תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ] - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ]

ConRoe X Fire

Recommended Posts

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תודה על התגובות אנשים.

NOS - ה-C63 AMG השחורה לא בסוכנות מרצדס, זה באיזור של רכבת צפון.

חלפינו - במסודרים השתמשו בפרארי 360 ספיידר, לא 430 ויש תמונות שלה שמסתובבות ברשת, אני אעלה כמה כשאהיה בבית.

Gil 28 - קורבטים יש כבר די הרבה בכל הארץ. האם תכוונת ל-R8? אם כן, יש בערך 5 אם אני לא טועה, עדיין לא יצא לי לראות אחת. טויוטה MR2 לא כל כך נדיר אבל נחמד בהחלט. בקשר לקררה GT שאתה טוען שראית - אני בספק.

אם למישהו יש גם של רכבים מעניינים מהארץ, הוא מוזמן להעלות לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות אנשים.

NOS - ה-C63 AMG השחורה לא בסוכנות מרצדס, זה באיזור של רכבת צפון.

חלפינו - במסודרים השתמשו בפרארי 360 ספיידר, לא 430 ויש תמונות שלה שמסתובבות ברשת, אני אעלה כמה כשאהיה בבית.

Gil 28 - קורבטים יש כבר די הרבה בכל הארץ. האם תכוונת ל-R8? אם כן, יש בערך 5 אם אני לא טועה, עדיין לא יצא לי לראות אחת. טויוטה MR2 לא כל כך נדיר אבל נחמד בהחלט. בקשר לקררה GT שאתה טוען שראית - אני בספק.

אם למישהו יש גם של רכבים מעניינים מהארץ, הוא מוזמן להעלות לפה.

במקסימום יש כמה 911 טורבו או טורבו GT2 (שאני בספק שיש יותר מכמה בודדות) קררה GT יוצרה בכמויות מוגבלות ואף אחת מהן לא הגיעה לארץ (בטח שלא עם לוחיות רישוי ישראליות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קצת חושב שהרכב הזה יעלה כאן בארץ סביבות ה 2-3 מליון ש"ח..היא לא היתה זולה כשיצאה בחו"ל, לרוב יותר יקרה מפרארי / למבורגיני באותו הדרג משום מה (אני מדבר על קררה GT), אולי בגלל שהיא עשתה 0-200 ב 8 וחצי שניות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקסימום יש כמה 911 טורבו או טורבו GT2 (שאני בספק שיש יותר מכמה בודדות) קררה GT יוצרה בכמויות מוגבלות ואף אחת מהן לא הגיעה לארץ (בטח שלא עם לוחיות רישוי ישראליות)

זה לא ממש ש"במקסימום יש כמה 911 טורבו", יש כמות, לא ענקית אבל יש כמות (גם ישנים גם חדשים).

GT2 אין בארץ לפי מה שאני יודע אבל יש GT3 אחת בצבע אפור:

nxrxmq.jpg

2cyquqe.jpg

2day7b7.jpg

קררה GT כמובן שאין בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש קררה GT באחת השכונות בירושלים

חבר שלי, גיא, זה שצילם את התמונה עם הכיתוב GUY_M5 למעלה, ביקש ממני להגיד שזה שטויות

עריכה (הוא ביקש להוסיף):תום, עכשיו שאני מסתכל, נדהמתי לגלות שמלפני באמת שתי GT3 שונות ! זו שאני צילמתי יש לה מספר אחר מזו שנמצאת ב iturbo !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...