--חזרתי מהדייט-- - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

--חזרתי מהדייט--

אור כהן

Recommended Posts

היא פאקינג בת 15, היא לא יודעת מה היא רוצה או לא רוצה, והיא לא יודעת לשלוט במצבי הרוח שלה ובפרצופים שהיא עושה

אז אין לך מה להכנס לדכאון, או להקשיב ל udii שמשום מה מנסה בכח לדכא אותך ולנתח מישהי בת 15 שהוא לא מכיר על סמך 0 נתונים משמעותיים.

צא מזה, אתה לא יודע מה היא חשבה או לא חשבה.

האינדיקציה אם היא מעוניינת או לא מעוניינת, תבוא מהר מאוד - אם היא תרצה להמשיך לצאת איתך או לא.

(לא בהכרח בדייט הבא, אולי בכמה אחריו, בהנחה שיהיו כאלה)

אגב, קבעתם באמת לצאת שוב מתישהו?

נ.ב. תפתח בלוג או משהו, זה פורום חומרה, אתה יודע... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיו ברגע הזה, הכנסת אותי (כן כן אתה) לדכאון כרוני

לא ידעתי שהנושא רגיש עד כדי כך , אז אני מצטער .

(עבר לא מעט זמן מאז שהייתי בן 15 , ובאמת עכשיו שאני נזכר בילדות שלי , אני מבין שלא הייתי צריך להגיד את זה )

חוצמזה זה סתם הערה , אני לא בעל רוח הקודש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלמלא היה מדובר בנערה בת 15, udii היה צודק, אבל מאחר וכן מדובר בבת 15, לא ניתן להגיע לכל מסקנה מהממצאים הנ"ל. הכי טוב זה פשוט לשאול אם מתי היא רוצה להיפגש שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאול אם מתי היא רוצה להיפגש שוב.

"bigdick" צודק חשוב שתשאל מתי ולא אם, ככה שאתה כאילו "לא נותן" לה את אפשרות הבחירה והסיכוי שהיא תסכים(אם היא לא הייתה סגורה על עצמה כמובן) עולה ב 16.2315% ;D

ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"bigdick" צודק חשוב שתשאל מתי ולא אם, ככה שאתה כאילו "לא נותן" לה את אפשרות הבחירה והסיכוי שהיא תסכים(אם היא לא הייתה סגורה על עצמה כמובן) עולה ב 16.2315% ;D

ובהצלחה.

אני מניח שזה ממוצע, מה סטיית התקן המקסימלית?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכור מה דוד איתן אומר לך !!!!

כלבה באה ! כלבה הולכת :lol: אל תשבור ת'ראש יותר מדי ..... המטרה .... תחשוב כמו דייג.... זורק חכה... ברגע שתפס ... זהו זה שלו

בגילאים שלכם הבנות יותר בוגרות .... תתאים את עצמך ובלי פוזות מיותרות תוך שניה היא תרגיש בפוזה בלה בלה בלה בלה בלהה...... בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי כמה טעויות שעשית שאתה צריך לתקן לפעם הבאה

1. ישבתם בפארק - הייתם צריכים ללכת למקום שיש בו פחות אנשים כי במקום הומה קשה יותר להיפתח ולהתקדם

2. נתת לה להיות נבוכה מהילדה בשכבה - היית צריך להגיד לה : אז מה אם היא תגיד , מה את מתביישת להיות איתי ? ואז אם היא מהססת להגיד לה

מקסימום נגיד שהיא מחרטטת ואם היא ישר אומרת לא (שהיא לא מתביישת) אז מצבך טוב

3. בגיל 16 כשהלכתי עם מישהי לפארק בפעם הראשונה (זה היה בערב כשהפארק ריק) ישבנו על ספסל , הנחתי את היד עליה (על הכתף)ודיברנו (אתה צריך לאותת שאתה בעניין - יד עליה זה לא פוגע ולא מיני )

4.אתה אמרת בעצמך על הילדה שראתה ותספר - בושות! . אתה צריך לתת לה את ההרגשה שגם אם היא תספר לכל העולם אתה לא תתבייש אף פעם שהיית איתה בדייט

5.ההורים שלך החזירו .... אוי ואבוי - אתם בני 15 לא 12 !

או שתלווה אותה ברגל או שעזור לה לתפוס מונית או שתחכה איתה בתחנת אוטובוס

אבל בשום פנים ואופן לא לתת לאף אחד מההורים של שניכם לקחת אותכם ולהתערב !

הטעויות האלה גרמו לה למבוכה ולבלבול

אני מקווה בשבילך שתטפל בילדה שראתה אותכם כמו שצריך -אם ישאלו תגיד בגאווה כן , הייתי איתה והיה לנו ממש כיף !

כי אם לא תיצור הרגשה שאתה גאה לצאת איתה כנראה שלא יהיה דייט שני

ולעזאזל - אל תיתן להורים להתערב ולדעת כלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-חזרתי מהדייט-

שלום לכולם :hi:

תפסתי היום בייצים והצעתי לה דייט בבית ספר (אחרי שחבר שלי איים עליי שאם לא אספר הוא יספר)

מילאתי את המחברת במילה לחץלחץלחץלחץלחץלחץ.......

הצעתי לה, היא קיבלה שוק, ושאלה למה (למה את חושבת :kopfpatsch:)

מאוחר בערב:

א' גיליתי שהיא אוהבת סרטי קומדיה.

לאחר שחיפשנו ולא מצאנו שום סרט מעניין, ולאחר עשרות דקות של חשיבה, החלטנו שהכי נורמאלי ללכת לפארק.

שנינו מכורים לקפה ברד אגב.

אז הלכנו לפארק, אני לא מאמין, אמרנו שמקסימום נוכל למשוך ל30 דקות.

מסתבר שמשכנו שעתיים וחצי.

חפרנו אחד עם השני על המורים, חלומות, פחדים והכרנו אחד את השני.

לא היה שום רגע שקט ומביך.

נגעלנו מהאייס קפה בקניון מגלידות אריה (לא היה גושים, אלא היה סירופ סוכר מגעיל בלי גושי קרח, זרקנו אותו לפח)

היא לא הסכימה שאשלם עלייה.

הסתבבנו בפארק, נחנו, דיברנו על חלומות צלולים ופתאום! ילדה מהשכבה שלנו באה, אם תגידו לה משהו, זה יצא כמו מגפון מהצד השני.

אני חושב שמחר היא תספר לכולם... בושות!!!

קיצר החברה שלי קצת התבאסה שהיא ראתה את הילדה.

ההורים שלי החזירו אותנו הבייתה (לא התנשקנו כי אני והיא חושבים שצריך עוד זמן)

וזהו.

רגע, יצאת איתה לסיבוב בפארק והיא כבר חברה שלך?

הו לא, זה אומר שאני והכלבה שלי מאורסים??! :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...