"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית?

Born2Kill

Recommended Posts

באינטרנט מראים עד 4 מצלמות ומהחדר בקרה שולטים בזה.

אז כניראה שבזמן שמראים בחדרים או בגינה וכו' יש מנקה או משהו.

ופעם הייתה כתבה שקשת אמרה שהם צריכים לשים הגבלות גיל וכאלה אז זה לא בדיוק יהיה לייב או משהו.

הינה תראו

http://www.tvnetil.co.il/report/1060/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן, זה למה הם עושים את הDELAY

הדיליי הוא של בערך דקה ( כשיש שידור חי אפשר לבדוק, כשאומרים בתוכנית "הנה הדיירים בשידור חי" + באותו זמן לשבת עם . ההבדל הוא של מס' שניות, ולא, הם לא יכולים לשנות את הכל בשניה ללייב באתר מכיוון שאין קפיצות במצלמה. בנוסף לכך, מודיעים להם "עוד חצי שעה התוכנית מתחילה" ברמקול, וזה תואם לשעון המחשב. כנ"ל במקרים אחרים כגון "עוד חצי שעה נכנסת שבת" ).

חאלס עם תיאוריות הקונספירציה, הדיירים כן מנקים, שוטפים כלים. הדשא ככל הנראה הוא דשא סינטטי, והם מנקים את המים בבריכה פעם בשבוע (כשסוגרים את הדיירים בבית עם החצר נעולה).

אין פה קונספירציה, אף אחד לא רוצה לשלוט על המוחות שלכם ולרמות אותכם - אז חאלס עם השטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיליי הוא של בערך דקה ( כשיש שידור חי אפשר לבדוק, כשאומרים בתוכנית "הנה הדיירים בשידור חי" + באותו זמן לשבת עם . ההבדל הוא של מס' שניות, ולא, הם לא יכולים לשנות את הכל בשניה ללייב באתר מכיוון שאין קפיצות במצלמה. בנוסף לכך, מודיעים להם "עוד חצי שעה התוכנית מתחילה" ברמקול, וזה תואם לשעון המחשב. כנ"ל במקרים אחרים כגון "עוד חצי שעה נכנסת שבת" ).

חאלס עם תיאוריות הקונספירציה, הדיירים כן מנקים, שוטפים כלים. הדשא ככל הנראה הוא דשא סינטטי, והם מנקים את המים בבריכה פעם בשבוע (כשסוגרים את הדיירים בבית עם החצר נעולה).

אין פה קונספירציה, אף אחד לא רוצה לשלוט על המוחות שלכם ולרמות אותכם - אז חאלס עם השטויות.

אני לא צופה בתוכנית אבל תראה את תגובה 4 בלינק שנתתי מיקודם

וכן, גם באינטרנט - ולבחור מה לראות?

גם זה בלוף, הבמאי מחליט מאיזה חדר לשדר

וכל 4 המצלמות מתמקדות באותו חדר.

צפו כשלון - כי כשמזלזלים בצופה, הצופה נוקם

אתה רואה זה שמסתירים טוב אנשי הפקה\תחזוקה לא אומר שהם לא נמצאים

ועוד דבר בהנחה שהבית לא במקום מבודד

יהיו קולות מהשכנים ומהרחוב

אבל עזוב גם אם בחורה בתוכנית תרצה גניקולוג או משהו

ובחורות צריכות את זה

תמציא לנו שיש "רובוט גניקולוג" בתוכנית

אם למישהו יהיה חור בשן תגיד לנו שהמשתתפים האחרים יקשרו לו חוט לשן ולדלת ואז יטרקו את הדלת :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צופה בתוכנית אך למי שגר בהרצליה או מבקר בקניון שבעת הכוכבים , יש אטרקציה חדשה:

הבנתי שיש איזה הומו בתוכנית שכולם אוהבים אותו . הוא עובד בקניון בחנות אירית או משהו כזה..

לכו לבקר.

ולנושא,ראיתי פרק אחד. גרוע לעומת כל האח הגדול בארצות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צופה בתוכנית אבל תראה את תגובה 4 בלינק שנתתי מיקודם

אתה רואה זה שמסתירים טוב אנשי הפקה\תחזוקה לא אומר שהם לא נמצאים

ועוד דבר בהנחה שהבית לא במקום מבודד

יהיו קולות מהשכנים ומהרחוב

אבל עזוב גם אם בחורה בתוכנית תרצה גניקולוג או משהו

ובחורות צריכות את זה

תמציא לנו שיש "רובוט גניקולוג" בתוכנית

אם למישהו יהיה חור בשן תגיד לנו שהמשתתפים האחרים יקשרו לו חוט לשן ולדלת ואז יטרקו את הדלת :lol: :lol: :lol:

בהתחלה לא הבנתי למה המון אנשים בפורום נטפלים אליך, עכשיו זה נהיה יותר ברור לי... :-\

הבית כן במקום מבודד, הוא נמצא באולפנים של ערוץ 2 (מתחם ענק). אם למישהו תהיה בעיה רפואית חמורה, אני לא רואה שום בעיה עם זה שיביאו רופא לחדר השירות ויטפלו בו שם - או שיוציאו אותו מהמשחק. אתה מוזמן לראות את זה לבד דרך האינטרנט. בנוגע לנושא, אני סיימתי להתווכח, זה מזכיר לי וויכוח על אלוהים עם דתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xD XD xD XD xD XD xD XDDDDDDDDDDDDDDD

דבר ראשון- תודה רבה לכם!

דבר שני- קרירין, התוכנית מצולמת באולפני ערוץ 2, יש להם מבנה נפרד משאר האולפנים ומבודד יותר...

והבמה הרבה יותר קטנה במציאות ממה שהיא נראית בטלוויזיה(הייתי שם)

כנ"ל לגבי שני המנחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא סטלנים!

הבית נמצא באיזה ישוב ליד אשדוד לפי מה שהבנתי, בכלל אני גר בהרצליה והייתי עושה מלא משלוחי פיצה לאלומי ערוץ 2 ברחוב הקסם, אין שם שום בית מבודד ולא נעליים, יש את האולפנים וגינה ענקית וזהו, ואני מכיר את המסביב של האזור, קיצר אל תמציאו המצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...