X1800GTO להתקין עליו AC Accelero TWIN TURBO ? להשקיע? + שיפור סרקולציה במארז - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1800GTO להתקין עליו AC Accelero TWIN TURBO ? להשקיע? + שיפור סרקולציה במארז

!elad!

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם יש לך את המאווררים, אז זה אמור להיות לא רע.. תנסה ותראה.

אם אין לך, אל תנסה כי סתם לקנות אולי זה לא ישפר בצורה קריטית.

בד"כ מאווררים צדדיים במארז מכניסים או מוציאים לא משפרים הרבה.. במיוחד לא בגודל של 80מ"מ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נפתור את העניין אחת ולתמיד.

יש לך שני מאווררים 80מ"מ ואחד 120מ"מ. את זה הבנתי

במארז שלך כמה מקומות למאווררים יש ובאיזה גדלים והיכן? חוץ מהשניים שבדלת והאחד שמאחור (כי הבנתי את זה מהשאלה שלך).

ואיזה מאווררים כבר יש במארז? (חוץ ממעבד וספק כח זה לא מעניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ יש אפשרות למאוורר בצד הקדמי של המארז בחלקו התחתון תבדוק את זה

חשוב שיכנס משם אויר ושיצא מאחור

אם אין לך.. אז תתקין את המאווררים שיש לך. שניים בצד 80 ואחד מאחור 120

אם אלו החורים היחידים שיש לך.. אז בשביל מה אתה שואל? זה לא שיש לך אפשרויות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רק חור אחד על הדלת, את השני אני יקדח ויעשה במידות הנכונות.

יש מקדימה חורי אוורור כאלה אך כשניסיתי להשים שם את המאוורר זה כאילו שהוא לא נותן אוויר,כאילו שמאחורה זה חלק לא מחורר(וזה כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ומה הטמפרטורות שלך? מה הבעיה אני לא מבין למה אתה מחפש בעיות.. :lol: :lol: :lol: :lol:

קצת הומור לא מזיק.

יש לך מאוורר מקדימה או לא? עזוב איך הוא מרגיש- כן או לא .

אם כן.. אז להוסיף עוד מאוורר בדלת לא יתן לך שום דבר

אתה יכול לרענן משחה תרמית לנקות אבק מההיטסינק.. זה ישפר לך הרבה יותר את הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היחידה היא שהכרטיס מסך מגיע ל79 מעלות בלי מאמץ עם מאמץ הוא יעבור את ה100 :nixweiss:

לכן חשבתי אולי שהפתרון היא בבעית הסרקולציה של המארז כמו שנכתב פה באחת ההודעות בתרד.

מה אתה מציע לעשות? טמפ' במארז עצמו אין לי מושג איך בודקים, אשמח עם תגיד לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מאוורר שמכניס מקדימה ומאוורר שמוציא מאחורה- ועוד מאוורר בצד שמכניס- שלא לציין מאוורר של ספק כח (שאני לא יודע מה הוא עושה אבל זה לא משנה), אז הסירקולציה שלך בסדר גמור.. תפנה למשהו אחר.. אתה יכול להסיר את הקירור ולנקות אותו מאבק- וגם לרענן משחה תרמית. אם הכרטיס נמצא אצלך תקופה לא מבוטלת של זמן בו הוא התמלא באבק ונפגעה יעילותה של המשחה שלו, זה משהו שאני מאוד מאוד ממליץ שתעשה. לחילופין תוכל לנקות את הקירור מאבק בלי להסיר אותו, ולהתקין עליו מאוורר 120מ"מ עם אזיקונים. אם יש לך מאוורר בגודל אחר כמו 92 או 80, זה גם יעשה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...