"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"האח הגדול" - מה דעתכם על התוכנית?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 171
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אתה.

איזה שלוכית העינב הזאת:

אתמול אני ואחותי ראינו ערוץ 20,עינב כולה עצבנית כי היא בלי סיגריות, וקוראת ספר תהלים כאילו זה ספר, שהיא שוכבת על המיטה ... (שאגב זה דבר אסור)

פתאום קראו ברמקול: "כל דיירי הבית מתבקשים להביא את סכיני הגילוח לחדר השירות", לפני שהיא סיימה לדבר היא צועקת "לכי כוסאמאמק" :lol:

אחרי כמה שניות, לאון נכנס לחדר (המיטה שלו צמודה לשל עינב) מוריד את החולצה והמכנס, שם חלוק ומוריד את הבוקסר( למה אנחנו צריכים לראות את זה :puke: )

שם אחד חדש וזורק את הישן על המיטה...

שהוא מטר מהדלת עינב צורחת עליו "לאון בוא לפה!!!" ומרעידה את כל הבית.. "קח את זה לארון! קח את זה מיד! למה אתה מבלגן ככה?! נולדת באוטובוס?!"

אח"כ היא צועקת עליו "למה אתה מחליף תחתון בלי להתקלח?!?!??!" ואז העברתי ערוץ...

אתם צריכים לראות את זה, זה היה פשוט גדול :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שיש יותר "פרחות\ערסים" בארץ מאנשים נורמלים, ושהם ראו את מיקי מעליבה את עינב הם היו חייבים להדיח אותה...

רוצה לשאול את ונסיה? סוטול סוטול סוטול...

עזוב אותך, אל תתווכח איתי, אני דורבן, שעוקץ בזמן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצד אחד זה זבל מצד שני בקצב שבו הטלוויזיה מתדרדרת בעוד 5 שנים זה עלול להחשב יצירת מופת :errrr:

בסה"כ התוכנית הזאת היא עוד הוכחה צריך להעיף את הטלוויזיה מהבית .

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שראה את זה בדיוק 2 דקות זו דעתי !!!!

אינני מוצא טעם לראות חבורה של ערסים עם עברית עילגת וחבורה של בנות מטומטמות מקשקשים יחד בחברותה

לראות את הסדר יום שלהם משול לעצם בחירתי להפוך לזומבי.רמת התוכנית ורמת השפה היא מהנמוכות שאפשר לראות בארץ ויש

עוד כאלה שמנסים לחקות את הבבונים האלה.לא ברור מה ממכר בתוכנית הסתומה הזו ומה מעניין בכל יצוריי ה"אח הגדול"

הרי על השכלה לא מדברים שם ועל ספרות לא מדברים שם ויסלחו מנהלי האתר

יש שם רק ז י ו נ י ש כ ל :pissed: :pissed:

דעתי כדעת קרירין תוכניות הטראש האמריקאי בהחלט חדרו לכל פינה יפה בארץ ואם לזה קוראים תוכנית תרבות איכותית אז אנחנו בבעיה רצינית.

אני עוד זוכר זמנים נורמלים שרייטינג לא היה מושא נפשם של כל הערוצים והיה בהחלט סופרים ואמנים ולא רק

אי אלו כוכבנים לשניה

זומבים ומוטציונים כסיגנון האח הגדול

זה נוראי למה שקרה לטלויזיה ועוד חברה שלי לא מבינה למה אני לא מוכן להכניס את אלינו הביתה....

וטוב שיש :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מבזבזים שעות ביום על מה? על כלום! לראות חבורה של אנשים שעושים כלום ומדברים על שום דבר בעל ערך.

מילא אם היו שמים בבית את שפינוזה, איינשטין, דובסטויבסקי וטולסטוי - הייתי צופה!

נאמר מספיק... רק מביע תמיכתי בכך שזה רמה ירודה ובזבוז של זמן יקר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...