EFI-X מקינטוש במחיר עממי - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EFI-X מקינטוש במחיר עממי

omrij

Recommended Posts

לא נראה לי שזה חוקי מבחינת אפל, אין רישיון להתקין את הOS X על כל מחשב,ה הרישויון הוא רק למחשבי אפל.

תאכלס יש מלא פתרונות להתקין מאק על שיפעל יותר טוב אפילו מIMACים רגילים, החומרה לשי מריצה מאק חלק יותר טוב מכל IMAC ( אני אומר את זה ע"פ מבחני ביצועים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החוקים בארצות הברית זה לא החוקים שבארץ והרבה מדינות אחרות

סתם דוגמה קטנה

מוד ציפ לקונסולות לא חוקי בארצות הברית

לאומת זאת בהרבה ארצות אחרות כולל אין חוק מיוחד לנושא

בכללי כל העניין של זכויות יוצרים וכו

מאוד חזק בארצות הברית

ושם לאפל יש שוק מכובד

ובגלל זה מאוד יכול להיות ששם מותר להם לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה חוקי מבחינת אפל, אין רישיון להתקין את הOS X על כל מחשב,ה הרישויון הוא רק למחשבי אפל.

תאכלס יש מלא פתרונות להתקין מאק על PC שיפעל יותר טוב אפילו מIMACים רגילים, החומרה לשי מריצה מאק חלק יותר טוב מכל IMAC ( אני אומר את זה ע"פ מבחני ביצועים)

למי אכפת מה חוקי "מבחינת אפל"?

גם בתביעה שלהם נגד PSYSTAR לא עלה נושא הEULA

הם לא רוצים לקחת את הEULA שלהם לבית משפט כי הם יודעים שהוא לא מספיק חזק.

גם הבאתי דוגמאות למשפטים דומים בעבר שבהם התביעה הפסידה.

וכן, יש מלא פתרונות להתקין על אבל זה הקל מכולם והקרוב ביותר לדבר האמיתי

וזה גם היחיד שכנראה חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה חוקי (מודיפיקציה למחשב שלך שמאפשר להפעיל מערכת הפעלה שיש לה EULA שנוגד את זה), אז מה הבעיה לדבר פה בפורום על פתרונות HACKINTOSH למניהם ? גם הם מודיפיקציה למחשב שמאפשרת להריץ את מערכת ההפעלה (אפילו אני לא חושב שיש התייחסות של אפל לגבי שינוי חלקים מהמערכת עצמה). אני לא מדבר על לתת לינקים לאימגים עם ההורדה, אלא ל PATCH שאפשר לשים על עותק חוקי של LEOPARD וכו' ?

לא שנראה לי שמישהו ירצה להריץ OS suX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה חוקי (מודיפיקציה למחשב שלך שמאפשר להפעיל מערכת הפעלה שיש לה EULA שנוגד את זה), אז מה הבעיה לדבר פה בפורום על פתרונות HACKINTOSH למניהם ? גם הם מודיפיקציה למחשב שמאפשרת להריץ את מערכת ההפעלה (אפילו אני לא חושב שיש התייחסות של אפל לגבי שינוי חלקים מהמערכת עצמה). אני לא מדבר על לתת לינקים לאימגים עם ההורדה, אלא ל PATCH שאפשר לשים על עותק חוקי של LEOPARD וכו' ?

לא שנראה לי שמישהו ירצה להריץ OS suX

כמו שאמרו כאן הרבה פעמים, כדי להתקין אהקינטוש, אתה צריך לפרוץ (לא חוקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הביקורות זה אכן נשמע נחמד.

אני חשבתי לקנות איימק עוד 2-3 חודשים,אבל האמת שב-7500 שקל אפשר לקנות מחשב חזק מאוד.

גם עם מסך חדש 22 אינץ. בביצועים שלו המחשב הזה שווה ערך למק פרו שכולנו יודעים כמה הוא עולה,ואפילו

יותר טוב כי דחפתי לו GTX260, ולא דיברתי על נחמד אפשר לעשות למעבד ולזיכרון.(מי שבינינו עושים).

