להשכיר דירה בגיל 15 - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

להשכיר דירה בגיל 15

Yair Tz

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם לא היה את ה ''חרא'' הזה שנקרא מערכת החינוך הרבה יותר ילדים היו מסתובבים שיכורים ונרקומנים ברחוב...

הנה תראה מה קרה בזמן השביטה הגדולה שנה שעברה, ילדים עשו שטויות כי לא הלכו לבית ספר

:lol:

הוכחה שמערכת החינוך עובדת!

הנה,אפשר להאשים את השביתה בכך שאחוז הדבילים בקרב בני הנוער היום גדול מתמיד.

אתם יודעים איזה קשה זה למלא זמן פנוי בלי לשרוף איזה ספסל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילדים עשו שטויות כי לא הלכו לבית ספר

ילדים עושים שטויות גם כשהם כן הולכים לבית ספר. אני זוכר שחצי מהדברים שהראו בזמן השביתה בכלל קרו לפני השביתה, והם פשוט לא אמרו את זה כדי שיוכלו להגיד שזה בגלל השביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yair אתה צריך להבין

יתכן ואתה מאוד בוגר לגילך

ויתכן וביל גייטס הוא אבא שלך ולא משנה כמה כסף יהיה לך

תאמין לי מנסיון של חיים

אין כמו בבית

גם אם ההורים "מתאכזרים " או שסתם אתה חושב שיותר כיף לחיות לבד

יש לך בכלל מושג מה זה לחיות בשותפות

אני לומד פסיכולוגיה לפעמים משיעמום וזה סתם עוד סמפתום של להרגיש "קצת יותר גדול מאחרים"

תשאר בבית של ההורים שלך, תחייה בכיף, אני בטוח שאתה בוגר , ולמען האמת אני גם דיי בטוח שאתה מסוגל לחיות לבדך בדירה מושכרת

אני גם בגיל 14 יכולתי , אין דבר שלא ידעתי מבחינת "יכולת" , לבשל(לא לא רק חביתה) , לכבס, לשטוף את הבית(אלוף בזה מגיל 12 אני מנקה את החדר שלי), לסדר את החדר, לקנות דברים, לעשות קניות

הכול ידעתי מכיוון שחנכו אותי טוב

מה שכן

זה לא זה

אתה ילד יש לך הרבה נטל, תאמין לי אין לך מה לחפש בדירה משלך, במיוחד בתקופה של הילדות(לא קשור לבגרות הנפשית שלך) אתה ממש לא מכיר את חברים שלך או איך זה לחיות איתם(אולי כן)

בכל אופן

על השאלה בפוסט הראשון כבר ענו

מה שנשאר זה להמליץ לך לשנות דעתך

או לאחל לך בהצלחה

אני במקומך הייתי מוותר על ההרגשה של "אני בוגר יותר מאחרים" (ואני אחזור על זה שאני בטוח שאתה יותר בוגר מהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מת לברוח מהבית

בתור סטודנט, אין לי כסף לזה

אפילו לא למעונות

=[

למה אתה לא לוקח הלוואה?[br]פורסם בתאריך: 5.09.2008 בשעה 21:19:43

גמאני הייתי שמח אם הבן שלי יוכל לפרנס את עצמו והכל

אבל הייתי מודאג אם הבן שלי היה רוצה לעזוב את הבית בגיל 15 כי זה אומר שלא טוב לא בבית.

וגם לא יודע אם הייתי נותן לו, כי הוא יוצא ממסגרת ותיהיה בעיה עם בצפר והכל.

למה שיצא ממסגרת?

וכמה כבר ריווחי העסק PTC הזה?

אתה צריך לעשות תוכנית מדוייקת

כמה כסף אתה משקיע בדירה (השקעה ראשונית ברהיטים + כסף כל חודש), כמה המשכורת שלך בטוחה, כמה המשכורת של חברים שלך בטוחה

מה תעשה אם חברים שלך לא יוכלו להביא כסף, אם אתה מתכוון למכור רהיטים אל תשכח שזה לוקח הרבה זמן ולא בטוח שתצליח

ולסיום כדי שתחשוב למה אתה עוזב את הבית ואם זה שווה לך כל כך הרבה כסף

אני עזבתי את הבית בגיל 15 וזה עשה לי נזקים שעד היום בגיל 19 מקשים עלי מאוד לעזוב את הבית.. ולא אז ולא היום טוב פה

תתכנן בדיוק מה אתה עושה+לוח זמנים+תוכנית מדוייקת מה יקרה אם הכל יתפקשש.

