"יש לבת שלי ציצים נורא יפים..." - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"יש לבת שלי ציצים נורא יפים..."

Fkl0ster

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בכלל זרקתי את הטלויזיה מהבית :)

זה זבל וכל מה שיש בה זה זבל

היי גם אני.

כבר 9 שנים בלי .

אבל סדרות איכות (כלומר זוכות אמי, או כאלה שאמרו לי שאני ח-י-י-ב לראות) אני שוכר

ורואה ב .

אבל כטלויזיה... :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שלא קראתי את כל הדיון אבל פלוקסטר הצליח לבטא בצורה די מעולה את מה שאני חושב הרבה זמן. ואני רוצה לחדד כמה נקודות שאני לא יודע אם נאמרו אבל צריכות להאמר.

זה לא שהתרבות הנחותה והרמה הירודה אחראיים ל"ייצור" אנשים טיפשים. הטמטום של האוכלוסיה הוא זה שמוביל ומעודד את ההתנוונות המוסרית והתרבותית שאנחנו ניזונים ממנה. אנחנו חיים במדינה בהמית שבה הרוב המוחלט- הרוב המיינסטרימי- הוא טיפש וגאה בזה. רוב רובה של המדינה גובלים באמבציליות וניזונים מתרבות אמריקאית רקובה שמתבססת על המוניות ושטחיות, על המכנה המשותף הנמוך ביותר. למדינה שלנו יש חומר אנושי מעולה אבל כמו שפלוקסטר אמר, אימוץ התרבות האמריקאית הוביל להרס מוחלט של הדור- שניים האחרונים מכל בחינה אפשרית, מוראלית ואינטיליגנטית כאחת. מתפתחת היום בעם שכבה בהמית של אנשים חסרי תרבות וחסרי אינטיליגנציה, אנשים שאני לא רוצה שייקחו את המושכות של המדינה לידיים! אבל מה לעשות, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזה אומר שהרוב קובע, ולצערנו הרוב הממוצע והבינוני רק הולך ומתרחב. מספיק להסתובב בתיכונים או במקומות בילוי כדי ליפול מהרדידות והרמה הנמוכה, התרבות הרקובה והאמבציליות שהן הסטטוס קוו הנורמלי והתקין. ואני לא מדבר מזווית של "החנון המתוסכל שאף אחד לא שם עליו אז הוא חושב שכולם שימפנזות" (למרות שיש מי שיחלוק עליי), אני מדבר מבחינה זו שכל שכבת האוכלוסיה הנ"ל בסופו של דבר תהפוך לטפילה. מי שיחזיק את הצבא, את האקדמיה, את השלטון, את הכלכלה.. אלו אותם אנשים שצריכים לסחוב על גבם מדינה שלמה, לסחוב אחריות ומורשת ומולדת ועם טיפש ובור, ולשמור שכל המערכת תתפקד. לא בכדי קיימת בריחת מוחות שלא תתואר מישראל למדינות מערביות, אותם אנשים פשוט לא יכולים לשאת את המצב יותר. אנשים איכותיים ומשכילים הפכו להיות מיעוט נרדף במדינה ואלה שנותרו כורעים תחת הנטל. אני מאוד חושש לגורל המדינה הזאת.. עם ההצטמקות של האחוז האיכותי בעם, איך נוכל להחזיק מול כל העולם כולו? איך המדינה תחזיק מבחינה כלכלית? זה יהפוך להיות קרב אבוד מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שלא קראתי את כל הדיון אבל פלוקסטר הצליח לבטא בצורה די מעולה את מה שאני חושב הרבה זמן. ואני רוצה לחדד כמה נקודות שאני לא יודע אם נאמרו אבל צריכות להאמר.

זה לא שהתרבות הנחותה והרמה הירודה אחראיים ל"ייצור" אנשים טיפשים. הטמטום של האוכלוסיה הוא זה שמוביל ומעודד את ההתנוונות המוסרית והתרבותית שאנחנו ניזונים ממנה. אנחנו חיים במדינה בהמית שבה הרוב המוחלט- הרוב המיינסטרימי- הוא טיפש וגאה בזה. רוב רובה של המדינה גובלים באמבציליות וניזונים מתרבות אמריקאית רקובה שמתבססת על המוניות ושטחיות, על המכנה המשותף הנמוך ביותר. למדינה שלנו יש חומר אנושי מעולה אבל כמו שפלוקסטר אמר, אימוץ התרבות האמריקאית הוביל להרס מוחלט של הדור- שניים האחרונים מכל בחינה אפשרית, מוראלית ואינטיליגנטית כאחת. מתפתחת היום בעם שכבה בהמית של אנשים חסרי תרבות וחסרי אינטיליגנציה, אנשים שאני לא רוצה שייקחו את המושכות של המדינה לידיים! אבל מה לעשות, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית וזה אומר שהרוב קובע, ולצערנו הרוב הממוצע והבינוני רק הולך ומתרחב. מספיק להסתובב בתיכונים או במקומות בילוי כדי ליפול מהרדידות והרמה הנמוכה, התרבות הרקובה והאמבציליות שהן הסטטוס קוו הנורמלי והתקין. ואני לא מדבר מזווית של "החנון המתוסכל שאף אחד לא שם עליו אז הוא חושב שכולם שימפנזות" (למרות שיש מי שיחלוק עליי), אני מדבר מבחינה זו שכל שכבת האוכלוסיה הנ"ל בסופו של דבר תהפוך לטפילה. מי שיחזיק את הצבא, את האקדמיה, את השלטון, את הכלכלה.. אלו אותם אנשים שצריכים לסחוב על גבם מדינה שלמה, לסחוב אחריות ומורשת ומולדת ועם טיפש ובור, ולשמור שכל המערכת תתפקד. לא בכדי קיימת בריחת מוחות שלא תתואר מישראל למדינות מערביות, אותם אנשים פשוט לא יכולים לשאת את המצב יותר. אנשים איכותיים ומשכילים הפכו להיות מיעוט נרדף במדינה ואלה שנותרו כורעים תחת הנטל. אני מאוד חושש לגורל המדינה הזאת.. עם ההצטמקות של האחוז האיכותי בעם, איך נוכל להחזיק מול כל העולם כולו? איך המדינה תחזיק מבחינה כלכלית? זה יהפוך להיות קרב אבוד מראש.