מחשב מקינטוש כזה היה עולה לי איזה 16 אלף שקל.

השאלה הגדולה היא כמה זמן הכרטיס הזה יחזיק בשוק,והפחד שתיגמר התמיכה שלו, וזה יהיה בדיוק כמו AGEIA.

אני די בטוח שאפל עובדים על תביעה או דרך לסלק את הכרטיס הזה מהשוק,וגם בלי תבעיה הם יכולים בקלות במערכת

הפעלה הבאה שלהם למנוע הפעלה דרך הכרטיס....ואז נדפקת.

אני מסכים עם מה שנכתב בביקורות:

אם יש לך את החומרה המתאימה זה שווה, אבל לקנות משחב שלם בשביל זה לא כדאי.

עריכה* רק עכשיו ראיתי שהוא תומך עד 256 מגה בכרטיס מסך---בע

וגם הזיכרון לא עובד ב-1066 אלא ב-800.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית של כרגע היא שאין להם מחשב ביניים

או שאתה קונה את הMINI שהוא ישן וחלש

או שאתה קונה את הIMAC שהוא יחסית חלש ויקר כי החלקים הם של לפטופ, לא ניתן לשדרוג (לא כרטיס מסך, לא עוד דיסק קשיח)

וכמובן אם אתה רוצה ואם לא, אתה מחוייב לקנות גם מסך :)

או שאתה קונה את הPRO, אבל אז אתה "תקוע" עם מעבד וFB-DIMM ומחיר בהתאם.

אין שום מחשב שפונה לשוק הביניים - מיד טאואר עם חלקים של מחשב נייח, ניתן לשדרוג (נגיד, החלפת הכרטיס ל4870 שייתמך ב10.5.6 או הוספת דיסק קשיח) ועם מעבד מרובע ליבות שמיועד לדסקטופ ולא לשרתים.

בקשר לכך שאפל יכולים למנוע הפעלה, ייתכן שזה אפשרי אבל לא בטוח שזה כ"כ קל כי הם עדיין צריכים לתמוך בכל הMACINTEL שיש היום בשוק (לכן הם לא יכולים פשוט להחליף TPM למשל)

בקשרל256MB ב8800 ומהירות הזכרון, זה רק מראה את זה ככה במאפייני המערכת, אין השפעה על הביצועים (כלומר הם כמו של כרטיס עם 512 וזכרון במהירות 1066), בכל מקרה הם כבר הודיעו שבימים הקרובים "הבעיה" תיפתר גם ויזואלית.[br]פורסם בתאריך: 18.09.2008 בשעה 19:00:15

אגב, בכל מקרה, אם הייתי הולך על מחשב כזה

הייתי לוקח לי כרטיס מסך כזה

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=2844

גם פסיבי, גם חזק וגם זול

או שבכלל מחכה ל10.5.6 ולתמיכה האמורה להגיע ב4850/4870 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לגבי הכרטיס מסך והזיכרון זה אחלה שהביצועים לא מושפעים.

עכשיו איך שלא תחשוב על והמחירים הנוראים שלהם. אין מה לעשות macos שלהם והמחשבים שלהם

מותאמים בול למערכת הפעלה. ברגע שאתה קונה מק זה מושלם בשביל זה.

כל השיטות למיניהם אכשהו להפעיל macos לא יהיה בחיים כמו מק אמיתי ומקורי.

אני בטוח ואני גם בטוח שאתה בטוח שיהיה בעיות אפילו קטנות עם מערכת ההפעלה וה-EFI-X הזה.

אני יודע שאתה תסכים איתי שזה פשוט סיכון די גדול לקנות מחשב שלם בשביל הכרטיס הזה.

