יעוץ בקשר לכרטיס קול - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ בקשר לכרטיס קול

Elrond

Recommended Posts

כחלק מעידכון כללי של המחשב שלי חשבתי על החלפת כרטיס קול, אז חקרתי את השוק והגעתי ל 2 אופציות עיקריות:

1. Sound blaster Audigy Platinum - כלומר הכרטיס עצמו + הרחבה + 5.25 של חיבורים (סלוט של CD), מחיר גבוה אבל מושקע ביותר :asthanos:

2. Terratec sixpack - חברה פחות מוכרת, יותר זול אבל עדיין תומך ב-5.1 סראונד. :-*

יש לי פרופפשונל, אז יש מישהו שיכול להגיד לי אם הוא נתקל בבעיות עם אחד מהם, או יש הצעה טובה יותר (חייב אופטית!), האם יש מישהו שמכיר מקום עם מחיר טוב (אני מצאתי בלמיר וזיגזג מחירים הכי זולים).

אני יודה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי שכחתי להוסיף... אני רוצה ביצועים!!! ואני רוצה תמיכה מתמשכת, לא כמו רוה הכרטיסים שקניתי עד עכשיו :nono: . למשל הכ.ק. הנוכחי Vortex Aureal A3D קניתי ויום אחרי החברה פשטה את הרגל >:(, Voodoo 5 קניתי וחודשיים אח"כ אין 3dfx :(...

בנוסף תאימות :bash: חייב תאימות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שכחתי להוסיף... אני רוצה ביצועים!!! ואני רוצה תמיכה מתמשכת, לא כמו רוה הכרטיסים שקניתי עד עכשיו :nono: . למשל הכ.ק. הנוכחי Vortex Aureal A3D קניתי ויום אחרי החברה פשטה את הרגל >:(, Voodoo 5 קניתי וחודשיים אח"כ אין 3dfx :(...

בנוסף תאימות :bash: חייב תאימות..

Creative בשבילך זה ללכת על בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה hercules game theathr כרטיס מעולה יציאות מפה עד מחר ואין בעיות וזו חברה שלא תתפרק וזו גם חברה מעולה

אמר מומחה ההיי טק מספר אחת בעולם ! :lol: :lol: :lol: :lol:

ומאיפה הביטחון המופרז הזה ? הא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בדקתי את הרקולס, לא עומדת בסטנדרטים שהצבתי :nono:

אין לכרטיסים שם תמיכה ב-5.1 אלה רק ב AC3 (סראונד בתקן ישן). הכרטיסים האלה הם מ-99. היום יש כבר 7.1 אז למה להשאר בתקן שיש לי? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בדקתי את הרקולס, לא עומדת בסטנדרטים שהצבתי :nono:

אין לכרטיסים שם תמיכה ב-5.1 אלה רק ב AC3 (סראונד בתקן ישן). הכרטיסים האלה הם מ-99. היום יש כבר 7.1 אז למה להשאר בתקן שיש לי? :)

פחחחחחחחחחח ואיפה בדיוק יש כרטיס קול שמוצהר עליו שהוא תומך ב-7.1 ? ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...