נ.ב כל בחשבון איזה 4,000 ש"ח כל חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עשית ממני? אינפנטיל? אני יודע לבשל ולנקות, במיוחד כשאני לומד בטכני (ששם בנוגע לנקיון זה קריעת תחת) וגם שותפיי.

לגבי כל התשלומים, אני מאמין שלהורים שלי לא תהיה בעיה להיות מתווכים, הם משלמים ואני מחזיר להם את הכסף ששילמו.

אני שאלתי כולה שאלה אחת פשוטה, אני לא מבין למה התנפלתם עלי? screwy

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נקיון בטכני ב"ש זה קריעת תחת ? מה כבר עשית, ניקית שירותים פעמיים בשנה ? תעשה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

נקיון בטכני ב"ש זה קריעת תחת ? מה כבר עשית, ניקית שירותים פעמיים בשנה ? תעשה טובה.

האמת שבתקופה של כיתה ט' היה לנו עבודות רס"ר כמעט 3 פעמים בחודש לקראת סוף השנה, ולנקות שירותים מחרא שלא שלך זה לא נעים, לא משנה כמה פעמים בשנה אתה עושה את זה.

למה אתה לא לוקח הלוואה?[br]פורסם בתאריך: 5.09.2008 בשעה 21:19:43

למה שיצא ממסגרת?

וכמה כבר ריווחי העסק PTC הזה?

אתה צריך לעשות תוכנית מדוייקת

כמה כסף אתה משקיע בדירה (השקעה ראשונית ברהיטים + כסף כל חודש), כמה המשכורת שלך בטוחה, כמה המשכורת של חברים שלך בטוחה

מה תעשה אם חברים שלך לא יוכלו להביא כסף, אם אתה מתכוון למכור רהיטים אל תשכח שזה לוקח הרבה זמן ולא בטוח שתצליח

ולסיום כדי שתחשוב למה אתה עוזב את הבית ואם זה שווה לך כל כך הרבה כסף

אני עזבתי את הבית בגיל 15 וזה עשה לי נזקים שעד היום בגיל 19 מקשים עלי מאוד לעזוב את הבית.. ולא אז ולא היום טוב פה

תתכנן בדיוק מה אתה עושה+לוח זמנים+תוכנית מדוייקת מה יקרה אם הכל יתפקשש.

נ.ב כל בחשבון איזה 4,000 ש"ח כל חודש

כן, לקחתי את הכל בחשבון, יש צורך לחסוך כ-3 חודשים בשביל כל הרהיטים (קונים הכל חדש), מעבר לזה המשכורת גדלה בכל חודש, כך שאין בעיה של משכורת - ולקחתי מקדם בטחון של 9,000 ש"ח - כ-2000 ש"ח לאוכל בכל חודש, 3500 ש"ח חשמל + מים + + טלפון, 3500 ש"ח שכר דירה, ועדיין נשאר קצת לבזבז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא לוקח הלוואה?

אין לי חשבון בנק

אני לומד פסיכולוגיה לפעמים משיעמום וזה סתם עוד סמפתום של להרגיש "קצת יותר גדול מאחרים"

וואלה? גם אני לומד פיסכולוגיה :smile1: אני יכול להגיד שזה בטח נובע מהרצון שלו להתפתח ולהתקדם, כוח מניע שאני לא זוכר איך קראו לו ואין לי כוח לבדוק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבתקופה של כיתה ט' היה לנו עבודות רס"ר כמעט 3 פעמים בחודש לקראת סוף השנה, ולנקות שירותים מחרא שלא שלך זה לא נעים, לא משנה כמה פעמים בשנה אתה עושה את זה.

כן, לקחתי את הכל בחשבון, יש צורך לחסוך כ-3 חודשים בשביל כל הרהיטים (קונים הכל חדש), מעבר לזה המשכורת גדלה בכל חודש, כך שאין בעיה של משכורת - ולקחתי מקדם בטחון של 9,000 ש"ח - כ-2000 ש"ח לאוכל בכל חודש, 3500 ש"ח חשמל + מים + + טלפון, 3500 ש"ח שכר דירה, ועדיין נשאר קצת לבזבז :)

חחחח תגיד אתה מהרצליה או משהו?

אני מת להבין איך מישהו קטן ממני ב-4 שנים מתעסק בכאלה סכומים ועוד בכזה ביטחון

תשאיר אי סי קיו אם בא לך :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...