פתאום מחר ייצא עדכון של שאכשהו אפילו בלי שאפל ירצו בכך,ידפוק משהו ולא תוכל להעלות את המערכת.

efi-x זה לא של חברה גדולה וידועה(כמו שנניח זה היה כרטיס של אסוס) ולכן כל הנושא של תמיכה שמאוד חשוב

ספציפית בשביל להעלות מערכת הפעלה(הכל חייב להתאים בדיוק) הוא מאוד רגיש.

מה גם שאם אתה תרצה לשדרג את החשב בעתיד,יכול להיות שלא תוכל כי החלק המסוים יהיה שונה ממה שאפל

באותו רגע מוכרת ולכן המערכת לא תתמוך.

אני מקווה שיהיה עוד מידע על זה בזמן הקרוב,בוא נגיד שאני מאוד יתעצבן אם אני יקנה מחשב שלם ופתאום בגלל איזה הגדרה

של Firewire שיש ללוח אם המסוים שלי אני לא אוכל להתקין macosx.

ולא הבנתי מה הבעיה בדיוק להגיד למערכת הפעלה לזהות שמדובר ב-EFI-X אכשהו ולא לעלות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי לגבי הכרטיס מסך והזיכרון זה אחלה שהביצועים לא מושפעים.

עכשיו איך שלא תחשוב על והמחירים הנוראים שלהם. אין מה לעשות macos שלהם והמחשבים שלהם

מותאמים בול למערכת הפעלה. ברגע שאתה קונה זה מושלם בשביל זה.

כל השיטות למיניהם אכשהו להפעיל macos לא יהיה בחיים כמו אמיתי ומקורי.

אני בטוח ואני גם בטוח שאתה בטוח שיהיה בעיות עם מערכת ההפעלה וה-EFI-X הזה.

לא, אני לא קונה את הבולשיט הזה (לא שלך, של :) )

החומרה של כיום היא ג'נרית לחלוטין

אין בעיה למצוא חומרה מקבילה שתעבוד בדיוק אותו דבר,

הבעיה היא שהם מיישמים את הEFI (לאו דווקא כי זה עדיף, בגלל שבPC זה כמעט לא קיים)

ועכשיו יש לזה פתרון.

ימים יגידו אם תהיה תביעה ומה יהיו תוצאותיה, לעניות דעתי (הלא מלומדת) אין להם קייס

החברה לא מוכרת מחשבים, לא מוכרת OS X, היא מוכרת מוצר שבין השאר מאפשר גם להתקין OS X על מסויימים.

בדיוק כמו שביטורנט היא חוקית למרות שאתה יכול להשתמש בה להורדת דברים לא חוקיים.

אני יודע שאתה תסכים איתי שזה פשוט סיכון די גדול לקנות מחשב שלם בשביל הכרטיס הזה.

פתאום מחר ייצא עדכון של שאכשהו אפילו בלי שאפל ירצו בכך,ידפוק משהו ולא תוכל להעלות את המערכת.

efi-x זה לא של חברה גדולה וידועה(כמו שנניח זה היה כרטיס של אסוס) ולכן כל הנושא של תמיכה שמאוד חשוב

ספציפית בשביל להעלות מערכת הפעלה(הכל חייב להתאים בדיוק) הוא מאוד רגיש.

מה גם שאם אתה תרצה לשדרג את החשב בעתיד,יכול להיות שלא תוכל כי החלק המסוים יהיה שונה ממה שאפל

באותו רגע מוכרת ולכן המערכת לא תתמוך.

תלוי

אתה קונה מחשב שהמטרה העיקרית שלו להריץ OS X?

תשבור תוכנית חסכון ותקנה .

אתה רוצה חזק שיכול גם להריץ OS X (נגיד לשימושים יומיומיים)?

אני לא רואה סיבה למה לא לקנות מחשב מיוחד לזה.

