כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF?

DimRah

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה קונה 4870 יחיד הוא יספיק לחצי שנה מינימום

אתה פשוט מדבר שטויות.

וכמה כרטיסי 4870 לך יש ?

איך אתה יכול לייעץ למישהו דבר כזה? רואים כמה הבנה יש בדברים שלך...וחבל שאתה מטעה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה כך שבשביל שאני לא אקבל הטחות והשמצות בכך שאני בור ונותן עצות אני צריך לברר דבר אחד מפותח התארד.

מה זה חווית משחק בשבילך? עד כמה חשובים לך הפילטרים?כמה כסף אתה מוכן להשקיע?

אני אישית חושב שהבחירה האופטימלית היא לקחת היום 4870 אחד ובעוד חצי שנה-שנה גג (אחרי חצי שנה תראו שאנשים עם מסך כמו של פותח התארד יצטרחו להוריד רזולוצייה ופילטרים כדי לקבל 30 FPS...)

ואחרי חצי שנה שנה או למכור את הראדאון ולקנות כרטיס חדש או להחליף ספק ולהוסיף ל4870 חבר בCF (אני כבר לא זוכר אם P35 תומך בCF....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני קניתי בזמני 2900XT (טוב אני לא קניתי נתנו לי אותו מתנה יעני מלגה) ואחרי חצי שנה אני כבר מתפשר על הגדרות והיום בכלל פילטרים זה דבר שכיח וטקסטורות לא מקווצות זה בכלל חלום... וכל זה תוך שנה בערך... יש מצב שזה ימתח יותר משנה כי זה 4870... ניראה מי צדק אחרי חצי -שנה שנה :nixweiss:

ואם אין לבחור CF אז 9800X2 זה המקסימום שהוא יכול +ספק נורמאלי כי אם למסך כזה יש כסף אז לספק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב מסך של כולה 24 אינצ'....

ההבדל בתכלס שהוא יראה ברזולוציה כזאת אם הוא שם CF... או HD4870X2, שיותר משתלם אגב...

הוא מטופש.... אתה תצתרך לאנוס את המחשב בדגימות על, סינון אניסוטרופי, AA, כל כך הרבה קקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9800GX2 יעשה את העבודה

אתה לא חושב שהכרטיס הזה קצת התיישן?

בואו נעשה כך שבשביל שאני לא אקבל הטחות והשמצות בכך שאני בור ונותן עצות אני צריך לברר דבר אחד מפותח התארד.

מה זה חווית משחק בשבילך? עד כמה חשובים לך הפילטרים?כמה כסף אתה מוכן להשקיע?

אני אישית חושב שהבחירה האופטימלית היא לקחת היום 4870 אחד ובעוד חצי שנה-שנה גג (אחרי חצי שנה תראו שאנשים עם מסך כמו של פותח התארד יצטרחו להוריד רזולוצייה ופילטרים כדי לקבל 30 FPS...)

ואחרי חצי שנה שנה או למכור את הראדאון ולקנות כרטיס חדש או להחליף ספק ולהוסיף ל4870 חבר בCF (אני כבר לא זוכר אם P35 תומך בCF....)

חווית משחקים בשבילי זה כשהמשחק רץ ללא קרטוע, הקצוות חלקים וה-FPS מעל ל-40. כמו שאמרתי הפילטרים מאוד חשובים לי.

ונק' ההשקעה ההתחלתית שלי היא 1,500 ש"ח, כלומר שאני מכון לשלם 1,500, אבל אם זה לא מספיק, אני מוכן לחסוך עוד ולהשקיע עוד בכרטיס מסך...

ולא P35 לא תומך ב-CF...

בקיצור, מה שהחלטתי לרגע זה, זה פשוט לחכות לעידן ה-Nehelam וללוחות אם X58, אז כבר נראה...

פשוט נמאס לי כל הזמן לשדרג למחשב שלי משהו חדש, הפעם אני קונה מחשב חדש לגמרי.

עוד לא עברו שנתיים מאז שקניתי את המחשב שיש לי כרגע ואני כבר מתכנן לקנות עוד אחד :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...