרטיסי מובנים, ותמיכה ב CrossFireX, ל P5Q יש יותר חיבורי SATA, וכד' (טוב, אלה ההבדלים הגדולים בעיקר). תחליט לפי המחיר ולפי התכונות שאתה צריך. כמו כן, תחפש באינטרנט ביקורות ומבחני ביצועים של הלוחות כדי לראות איזה מהם ייתן לך את התמורה הטובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת הדרישות שלך, שני הלוחות שווים "על הנייר", ולכן יהיה הכי פשוט לקנות את הלוח הזול יותר. גם וגם הן חברות מצויינות, כך שלא תהיה לך בעיה של "איכות".

בשביל להגיד לך איזה לוח יותר טוב, צריך לקחת את שני הלוחות ולבדוק אותם מעשית. רוב האנשים פה לא יכולים לעשות דבר כזה (אף אחד לא מחזיק מלאי של לוחות ויכול לבדוק אותם מבחינת ביצועים). מה שכן אפשר לעשות זה להפנות אותך לביקורות שנעשו על הלוחות, ולתת לך להחליט מה יותר טוב לך. בביקורות כאלו בד"כ גם עולים על בעיות שאולי קיימות בלוח, ולכן מומלץ שתבדוק את הנושא לפני שאתה קונה, ולא סתם "תזרום עם זה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...