המסך מהבהב - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך מהבהב

OneWhoSink

Recommended Posts

שלום. 8)

לא מזמן לפני בערך חודש [+\-] קניתי את המסך הנ"ל [כותרת].

ומאז שיצא מהקופסא, ברגע שחיברתי והשתמשתי בו, בכל פעם שהייתי מציג עליו משהו שדורש "התאמצות" [סרטי HD, שומר מסך רגיל של ויסטה "אנרגיית Windows", וכו'] הוא התחיל להבהב בקצב מטורף. ברגע שאני סתם בדף הוא מהבהב בקצב רגיל, לא מטורף. אבל פשוט מהבההב פעם ל-10 דק'.

אשמח להצעות לפתרון הבעיה, תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI זה הלבן או הכחול? כי הלבן מחובר. - כשאני מחבר את הכחול הוא אומר לי ששום דבר לא מחובר [ההודעה הזו '-']

ואין בתפריט דבר הנקרא Magic Bright. '-'

המ.. מצאתי משהו:

1. פתח את 'הגדרות תצוגה' על-ידי לחיצה על לחצן התחל, לחיצה על לוח הבקרה, לחיצה על מראה והתאמה אישית, לחיצה על התאמה אישית ולאחר מכן לחיצה על הגדרות תצוגה.

2. לחץ על הגדרות מתקדמות.

3. לחץ על הכרטיסיה צג ולאחר מכן בחר קצב רענון חדש. תתרחש השהיה רגעית לכוונון הצג. אם ברצונך לשמור את השינויים, לחץ על החל. אם לא תחיל את השינויים תוך חמש עשרה שניות, קצב הרענון יחזור להגדרתו המקורית.

הבעיה היחידה היא שאין לי אפשרות לשנות למשהו שהוא לא 60Hz. וזה לא משנה אם זה על Analog\Digital.

או, כן.. גם לשנות לDigital אני לא מצליח |:

שוב תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DVI זה הלבן. Magic Bright זה הכפתור השני (מימין ל-Menu), נסה לראות שזה לא מוגדר על Dynamic contrast.

קצב הרענון לא משנה שום דבר במסכי LCD שעובדים על 60Hz בכל מקרה. באיזה כרטיס מסך מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, DVI - דיגיטלי ו-VGA - אנלוגי. יש יתרון באיכות התמונה לטובת DVI והתופעה שאתה מתאר לא אמורה לקרות.

מה שנותר זה לנסות לחבר את המסך למחשב אחר על מנת לראות האם הבעיה היא במסך או בכרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...