אתה יכול לקננות מחשב חזק מאוד במחיר אפסי (לוח 650-1000, מעבד 700-1400, 500-700, כרטיס מסך 500-1000)

כשתרצה לשדרג, תצטרך לשדרג בהתאם לחומרה של אפל, לעומת זאת אם תקנה IMAC לא תוכל לשדרג בכלל

אני מקווה שיהיה עוד מידע על זה בזמן הקרוב,בוא נגיד שאני מאוד יתעצבן אם אני יקנה מחשב שלם ופתאום בגלל איזה הגדרה

של Firewire שיש ללוח אם המסוים שלי אני לא אוכל להתקין macosx.

בגלל זה יש להם HCL באתר שאם תדבוק בו הכל יפעל.

ולא הבנתי מה הבעיה בדיוק להגיד למערכת הפעלה לזהות שמדובר ב-EFI-X אכשהו ולא לעלות...

כי יש דברים שיותר קל להגיד מלעשות,

אם זה מזדהה בפני מערכת ההפעלה כDOK רגיל, אז שום עם DOK מחובר לא יעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב הבא שלי הוא בשביל OSX ואך ורק בשביל זה.

אני לא משחק יותר בכלום,ואני רוצה את המק בשביל עריכה גראפית ועריכת שאני כנראה

אלמד.

אין לי שום רצון וצורך לקנות מחשב חדש בשביל ויסטה/משחקים.(יש לי מחשב מספיק טוב בשביל זה)

המטרה הסופית היא לעבוד יום יום ב-OSX מבלי להתקל בכל מיני תקלות ובעיות מעצבנות בדרך...

אם לקנות ב-1000 שקל כרגע את הרכיב +מערכת הפעלה זה היה מעולה,אבל לשים 5000-6000 שקל

על מוצר שהוא לא כל כך חוקי/לא בטוחה התאמה מלאה בעתיד אפילו הקרוב זה טיפה בעייתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1.אם אלו השימושים אז תקנה .

2.למרות שלמטרות שלך, מרובע ליבות יהיה טוב יותר (בין אם זה PHOTOSHOP בין אם זה עריכת ושימוש בכרטיסים מקצועיים) אבל יש כבר ת'רד כזה. :)

3.במבט לאחור, יכול להיות שנשמעתי כמו פרסומת במהלך הת'רד, זאת לא הייתה הכוונה

4.אם הייתי צריך להמר, זה יעבוד גם בעדכונים הבאים וגם בSnow Leoprad, יש לזכור שהקושחה ניתנת לעדכון

5.בכל מקרה אם אתה קונה תחכה, זה לא זמן טוב, מחשבי הם משתלמים רק בחודש-חודשיים לאחר שיוצא דגם חדש, לאחר מכן הם מתיישנים (ומחירי החומרה יורדים) אבל מחירי הMAC נשארים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5.בכל מקרה אם אתה קונה תחכה, זה לא זמן טוב, מחשבי מק הם משתלמים רק בחודש-חודשיים לאחר שיוצא דגם חדש, לאחר מכן הם מתיישנים (ומחירי החומרה יורדים) אבל מחירי הMAC נשארים.

מחזק, תחכה שיצאה גרסא חדשה של הדגם אותו אתה מעוניין לקנות.

בנוסף לכך, לדעתי כדאי לך גם לשקול אפשרות של פשוט לקנות מחשב חדש, להתקין עליו מקורית ופשוט לא להתקין זבל שאתה לא צריך אלה רק מה שאתה זקוק לו ולשמור עליו קצת. זה יעלה לך הרבה פחות ממאק, חומרה חזקה יותר ותאכלס אמור לעבוד לך לא פחות טוב ממאק.

גם מאק ניתקע, גם מתקלקל הוא לא משהו שחסין מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורך הוא פחות חומרתי ויותר תוכנתי.

אני רוצה מחשב עם OSX כי נוח לי ואני אוהב את המערכת הזאת.לא בגלל היציבות...גם פיסי מחזיק אצלי הרבה שנים.

המחשב שלי עכשיו מריץ וויסטה נהדר, אם אני קונה מחשב זה יהיה אחד שמריץ osx.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...