סוף העולם? WTF? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם? WTF?

nnfyrbsnss

Recommended Posts

ואו, לא ידעתי שגם פה זה מפורסם... זה הגיע לכל אתר שגלשתי בו...[גם בחו"ל],

בכל מקרה, קראתי שמחר רק מפעילים, אבל יקח 3 שבועות עד להתנגשות.

הנה סרטון קצר על מה שעלול לקרות, על מנת להכנס קצת לאווירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח, תמיד בכל ביוטיוב שאנשים לא מרוצים/אוהבים/מתחברים לתוכן של הקליפ. תמיד יהיה מישהו שיקלל שם, תראו בקליפ שמעלה.

חזרה לנושא, לא נראה לי שזה יקרה. יהרסו את העולם רק בשביל לדעת מה היה במפץ הגדול? WHO FUCKING CARES?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש שמח שאף אחד לא מאמין לי. יותר טוב בשבילי פחות טוב בשבילכם כאשר יקרו דברים שלא יהיו לאף אחד הסברים בשבילם אולי אז תקשיבו לאנשים היותר מוזרים בפורם הזה שמתעניינים במה שהולך מסביב :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש שמח שאף אחד לא מאמין לי. יותר טוב בשבילי פחות טוב בשבילכם כאשר יקרו דברים שלא יהיו לאף אחד הסברים בשבילם אולי אז תקשיבו לאנשים היותר מוזרים בפורם הזה שמתעניינים במה שהולך מסביב :cool2:

לך תפיל כמה ראשים ואז תחזור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מי שיעמוד קרוב מידי למכונה יחזור אחורה בזמן.

או התפתחות סוף הדרך זה אם יגלו איך לשלוט ב DARK MATTER וימציאו מיקרוגל חדש שמכין פיצה בשניה וחצי :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.09.2008 בשעה 18:20:33

ואז זה יהיה שווה את ה 7 מילייארד דולר שהם המציאו כי אנשים באפריקה יכולו להכין פיצה ממש מהר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מי שיעמוד קרוב מידי למכונה יחזור אחורה בזמן.

או התפתחות סוף הדרך זה אם יגלו איך לשלוט ב DARK MATTER וימציאו מיקרוגל חדש שמכין פיצה בשניה וחצי :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 9.09.2008 בשעה 18:20:33

ואז זה יהיה שווה את ה 7 מילייארד דולר שהם המציאו כי אנשים באפריקה יכולו להכין פיצה ממש מהר.

what you've just said is one of the most insanely idiotic things I have ever heard. At no point in your rambling, incoherent response were you even close to anything that could be considered a rational thought. Everyone in this room is now dumber for having listened to it. I award you no points, and may God have mercy on your soul.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה מאיץ חלקיקים סטנדרטי (עד כמה שהוא יכול להיות סטנדרטי)... זה לא מכונת זמן

2.אם נוכל לשלוט בdark matter/אנטי חומר זה ממש לא יעזור לנו להכין פיצה יותר מהר (זו גם לא מטרת החומר)

3.בהנחה שהניסוי יצליח ונמצא הוכחה לקיום הבוזון (מה שאמור להרכיב את הניוטרון פרוטון ואלקטרון) זה א. הוכחה שכל המודל הפיזיקלי שאנחנו מתבססים עליו כיום הוא נכון ב.זה לוקח אותנו ישר לכיוון של בניית חלקיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.בהנחה שהניסוי יצליח ונמצא הוכחה לקיום הבוזון (מה שאמור להרכיב את הניוטרון פרוטון ואלקטרון) זה א. הוכחה שכל המודל הפיזיקלי שאנחנו מתבססים עליו כיום הוא נכון ב.זה לוקח אותנו ישר לכיוון של בניית חלקיקים

וואו, בניית חלקיקים...

יש כ"כ הרבה מה לעשות עם זה, זה ישדרג את המדע ברצינות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... \:

למען האמת לLHC יש כמה מטרות די מעניינות. קודם כל לחפש חלקיקים חדשים והראשון שבהם זה בוזון היגס, אם הוא לא יופיע בניסויים שיבוצעו כנראה שהתיאוריה שאנחנו מתבססים עליה היא בולשיט, אם הוא יימצא ועוד חלקיקים תת תת תת אטומיים נוספים זה יהיה צעד גדול לקראת ה"תיאוריה המאוחדת הגדולה" של הפיזיקה.

בנוסף המאיץ ינסה לפענח את נושא החומר האפל והאנטי חומר שנכון לעכשיו אנחנו לא יודעים עליהם.. כמעט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...