שדרוג מכשיר באורנג' צריך ייעוץ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מכשיר באורנג' צריך ייעוץ

Kataklystic

Recommended Posts

כרגע אני לא מתעסק במחיר אני שואל איזה מכשיר של אורנג' כדאי לי להביא...

1.לא מסך מגע לא רוצה בעיות

2.לא אכפת לי הגודל שלו

3.סימביאן טוב

4.Wifi טוב ומהיר

4.מצלמה טובה

5.ממשק נוח

6.עמיד שלא מתקלקל כל שניה

אני מחליף עכשיו K800I

אז אני רוצה משהו שיש לו חזק לא כמו הנוכחי שלי ושהוא יהיה סימביאן סדרה 9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שונא סליידר.... אז בתקציב נמוך יש לך את 6120C, ובתקציב הגבוהה יש לך את N82

אם בכל זאת אתה מעדיף סליידר אז יש לך את ה N95 שיש לו גם מפוצצים.

כולם סימביאנים ובכולם יצא לי להשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה שלו לא נופלת בהרבה מהטלפונים הכי חדשים, ומוציאה תמונות ממש טובות.

האיכות של המוזיקה דווקא סבבה, פשוט הרמקול חלש.

הווידאו באמת מאעפן, אבל תכלס כמה כבר יצא לצלם וידאו? לי לפחות, ממש לא הרבה.

הממשק שלו ממש נוח, ובשביל מה אתה צריך תוכנות? זה אמור להיות פלאפון עם טובה והוא עושה את זה בצורה מצויינת.

מסך קטן? 2 אינץ' זה לא קטן כל כך, והרזולוציה שלו היא כמו של המסכים היותר גדולים, מה שאומר שהמסך יותר חד, ובכלל הוא נראה מעולה.

הדברים שחסרים זה WIFI, רמקול יותר חזק ווידאו יותר טוב.

למי שמחפש טלפון עם טובה, הוא לא נופל בקטע הזה מהטלפונים הכי חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים החדשים שכן מתעלים על התכונות שלו הם יקרים רצח ופשוט לא שווה להוציא כסף.

מרבית המצלמות של הפלאפונים בשוק כרגע לא מתעלות על המצלמה של הSE...

הווידאו שלו באמת זוועתי, אבל חוץ מכמה נוקיות שנמכרות במחירים בשמיים כרגע, אין מכשיר שמצדיק החלפה גם בתחום הזה.

הסאונד שלו בסדר גמור, הרמקולים חלשים. למען האמת, כל הSE למיניהם סובלים מרמקולים שהם לא חזקים מדי. להחליף לנוקיה בשביל רמקול רדיופוני זה לא שיקול בכלל. לשמוע מוזיקה מפלאפון דרך הרמקול שלו זה דבר טפשי ומחריד. בשביל זה יש רמקולים ניידים שאפשר לחבר לפלאפון. [אפילו יש תיקים קטנים בגודל של הפלאפון שמכילים רמקולים+סאב באיכות מטורפת]

המכשיר עצמו סבבה מבחינת עיצוב, התפריטים לא משעממים ועדיפים על התפריטים של המכשירים הלא-סימביאניים של ושל MOTORLA ובטח של .

המכשיר עמיד, ויש לו פלאש XENON שזה יתרון על המכשירים האחרים בשוק.

הרזולוציה של שאר המכשירים לא מתעלה בהרבה על הרזולוציה שלו, וכבר ראינו שמסך יותר גדול לא אומר כלום. והמסך של K800 הוא איכותי דיו.

אז כן, הוא יכול להחליף לK850, לC902 לC905, לN95.

אבל כולם מכילים שיפורים קלים בלבד על פני המכשיר שלו, וכולם מכשירים איטיים להחריד. בעיקר הנוקיות שאתה כבר יכול להוליד ילדים, לשלוח אותם לצבא ולראות איך הם משתחררים בבקו"ם עד שהמצלמה או גלריית התמונות של המכשיר נפתחות.

בקיצור, אם כבר שיחכה לדור הבא, שזה הN96 של נוקיה [שגם הוא יקר להחריד ולא מצדיק אפילו עשירית מהמחיר שלו], או לC905 של סוני אריקסון, שכן מהווה שיפור על פני הK800 בכל תחום אפשרי, ואפילו מתעלה על נתונים טכניים של הN96 למעט סגורה, אבל גם כן יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק של גרוע גם ב S60 וגם ב S40!

פשוט מכוער להחריד, אדיש נורא ולא נוח!

אין על הממשק של SE...

ובמכשירים החדשים שלהם (C902 למשל) יש UIQ, שזה סוג של סימביאן, כך שהם מתחרים מאוד ראויים ל N95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשק של גרוע גם ב S60 וגם ב S40!

פשוט מכוער להחריד, אדיש נורא ולא נוח!

אין על הממשק של SE...

ובמכשירים החדשים שלהם (C902 למשל) יש UIQ, שזה סוג של סימביאן, כך שהם מתחרים מאוד ראויים ל N95.

ממה מהם יצא לך להתנסות ?!

או שאתה סתם זורק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...