מסכים עם כל מילה - לצערי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, תפסיק לז**ן ת'שכל. בכל מדינה, בכל חור בעולם, בכל מקום תמיד יש מיעוט אינטלקטואלים והשאר אנשים רגילים. למה? ככה. ככה מורכבת החברה האנושית. אתה סנוב אשכנזי, פוץ מת"א, שחושב שהוא יותר טוב מכולם. אתה חופר כמו איזה קשיש ממורמר בבית אבות על החורבן מדינת ועל הדרך גם הרס המין האנושי.

אדם בור לא הופך לטפיל. זו התבטאות דוחה ואם זה יוצא ממני זה אומר משהו. יש אנשי מקצוע, שאומנם לא יודעים מתמטיקה ומדעים, אבל לא רואים אותך ממטר מבחינת מוסר עבודה. יש אנשי מקצוע, בורים, בהמות צופי תוכניות ריאלטי, שקורעים את התחת מהבוקר עד הערב בעבודה פיזית קשה. הם אלה שמחזיקים את הכלכלה במדינה, לא חבריך מגדלי שיער בת"א, שחושבים שדיבור באנגלית הופך אותם לחכמים ומתוחכמים. (תאמין לי זה לא) בורות זו לא בושה. בושה זה לא לעשות שום דבר עם החיים ולהתעלק על כספי משלם המיסים.

אגב, יש בריחת מוחות בגלל חוסר תקנים באקדמיה ומשכורת התחלתית נמוכה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף אחד שחושב כמוני.המילים שלך אכן מבטאות את מה שאני פוחד לומר מפחד שהמנהלים ינדו אותי.

אולי זו הקצנה אבל זו המציאות.

ושיימס ידידי הצפונבון המתוק - מה קרה ???????

המציאות טופחת לך בפנים את אתה מתעורר מהפנטזיה שפה לא אמריקה?????

כן כן תתעורר אנחנו שונאים את החרא של הריאליטי.תל אביבי מצוי(ץ)

כל התרבות הזו לא שלנו והגיע הזמן לבעוט אותה חזרה למקומה - לאמריקה הדוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי, תפסיק לז**ן ת'שכל. בכל מדינה, בכל חור בעולם, בכל מקום תמיד יש מיעוט אינטלקטואלים והשאר אנשים רגילים. למה? ככה. [glow=red,2,300]מה זה "ככה"? לא בכל מקום זה המצב. תסתכל, ותאמין לי שאני מתבייש להגיד את הדוגמה הזאת, על השכבה הערבית הנוצרית. הם מתקדמים בקצב מטאורי קדימה, הדור החדש של הערבים הנוצרים הם משכילים ומעורבים בחברה ובתרבות. תראה איזו קפיצה בשניים- שלושה דורות.. המצב לא חייב להיות התדרדרות, זה תלוי בחומר האנושי ותו לא.[/glow] ככה מורכבת החברה האנושית. אתה סנוב אשכנזי, פוץ מת"א, שחושב שהוא יותר טוב מכולם. אתה חופר כמו איזה קשיש ממורמר בבית אבות על החורבן מדינת ועל הדרך גם הרס המין האנושי. [glow=red,2,300]הרגע גילית עוד תכונה ישראלית נפלאה. מי שהדעה שלו לא שווה לשלך הוא "פוץ אשכנזי" שכנראה גר בתל אביב, ואני "חופר" כי אני קשיש ממורמר. כאילו, אתה אומר, "אחי זרום, הכל בקטנה, די לדאוג, לדאוג זה לזקנים. אה וגם להתנסח כמו בנאדם זה לזקנים, לדאוג לעתיד של המדינה זה לחננות, ואתה חופשי זקן חופר אחי". ::) וחוץ מזה, אני חיפאי. ואין לי מושג מה הקשר בין זה ובין הדעות שלי.[/glow]

