אתבול הייתה ההופעה הראשונה של דיפ פרפל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתבול הייתה ההופעה הראשונה של דיפ פרפל

sir f

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלשום, ה8.9.08, התקיימה ההופעה שהייתה אמורה להיות השניה אבל בסוף הראשונה נדחתה כאמור. ההופעה בוצעה באמפי בקיסריה ואני חייב לציין שהיה מדהים לגמרי. אין ספק שהם עדיין יודעים לתת בראש. אמנם זה ממש לא כמו פעם, אבל עדיין על רמה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהו שהולך להופעה ב-18? :ylsuper:

יש תקציב מוגבל, אז הייתי צריך לבחור, והבחירה הייתה ללכת ב-25.9. עם כל הכבוד לסגול כהה, יש סדרי עדיפויות.

תסמכו עלי, אתם תהנו מכל רגע! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שההופעה ב-25 תשודר בלפחות 3 תחנות רדיו בשידור ישיר (גל"צ, ב' וגלגל"צ), אבל אני לא יודע אם היא תוקלט לטלוויזיה. ייתכן מאוד שגם לפחות אחת מההופעות של דיפ פרפל תשודר בשידור ישיר ברדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, הייתי אתמול בהופעה- וזובי, תאכל את הלב- ההופעה הייתה בתזוNה!

בשעה טובה יש להם גיטאריסט שנותן בראש אפילו לבלאקמור (הוא ניגן סולו שנקרא communication failure או משהו כזה- ואחרי משהו כמו 5 דקות זה שיש לפני ביקש ממני לגלגל בחזרה את הלשון כי התחלתי לטפטף עליו :silly:), קלידן מצויין, ושאר החברה המקוריים- שנתנו הופעה מדהימה!

אחח... כמה שמעתי על זה שגיליאן בקושי שר.... בולשיט! הבנאדם צורח כמו ילדה קטנה! אולי הוא לא בכושר כמו פעם (מבחינת למשוך צליל), אבל עדיין שם בכיס הקטן הרבה זמרים צעירים...

אני עדיין מתרגש כשאני נזכר באיזה 3K איש צועקים smooooke on the water... fire in the sky...

(מצטער על האיכות של הצילום- פלאפון מעפן...)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok, הייתי אתמול בהופעה- וזובי, תאכל את הלב- ההופעה הייתה בתזוNה!

בשעה טובה יש להם גיטאריסט שנותן בראש אפילו לבלאקמור (הוא ניגן סולו שנקרא communication failure או משהו כזה- ואחרי משהו כמו 5 דקות זה שיש לפני ביקש ממני לגלגל בחזרה את הלשון כי התחלתי לטפטף עליו :silly:), קלידן מצויין, ושאר החברה המקוריים- שנתנו הופעה מדהימה!

אחח... כמה שמעתי על זה שגיליאן בקושי שר.... בולשיט! הבנאדם צורח כמו ילדה קטנה! אולי הוא לא בכושר כמו פעם (מבחינת למשוך צליל), אבל עדיין שם בכיס הקטן הרבה זמרים צעירים...

אני עדיין מתרגש כשאני נזכר באיזה 3K איש צועקים smooooke on the water... fire in the sky...

(מצטער על האיכות של הצילום- פלאפון מעפן...)

רואים? אין ספק שהסגולים עדיין נותנים בראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...