תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ] - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצפיות מהארץ - [פרארי F430 בארץ]

ConRoe X Fire

Recommended Posts

אתה רציני? יש חוקים (של המדינה) נגד זה?

לא ששמעתי על זה, אבל בכל זאת אל תתפלא אם בעל המכונית יידע איכשהו שאתה מפרסם לו את המכונית (לטוב ולרע), את ההמשך אתה יודע כבר... ::):P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 183
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כע, כי לאנשים שיש מספיק כסף בשביל מכונית ביותר ממליון שקל, אין שום דרך להכריח את בעל האתר וה-ISP, לספק את כתובת ה-IP וזהות המשתמש בהתאמה בצו בית משפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, רק אל תגידו לי שאתם רציניים! אתם באמת חושבים שלבעל המכונית אכפת שמצלמים את המכונית שלו ומפרסמים את התמונות של ברחבי האינטרנט? אם זה היה המצב, הוא היה מחביא אותה במרתף של הוילה שלו, או בכלל לא קונה אותה.

קיצר, צאו מהסרט שאתם חיים בו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, רק אל תגידו לי שאתם רציניים! אתם באמת חושבים שלבעל המכונית אכפת שמצלמים את המכונית שלו ומפרסמים את התמונות של ברחבי האינטרנט? אם זה היה המצב, הוא היה מחביא אותה במרתף של הוילה שלו, או בכלל לא קונה אותה.

היית רוצה לייפרסמו את הרכב שלך, מה יש בה, מה מס' הרישוי וכו'...? ::)

אני לא מפרסם את שלי, מישהו יכול להשתמש בזאת לרעה.

לא סתם בכל מיני פורומים של אופנועים ומכוניות מסתירים את הרישוי, כל עוד אין אישור מבעל הרכב אסור לך לעשות זאת, אפילו אם אתה חושב שאין סיבה לעשות זאת.

קרה לי פעם שפירסמתי של איזה אופנוע ונעלו לי את התראד... בגלל אותה סיבה.

כשאני יימצא את זה אני אעלה לפה אם אתם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חיי בסרט, זה עניין של נימוס, ורוב הסיכויים שבעל הרכב לא ירדוף אחריך גם אם יהיה לו אכפת. הנקודה היא שלאנשים אלו אם היו רוצים לאתר את הבנאדם, זה לא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה S8 אחת בבית ספר שלי (כאשר למדדתי בו )וזה היה של אבא של ילדה אחת מהשיכבה שלי (אני כל כך הולך לצאת איתה :cool2:)

אגב אתמול בלילה שיצאתי לראות מהיר ועצבני (סרט נחמד מאוד דרך אגב)ראיתי a8 w12 (שעולה יותר מהs8 ) באיזו סוכנות כזו ליד מרכז יכין בנתניה .

אגב הייתה לא מיזמן לאבא של חבר שלי r8 שחורה , אבל זה היה רק זמנית (הוא עובד ביבוא אישי , אני לא יפרט יותר מידיי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניין:

coru.th.jpg

קורבט נצפתה בת"א מחנה מול המסעדה "דיקסי" המקום הטעים ביותר עלי אדמות, אגב במציאות הרכב הזה ניראה יותר רחב ממה שחשבתי שהוא בתמונות, לא שזו פעם ראשונה שאני רואה כזה אבל בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשששש איזה יופי

באסה שהכל יבוא וכנראה עוד כמה חודשים/ימים תעוף מהארץ...חבל

לי בשכונה יש מוסטנג,פורש קאיין S הגיפ הזה, ויש פה איזה אבא שמביא את הילד שלו בבוקר לגן עם הקורבט האדומה שלו.

חוץ מזה יש פה איזה BMW סדרה 6 יפה חדשה ועוד כמה.

בכך מקרה אחלה , אני מקווה שאתה לא מחפש אותם אלה מצלם במקרה או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקורבט הלבנה זו כנראה אותה אחת שצילמתי ויש פה תמונה שלה.

בקשר למחפש את הרכבים, אני יוצא החוצה עם ומצלם מכוניות נדירות/מיוחדות שאתה רואה אותם אחר כך פה. אני קצת יוצא מהאיזור שלי ומגיע למרכז-צפון ת"א - כיכר המדינה, נמל ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...