אדם בור לא הופך לטפיל. זו התבטאות דוחה ואם זה יוצא ממני זה אומר משהו. [glow=red,2,300]יש יחס ישר בין כמות המשכילים באוכלוסיה ובין ההצלחה של החברה מבחינה תרבותית ומבחינה כלכלית. תכלס, כן, אנשים חסרי תרבות וחסרי השכלה מורידים את הממוצע כלפי מטה ולא מעלים אותו, ובסופו של דבר צריך לכלכל את כולם.[/glow]יש אנשי מקצוע, שאומנם לא יודעים מתמטיקה ומדעים, אבל לא רואים אותך ממטר מבחינת מוסר עבודה. יש אנשי מקצוע, בורים, בהמות צופי תוכניות ריאלטי, שקורעים את התחת מהבוקר עד הערב בעבודה פיזית קשה. [glow=red,2,300]אין שום קשר, אתה שומע בהמות ואתה אומר בראש, וואלה, אני מדבר על סבלים / אינסטלטורים/ אנשי מקצוע כאלה ואחרים. אז זהו שלא, תפעיל את השכל שלך ותבין למה אני מתכוון, הישראלי המכוער לא נמצא באנשים שנמצאים בשכבה סוציואקונומית נמוכה אלה בחברה כולה ובמיינסטרים. [/glow] הם אלה שמחזיקים את הכלכלה במדינה [glow=red,2,300]ממ.. לא[/glow], לא חבריך מגדלי שיער בת"א [glow=red,2,300]אני מודה, יש לי ליפה. אבל למה ת"א?[/glow], שחושבים שדיבור באנגלית הופך אותם לחכמים ומתוחכמים [glow=red,2,300]אני בשבע יחידות אנגלית!! חעעע! אני ככם!![/glow]. (תאמין לי זה לא) בורות זו לא בושה [glow=red,2,300]כן זאת כן[/glow]. בושה זה לא לעשות שום דבר עם החיים ולהתעלק על כספי משלם המיסים. [glow=red,2,300]כמו נתחים מסויימים מהאוכלוסיה שהם, במקרה, גם חסרי השכלה...[/glow]

אגב, יש בריחת מוחות בגלל חוסר תקנים באקדמיה ומשכורת התחלתית נמוכה יחסית.

הכל קשור. ה-כ-ל. יש קשר בין ווליום, ילד בן 14 שמשתכר ודוקר מישהו ברחוב, היחלשות השלטון והפגיעה בהשכלה. הכל קשור אחד לשני, הכל נובע מריקבון תרובתי עמוק שהשתרש במדינה הזאת בעקבות אמריקניזציה כושלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה ככה? ככה מתפלג המין האנושי. מיעוט של אינטלקטואלים בצד אחד, מיעוט של אידיוטים גמורים בצד השני והשאר באמצע. באמת אין לי כוח לעוד ויכוח כזה, במיוחד עם תיכוניסט שבמקרה הטוב טס עם ההורים לשבוע באירופה. בגיל הזה רואים רק שחור-לבן, טוב-חרא. אין אמצע. אין תפיסה של המציאות.

מה שכן אף אחד לא מחרבן על עצמו כמו ישראלים. אף אחד. אם הייתה תחרות כזאת באולימפיאדה הייתה זוכה במקום הראשון. ראבק, היינו קובעים שיא עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אוי

סליחה שהפוליטיקקים מחרבנים עלינו אז אנחנו מרשים לעצמנו לחרבן על כולם.ככה אנחנו אלופים בלחריין את כולם (זו המילה לחריין ??? :P :P)

מה אתה מתפלא?.אז שיש כמה צדיקים והם צועקים גזלה מן הראוי שקולם ישמע גם אם זה בקהילה וירטואלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי זאת שיש לה ציצים יפים, ואיך היא מגדירה ציצים יפים? ::)

בעצם, זאת אמא שלה, אז היא קצת משוחדת.

לגבי הדיון, לא מזמן פגשתי אישה אחת שסיפרה לי שהנוער של היום ממש על הפנים, ובמהלך השיחה היא סיפרה לי שהילדים שלה כל הזמן דבוקים לטלוויזיה, והיא נותנת להם לצפות בטלוויזיה כי זה מה שהם רוצים ואין ברירה. אני אמרתי לה שבמקרה יצא לי לראות כמה קטעים בערוצי הילדים, והרמה שם ממש גרועה. ילדים לוקחים השראה מתת-רמה כמו "יובל המבולבל". היא אמרה שהיא מסכימה, אבל אין מה לעשות. אני לא מסכים עם זה שאין מה לעשות. יש לי טלוויזיה בבית, ואני לא מתכוון להיפטר ממנה כשיהיו לי ילדים. אבל, אני לא מתכוון לאפשר לילדים שלי לצפות בזבל שנקרא ערוצי הילדים. במקום זה, יש סדרות חינוכיות ישנות, וסרטים של וולט ופיקסאר בדיבוב לעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...