--חזרתי מהדייט-- - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

--חזרתי מהדייט--

אור כהן

Recommended Posts

אני עדיין לא יודע למה הדיונים האלה נפתחים בפורום שהוא בעיקרון פורום מחשבים...

וואלה צודק!.. הנה דוגמה למה שכן צריך לכתוב בפורום מחשבים:

אני חייב להגיד שלא קראתי את כל הדיון אבל פלוקסטר הצליח לבטא בצורה די מעולה את מה שאני חושב הרבה זמן. ואני רוצה לחדד כמה נקודות שאני לא יודע אם נאמרו אבל צריכות להאמר.

זה לא שהתרבות הנחותה והרמה הירודה אחראיים ל"ייצור" אנשים טיפשים. הטמטום של האוכלוסיה הוא זה שמוביל ומעודד את ההתנוונות המוסרית והתרבותית שאנחנו ניזונים ממנה. אנחנו חיים במדינה בהמית שבה הרוב המוחלט- הרוב המיינסטרימי- הוא טיפש וגאה בזה. רוב רובה של המדינה גובלים באמבציליות וניזונים מתרבות אמריקאית רקובה שמתבססת על המוניות ושטחיות, על המכנה המשותף הנמוך ביותר. למדינה שלנו יש חומר אנושי מעולה אבל כמו שפלוקסטר אמר, אימוץ התרבות האמריקאית הוביל להרס מוחלט של הדור- שניים האחרונים מכל בחינה אפשרית, מוראלית ואינטיליגנטית כאחת. מתפתחת היום בעם שכבה בהמית של אנשים חסרי תרבות וחסרי אינטיליגנציה, אנשים שאני לא רוצה שייקחו את המושכות של המדינה לידיים! אבל מה לעשות, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזה אומר שהרוב קובע, ולצערנו הרוב הממוצע והבינוני רק הולך ומתרחב. מספיק להסתובב בתיכונים או במקומות בילוי כדי ליפול מהרדידות והרמה הנמוכה, התרבות הרקובה והאמבציליות שהן הסטטוס קוו הנורמלי והתקין. ואני לא מדבר מזווית של "החנון המתוסכל שאף אחד לא שם עליו אז הוא חושב שכולם שימפנזות" (למרות שיש מי שיחלוק עליי), אני מדבר מבחינה זו שכל שכבת האוכלוסיה הנ"ל בסופו של דבר תהפוך לטפילה. מי שיחזיק את הצבא, את האקדמיה, את השלטון, את הכלכלה.. אלו אותם אנשים שצריכים לסחוב על גבם מדינה שלמה, לסחוב אחריות ומורשת ומולדת ועם טיפש ובור, ולשמור שכל המערכת תתפקד. לא בכדי קיימת בריחת מוחות שלא תתואר מישראל למדינות מערביות, אותם אנשים פשוט לא יכולים לשאת את המצב יותר. אנשים איכותיים ומשכילים הפכו להיות מיעוט נרדף במדינה ואלה שנותרו כורעים תחת הנטל. אני מאוד חושש לגורל המדינה הזאת.. עם ההצטמקות של האחוז האיכותי בעם, איך נוכל להחזיק מול כל העולם כולו? איך המדינה תחזיק מבחינה כלכלית? זה יהפוך להיות קרב אבוד מראש.

תודה פידמיח! סוף סוף הבנתי מה זה תכנות מונחה עצמים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה גבר כאילו?

מה ת'רוצה?.....אתה בעצמך כותב בפורומים של off topic, ואני דווקא נהנה לקרוא את מה שאתה כותב...אז נראה לי תמוה שאתה פתאום מתלונן על זה.ומה זאת התגובה הערסית הזאת? אותך לפיקה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, דברים כאלה צריך להתיעץ עם חברים לא בפורום כזה. אנשים פה לא מכירים אותך ולא מה הולך אתך. אנשים שקרובים אליך יתנו לך תעצות הכי טובות.

דבר שני, צא מהלחץ. תהיה בטוח כמו שאתה אוכל עליה , היא עליך. דבר שלישי, אל תתן לשום דבר לבייש או להחליץ אותך, כל מה שמתרחש זה תהליך טבעי.

אל תחפש פה עצות.. פשוט תזרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ילך איתה? לא נורא - יש שם בחוץ עוד עשרות בחורות בטעם שלך, שאיתן תצליח. חוץ מזה, אם הפעם לא הצלחת, אתה תצבור ניסיון לדייטים הבאים, ואז הסיכויים שלך להצליח עולים ;)

אלפים עד עשרות אלפים אם הוא גר בעיר למען האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חמודי :hi:

חחח מוזר גם לי זה קרה הייתי עם מישהי בפארק והכרזנו על עצמנו כזוג (אבל אני חנון ופחדן וכלום לא יצא מזה).

חבל שאני כזה טיפש.. הרבה מתחילות איתי אבל אני מפחד :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שימושית

אם תאבד כל סיכוי איתה ואתה עדיין דלוק עליה מאוד\מאוהב בה

תן לה לינק לת'רדים שפתחת פה ותסביר לה שזה מחוסר עצות וחוסר ניסיון =]

רעיון רע בהתחשב בכך שההודעה שלך היא חלק מהת'רד שהיא תקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחזזזזרתי :)

הייתי בבצפר, אף אחד לא ידע על מה שקרה אתמול.

אני והיא סיכמנו שנלך לקנות אייס קפה נורמאלי, אבל המכונה התקלקלה, איזה באסה.

פתאום הילדה שראתה אותנו אתמול בפגישה נכנסת, שואלת אותי אם אפשר לספר, אמרתי לה שלא (אתם בטח משערים מה היא החליטה)

כולם לוקחים אותי ושואלים פתאום איך הלך אתמול וכל מיני דברים כאלה, דיי זרמתי.

אגב מי שאמר פה בפורום להגיד לה שאני גאה שיצאתי איתך, אתה דפוק, היא לא הבינה מה רציתי ממנה, וחשבה שהילדה ירדה עלייה.

לאחר מכן חברה שלה שאלה מה היא אמרה, ואמרתי היא לא אמרה כלום! :nixweiss:, החברה שלי וידידה שלי חשבו שאמרתי שהילדה אמרה עלייה משהו רע (בזכות אדם לא חכם בפורום)

הסברתי לה שהיא לא אמרה עלייה כלום, רגע של דממה :kopfpatsch: ואז התפוצצות מצחוק.

נראה לי שהייתה לה הקלה, ואז לקחנו את הכל בצחוק.

אני למדתי דבר אחד, לא להקשיב לעצות כאן! אבל אני חושב שאני אמשיך לעדכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות:

תפסתי היום בייצים והצעתי לה דייט בבית ספר

לא בייצים אלא ביצים.

היא לא הבינה מה רציתי ממנה, וחשבה שהילדה ירדה עלייה

עליה,לא עלייה!

ועוד דבר,אם יורשה לי לסטות קמעה מהנושא: מה קורה עם אחיך התאום? איכשהו קיבלתי הרגשה שאתה הבן "המוצלח" במשפחה והוא הכבשה השחורה...אני מניח שאופיר לא יצא עד היום עם בחורה,ועצם הרעיון מעורר בך גיחוך.מתנצל מראש אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...