מי יכול להרגיע אותי לגביי סוף העולם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יכול להרגיע אותי לגביי סוף העולם?

zombie

Recommended Posts

טוב אז מחר יום רביעי ב10 וחצי בבוקר מפעילים את מאיץ החלקקים שאני כבר חצי שנה קורה עליו בחרדה.....

דיברתי גם עם אמא שלי והיא הסבירה שהיא קראה על זה ושזה לא הגיוני שחור שחור יפתח מזה כי זה קורה סביבנו כל הזמן בלה בלה בלה....

ותכלס עד עכשיו לא שמתי על כל זה....אבל ככל שמתקרבים למחר אני ממש מתחיל לחשוש....ואני אומר לעצמי וואלה יש מצב מחר אני מת......ואני לא רוצה למות!!חח :kopfpatsch:

והרגע מתקרב ואני מתחיל להילחץ!תרגיעו אותי חבר'ה!!! קשה לי לישון!!! אני חושב כבר על איך זה יראה וזה....

הריי קיים הסיכוי שזה מה שיקרה לא?מדענים חישבו ובדקו והגיעו למסקנה מסויימת!זה מדע!!! לא לוח בניי שבת המאיה.....

אוווווףףףף תרגיעו אותי(אני יודע שזה טיפשי אבל עדיין) :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נמאס לי מכל הטמבלים שכותבים במסנג'ר "סוף עולם שמח" ::)

בכל מקרה, ניקח את המקרה הגרוע ביותר וזה אכן סוף העולם [מה שלא סביר שיקרה] - אתה לא תרגיש את זה בכלל ::)

אז מספיק עם כל ההתבכיינות הזאת, זה פאתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי עד עכשיו עושה שעורי בית, אמרתי לו שאין טעם לעשות שיעורי בית כי מחר סוף העולם...... :P

ובאמת בתכלס, גם אותי תנסו להרגיע, כי אני לומד מחר במכללה ויהיה קשה להיתרכז כשהולך להיות בהפסקה פיצוץ. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אם יתרחש פיצוץ הוא לא יתרחש כמה דקות לאחר הלחיצה על מתג ההפעלה.

קראתי שהם שמים את התת אתומים במינון קטן כל פעם,כך שזה יכול להתרחש גם בערב.

בכל מקרה,גם אני אחד מאלו שמאמינים בסוף העולם,אך רגוע.

מן הסתם,גם לי יש תיאוריות לגבי יצירת החור השחור,אך מדענים אומרים אחרת בדיוק.

בכל מקרה,תרגעו,נפגש למעלה (במקרה הטוב).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שבתמונות המאיץ הזה ממש מזכיר סצנה מterminator 3?

ואם יגיע סוף העולם, אין ממש מה שתוכל לעשות בנושא, תתעלם...

זה כנראה לא יקרה, ואם אתה רוצה להיות בטוח אז תעשה משהו ממש ממש ממש מביך מול המון אנשים, היקום ידאג שכדי לשמור על האיזון העולם ישרוד כדי שתוכל לחוש בהשפלה הנוראית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא אתה וכל חבריך ההיסטרים מהסרט- אף אחד לא הולך למות מחר. (עריכה- בעוד חודש. :P)

העולם ישאר כמו שהוא, העולם יקום גם מחרותיים בבוקר ליום חדש והכל יתנהל כרגיל. סופנו לא יגיע בכזו קלות ומהירות.

ההיתר לניסוי הזה ניתן (וגם מדובר בחתיכת הוצאה כספית, אני מזכיר לך- 7.7 מיליארד) אחרי חקירה מקצועית על אם יש סיכון לחיי כדור הארץ. (שבה כמובן התברר שאין סיכון והאישור ניתן.)

כל הקטע של ההפחדה והסכנה כביכול מאחורי הניסוי הוא לא יותר מסתם ניפוח של כל מיני צהבונים ואנשים היסטריים.

אנשים שלמדו פיזיקה כמו שצריך יודעים טוב מאוד שאין סיכוי שחור שחור "ישאב את כדור הארץ". הוא יסגר לפני שהוא יספיק לשאוב משהו בסביבה שלו.

יש מבין\מבינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מבין\מבינים?

לא.

אתה מסתמך על דעה של מדען מס' 2,זה שנותן הוכחה לתיאוריות המוות של מחר/מחרתיים.

אפילו המדענים שבנו את המכשיר טוענים כי יווצרו חורים שחורים זעירים במהלכו.

קצב גדילתו של חור שחור הוא ע''י מסה.

לכן,אל להיות בטוח כי הם יסגרו באותו האופן שנפתחו.

דבר שני,

אם יווצר פיצוץ במהלך הפגישה של התת אטומים (סוף הניסוי) חור שחור יווצר,והפעם לא קטן.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...