"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית?

Born2Kill

Recommended Posts

זה איננו ביזבוז זמן יקר

זוהי תוכנית סלקציה

קרי מפרידה בין המוץ לתבן

אני שמח שיש הרבה אנשים שצופים בה ככה יש לי יותר פנאי לעשות דברים שאני מעוניין לעשות עם אנשים שאני מעוניין לעשות את זה איתם

תחשבו - בשעות האלו אין אנשים מטומטמים ברחוב - זה כבר טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני היחיד שלא רואה בזה "התדרדרות התרבות הישראלית"?

לדעתי צריך לקחת דברים בפרופורציה, זאת תוכנית מבדרת ובכך עושה את תפקידה של בידור

אני אישית מוצא את זה נחמד לשבת עם כמה שאנשים ולראות את התוכנית, לא הופך את זה למרכז חיי אבל בשביל לשרוף זמן על בידור זה חביב

ברור שהתמכרות והגזמה של כל דבר זה לא בסדר אבל אם הדברים בכמות נורמאלית ומודעים למטרתם זה בסדר גמור מבחינתי

היה לפני איזה כמה שבועות כתבה בערוץ 2 על האח הגדול (בחדשות של שישי) ומישהו אמר שם לקראת הסוף שאף אחד לא מודה שהוא רואה האח הגדול אבל כולם יודעים מי הדמויות ומסוגלים לשחזר קטעים כי במקרה הם עברו ליד מישהו שראה או העבירו בטעות וראו כמה שניות

אז נכון שיש פה אנשים שלא יהבו את התוכנית, זה הגיוני שלא כולם יהנו מאותם דברים, אבל זה לא צריך לעשות מזה יותר מידי, סך הכל תוכנית ותקופה של ריאלטי. תנו לזה כמה שנים ויבוא דברים אחרים ש"יהרסו לנו את התרבות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה איננו ביזבוז זמן יקר

זוהי תוכנית סלקציה

קרי מפרידה בין המוץ לתבן

אני שמח שיש הרבה אנשים שצופים בה ככה יש לי יותר פנאי לעשות דברים שאני מעוניין לעשות עם אנשים שאני מעוניין לעשות את זה איתם

תחשבו - בשעות האלו אין אנשים מטומטמים ברחוב - זה כבר טוב .

זהו משפט מחץ עכבישון

בזה אתה בהחלט צודק. :yelclap: :yelclap:

שהמטומטמים רואים ב"אח הגדול" הם לא מסתובבים בחוץ להציק לנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו את זה, הקטע היותר גרוע זה שדחפו את "האחות הקטנה של האח הגדול" לכל שניה שהתאפשר להם בערוץ ביפ, פעם נהגתי לצפות בו רק בגלל סיינפלד, חברים, סאות'פארק וסימפסונס - היום זה פשוט ערוץ מחורבן שאי אפשר לצפות בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שלא רואה בזה "התדרדרות התרבות הישראלית"?

לדעתי צריך לקחת דברים בפרופורציה, זאת תוכנית מבדרת ובכך עושה את תפקידה של בידור

אני אישית מוצא את זה נחמד לשבת עם כמה שאנשים ולראות את התוכנית, לא הופך את זה למרכז חיי אבל בשביל לשרוף זמן על בידור זה חביב

ברור שהתמכרות והגזמה של כל דבר זה לא בסדר אבל אם הדברים בכמות נורמאלית ומודעים למטרתם זה בסדר גמור מבחינתי

היה לפני איזה כמה שבועות כתבה בערוץ 2 על האח הגדול (בחדשות של שישי) ומישהו אמר שם לקראת הסוף שאף אחד לא מודה שהוא רואה האח הגדול אבל כולם יודעים מי הדמויות ומסוגלים לשחזר קטעים כי במקרה הם עברו ליד מישהו שראה או העבירו בטעות וראו כמה שניות

אז נכון שיש פה אנשים שלא יהבו את התוכנית, זה הגיוני שלא כולם יהנו מאותם דברים, אבל זה לא צריך לעשות מזה יותר מידי, סך הכל תוכנית ותקופה של ריאלטי. תנו לזה כמה שנים ויבוא דברים אחרים ש"יהרסו לנו את התרבות"

זה בדיוק הבעיה שזה בחדשות בתוכניות בוקר וכו

אני לא ראיתי פרק אחד ומשום מה אני יודע שיש איזה בובליל שכולם מדברים אליו ושהוא בתוכנית

אין לי בעיה אם תוכניות ראלטי שזה במינון נמוך

אבל שזה בכל חור זה מעורר בחילה

אותו הדבר טלנובלות ותוכניות בישול

הגזימו הגזימו הגזימו ובגלל זה הטלוויזיה שלי סגורה רוב הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד קרירין

הם לא מחפשים אותך ( למרות שאתה ליכאורה בשכבת הגיל )

הם מחפשים צרכנים

ומי שמספיק "חכם" לצפות בתוכניות שכאלה כניראה מבחנת המפרסמים גם מספיק "חכם" לרכוש את המוצרים הנפלאים שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת מאוס זה שעושים מבובליל סוג של אליל ערס סלבירטי על חשבון שאר האנשים שם.

שמתם לב שתמיד שמראים אותו יש מוסיקה מיוחדת? שמתם לב שאף פעם לא מסתפקים בלהגיד "יוסי" בהדחות אלה חייבים "יוסי בובליל".

מי שראה גם את הפרק הראשון שציטטו בהגזמה את "הדורבן שקולע בזמן" (משהו כמו 6 פעמים).

איכסה, תחשבו שכשהוא ייצא הוא יתחיל לעשות פרסומות לחברות ביטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד קרירין

הם לא מחפשים אותך ( למרות שאתה ליכאורה בשכבת הגיל )

הם מחפשים צרכנים

ומי שמספיק "חכם" לצפות בתוכניות שכאלה כניראה מבחנת המפרסמים גם מספיק "חכם" לרכוש את המוצרים הנפלאים שלהם .

לא ידעתי שאני מתגורר במרומי האולימפוס

תראה לצפות בזבל גם אני צופה וגם צפיתי בראלטי ובטלנובלות וזבל אחר

ואני לא מתביש בזה אבל כמו שאמרתי יש עניין של מינון וזה פשוט מוגזם מיליון תוכניות ראלטי

שעוד חודרות לחדשות \רדיו \עיתונים וכו זה פשוט הגזמה וזה יצא לי מכל החורים

ואל תדאג יום אחד גם לך זה יקרה ואז גם תבין אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכסה, תחשבו שכשהוא ייצא הוא יתחיל לעשות פרסומות לחברות ביטוח.

:lol: :lol: :lol:

רק המחשבה על זה מצחיקה אותי...

תן לי פרסומת כזו תקבל נשיקה ;D

אגב, מישהו שם לב מי עף אתמול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...