האם באופן כללי אתם מרוצים מהמחשב שלכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באופן כללי אתם מרוצים מהמחשב שלכם?

djelectric

האם המחשב שלכם מספק אתכם ואתם מרוצים ממנו?  

2830 הצבעות

1. 1. האם המחשב שלכם מספק אתכם ואתם מרוצים ממנו?

• בטח מרוצה!, מת עליו!
    • בסך הכל מרוצה, יש מקום לשפר
    • לא כל כך מרוצה מהמחשב, אבל ביינתים זה מספיק לי...
    • לא מרוצה בכלל, אני רוצה מחשב חדש!

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מרוצה מכיוון שהביאו לי 8800GS (גרסה מומהרת) ליום הולדת והמעבד שלי מגביל אותו.

בנוסף, מסיבה שלא הצלחתי לעלות עליה, המחשב שלי נתקע לעיתים.

עד שהמשחק שלי התחיל להיתקע ושהוא היה מאוזן- הייתי מרוצה. תמיד אפשר לשחק במשחקים ישנים, זה לא קריטי.(ותמיד אפשר לא לשחק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די מרוצה... קניתי אותו לפני כמעט שנה והוא מפעיל כל משחק שאני רוצה על הגדרות די גבוההות אפילו על המסך 22 שלי... עלה לי פחות מ3000 ויש לו פוטנציאל OC ענק

תכלס אני לא צריך כלום יותר מזה, אבל בטח שהייתי רוצה 16GB , 4780X2 וכונן SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחסית מסתדר איתו והוא כזה... בסדר.

אבל בהחלט יש מה לשפר, כי יש פה רק 1 ג'יגה של והמחשב זוחל בהמון מהפעמים ונוטה להתקע, ולפעמים ממש קשה לנווט איתו לאנשהו.

והכרטיס קול קצת פגום ואני צריך כבר לנצל את האחריות של הלוח על זה (און-בורד), ובכלל צריך לפרמט כבר.

בס"כ, אין לי יותר מדי תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תלונות. מחשב שנקנה לפני 3 שנים מתפקד כמצופה ממחשב בן 3 שנים. אפשר לגלוש איתו באינטרנט, לראות איתו תכני HD, לשחק על הגדרות מספקות ביותר במשחקים חדשים ושווים שיוצאים, לערוך תמונות עם PS ולתכנת עם MSVS. לפני שנה הוספתי לו עוד ג'יגה , כך שהוא נשאר דיי סבבה. הבעיה היחידה שמפריעה לי איתו עכשיו, היא שיש קצת מחסור במקום, אבל בה גם אני אטפל בעתיד הקרוב כך שאשאר מרוצה.

כמובן שהייתי רוצה מחשב חדש מרובע ליבות ובלהבלהבלה, אך כרגע זה מה יש, ולי נשאר רק להגיד תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...