האם באופן כללי אתם מרוצים מהמחשב שלכם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באופן כללי אתם מרוצים מהמחשב שלכם?

djelectric

האם המחשב שלכם מספק אתכם ואתם מרוצים ממנו?  

2830 הצבעות

1. 1. האם המחשב שלכם מספק אתכם ואתם מרוצים ממנו?

• בטח מרוצה!, מת עליו!
    • בסך הכל מרוצה, יש מקום לשפר
    • לא כל כך מרוצה מהמחשב, אבל ביינתים זה מספיק לי...
    • לא מרוצה בכלל, אני רוצה מחשב חדש!

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מרוצה מהמחשב שלי, ללא שום תקלה כבר שנה+ טפו טפו טפו

הכל עובד מצוין הטמפרטורות בסדר גמור גם בקיץ וגם בחורף, לא הייתי משפר שום דבר אני לא רואה שום טעם לשפר שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Core2Due E6300

GigaByte GA-945P-S3-RH

Geil 512MB 667Mhz X2 + 1024MB 667Mhz X2

Gigabyte 7900GS + Zalman VF700cu

Enermax Liberty 400

ThermalTake Big Typhoon VX

Samsung SP2504C 250GB

LACIE Neil Poulton 500GB

Logitech G5

Logitech Ultra Flat

Altec Lansing ATP3

QCK+

LG L194WT 19"

Brother dcp115

סה"כ מרוצה, תמיד אפשר לשפר. מחשב בן שנתיים שמשמש אותי למשחקים ושימוש יומיומי רגיל, אני משדרג כשיש צורך. הייתי רוצה להחליף מסך ומעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המחשב שלי, הוא כמו בן משפחה בשבילי. :silly:

עובד מושלם ברמת חומרה וגם תוכנה. 8)

הכל טס חלק, פשוט תענוג. :xyxthumbs:

אני שוקל לעשות שידרוגים קלים מסביב (מסך נוסף, טובים), ובהמשך גם ישדרג כרטיס גראפי אם צריך. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת כן, מאד. תענוג של מחשב. נרכש לפני שנה, אין תקיעות, האטות, קריסות. יכול להיות שזה בגלל (לא סובל XP) או בגלל חלקים איכותיים או שילוב של שניהם. היום אני משחק בעיקר ב-WOW, בעתיד הקרוב אשחק ב-Fallout 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצה מאד. מת עליו. הוא אמנם עוד מעט בן שנתיים, וכבר לא מריץ הכל על הגדרות הכי גבוהות, אבל למי אכפת? כל עוד הוא מנגן לי את המוזיקה שלי, מראה לי את הסרטים שלי, ומריץ את המשחקים שלי, גם אם חלקם רק על מדיום, הוא איתי לעוד לפחות שנה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מבאס לחשוב שכשקניתי אותו לפני שנה הוא עלה 7K ועכשיו מחשב ב3K יותר טוב, אבל מה שכן אני עדיין מרוצה ממנו, אפילו מאוד.

לא יצאו משחקים כבדים מאוד מאז (זה הולך להשתנות בחודש הקרוב X: ) אז הוא עדיין מריץ הכל חלק בישביל לפחות, והכי חשוב הוא לא נתקע כשאני פותח 2 חלונות :D:D:D (שונא אתכם ערוץ הקניות [כן כן גם אותך אבא])

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרוצה מהמחשב שלי, לשימושים העיקריים שלו יכלתי להסתפק בקודם ולהוסיף לו הארד דיסק(ולקנות 360).

לא מרוצה ששמתי 7000 על מחשב בן שנתיים שהיום סוחב על מדיום בקושי.

אבל מעל הכול, אני לא מרוצה שקניתי באייבורי, הוא הלך למעבדה שם כל כך הרבה פעמים והחלפתי חלקים כל כך הרבה פעמים שזה מטורף. :kopfpatsch::bash::s07::screwy:

אבל סך הכול, עכשיו אחרי שהוא התייצב(טפו טפו טפו כבר כמה חודשים בלי תקלות חומרה) והפך לשפן ניסוי לOC אני די התרגלתי אליו ויש לי מה לעשות איתו חוץ מאינטרנט והורדות בלי סוף.

אני הולך להישאר איתו עוד שנה-שנתיים ואז לקנות חדש כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרוצה מאוד.

סך הכל אפשר לשפר כמובן (כרטיס מסך לדוגמא), אבל תמיד אפשר לשפר, וכרגע הוא מריץ כל מה שאני משתמש בו בצורה טובה מאוד.

אין טעם כל הזמן לרצות משהו יותר טוב, כי בתחום הזה הכל מתחדש כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...