הייתכן שהזכרונות שלי לא מסוגלים להגיע מעל ל860 MHZ? כנסו בבקשה... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתכן שהזכרונות שלי לא מסוגלים להגיע מעל ל860 MHZ? כנסו בבקשה...

SilentBob

Recommended Posts

שלום לכם,

ניסיתי לעשות OC לE8400 שלי ל4 ג'יגה,שמצריכים שהזכרונות ירוצו במהירות של 890 MHZ לפחות...אבל לא הצלחתי להגיע לשום יציבות,ותמיד הבעיות התקשרו לזיכרונות..

ניסיתי להביא להם מתח של עד 2.21 וולט ולשחרר את התיזמונים ל5-5-5-15,אבל כלום לא עזר,וגם כשהורדתי טיפה את תדר המעבד ואת תדר הזכרונות לא הצלחתי להגיע ליציבות...

הנקודה הגבוהה ביותר שאליה הצלחתי להגיע היא מעבד במהירות 3.87 GHZ וזכרונות בתדר 860 MHZ...רק במצב הזה הזכרונות והמערכת כולה יציבים פיקס-והזכרונות מקבלים רק 2.05 וולט...

ראיתי כאן בפורום אנשים עם מערכות דומות שהגיע עם המעבד הזה לתוצאות פשוט פסיכיות של מעל 4.5,ואני נורא מופתע ומבואס שאני לא מצליח להגיע אפילו ל4...

אם מישהו יכול לייעץ לי ולעזור לי,אני אודה לו מאוד מאוד..

הזכרונות שלי הם:

DIMM1: GeIL CL4-4-4DDR2-800

DIMM2: GeIL CL4-4-4DDR2-800

DIMM3: XTC Platinum DFI Special OCZ2P800LP1G

DIMM4: XTC Platinum DFI Special OCZ2P800LP1G

שאר המערכת שלי היא:

E8400+V1

9600GT SLI

ASUS P5N-D

CORSAIR 450 WATT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף בין DIMM2 ל DIMM3.

לא יודע אם זה יעזור אבל ככה זה אמור להיות.

כל סט אמור לשבת באותו הצבע.

נסה להוציא סט אחד ולהעלות OC. (אם צריץ תעלה מתח לזיכרון)

אם זה עובד טוב אז תחליף עם סט שני ותראה אם זה עדיין עובד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה מאוד לעשות OC עם 2 סוגי שונים, זה דבר אחד.

דבר שני, אתה יכול להוריד את היחס בין הזכרונות ל FSB, כך שתדר הזכרונות לא יעלה ביחס ישר ל FSB. את זה אתה יכול להגדיבר בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה שפאשר להוריד את היחס אני יודע..אבל גם קראתי איפשהו שבשביל להגיע לתדרים האלו הזכרונות חייבים להיות לפחות ב890...

מה גם שאצלי בביוס הFSB מראה 1333 במקום ה333 הרגיל...וכשאני רוצה להגיע ל4 GHZ אני צריך לקבוע תדר של 1780 MHZ למעבד..ולכן גם אם אני יעשה יחס של 5:4 או 3:2,זה יביא אותי לתדרים עצומים של הזכרונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...