X1800GTO להתקין עליו AC Accelero TWIN TURBO ? להשקיע? + שיפור סרקולציה במארז - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

X1800GTO להתקין עליו AC Accelero TWIN TURBO ? להשקיע? + שיפור סרקולציה במארז

!elad!

Recommended Posts

אוקיי, אז עכשיו תשובות ממישהו בעל נסיון (היה לי X1800 GTO) ולא אחד שדוחף פה כל אחד לקנות שטויות:

1. אין טעם לשחק עם הפרופילים של הכרטיס, הם בסדר גמור ולא תמצא משהו יותר טוב. מנסיון.

2. פירוק של הקירור, נקיון שלו ומריחה מחדש של משחה טרמית ישפרו את המצב, הכרטיס יתקרר מהר יותר ויקח לו יותר זמן להגיע למהירות המאורר הגבוהה. מנסיון.

אין טעם לשמן את המאוורר מ 2 סיבות: 1. זה בדר"כ לא עוזר. 2. המאוורר עושה רעש כשהוא מסתובב מהר מטבעו, גם כשהוא דנדש, זה לא קשור לחוסר בחומר סיכה.

3. אין לך טעם להשקיע בכרטיס הזה 160 שקל. תסבול איתו עוד קצת ותחליף. כרטיסים שנמכרים היום ב 500-600 שקל טובים ממנו משמעותית. אלא אם כן אתה דחוק מאוד מאוד בכסף אין טעם להשקיע בכרטיס הזה. שלא נדבר על זה שהקירור סטוק שלו הוא בסדר גמור ואתה יכול פשוט להחזיר אותו למצב ההתחלתי ע"י נקיון ומריחה מחדש של משחה.

דוחף כל אחד לקנות שטויות?? סליחה אני אמרתי לו לשמור את הכסף ולעשות בידיוק מה שאתה אמרת.

ואין לו שום דבר להפסיד אם הוא כן ישמן את המאוורר זה תהליך של 30 שניות ויכול רק להועיל.

וכל השאר מה שאמרת, זה בידיוק מה שאמרתי. אז תרגעו, אתה והנסיון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא דיברתי עליך ספציפית. איפה רשום בהודעה "NIKE"?

שימון המאוורר לא יכול רק להועיל, בטח כשמדובר במאוורר יחודי לקירור הזה, אבל לא נכנס לזה.

[br]פורסם בתאריך: 2.09.2008 בשעה 14:14:53

אוקי הבנתי תודה.

אני יודע שהמאוורר עושה רעב מטבעו ובעקבות זה אני רוצה להחליף את הגוף , הצעתי גם את הX2 שעולה 110 ש''ח.

אתה אומר שעם אין לי ניסיון בכלל עם משכה טרמית אז אני לא יסתבך עם המריחה?

תודה רבה על התגובה העניינית

אני לא יכול להבטיח לך שלא תסתבך, אבל לצורך החלפת דרושים בדיוק אותם כישורים, לכן אין בכך יתרון.

בסך הכל, זה לא מסובך.

לפי דעתי המאוורר בסך הכל סביר, הוא עושה רעש רק אחרי שמשחקים כמה זמן ולפי דעתי זה סביר.

אם זה ממש מציק לך, תחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המאוורר עובד בצורה קבועה על המהירות המרבית שלו.

יש אפשרות דרך תוכנה כל שהיא לראות את הRPM שהמאורר עושה כדי שאוכל להציג אותה פה בפורום?

נ.ב

The Avatar - על כמה מעלות היה עומד הכרטיס שלך כשהוא נמצא במצב רגיל כאשר שום משחק לא פועל?

והאם מריחת משכה טרמית חדשה תשפר משמעותית את המעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זהו המצב, יש לך בעיה.

יתכן ולהתקין מחדש את הדרייברים יעזור.

כן, יש תוכנה כזו- ATI TOOL.

http://www.techpowerup.com/atitool/

לא יודע מה זה "משמעותית". מן הסתם, זה לא הבדל של שמיים וארץ.

זה משפר במעלות בודדות, מה שאצלי הספיק לדחייה של הצורך של המאוורר בלעבוד במהירות מקסימלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי תודה.

אני יודע שהמאוורר עושה רעב מטבעו ובעקבות זה אני רוצה להחליף את הגוף , הצעתי גם את הX2 שעולה 110 ש''ח.

אתה אומר שעם אין לי ניסיון בכלל עם משכה טרמית אז אני לא יסתבך עם המריחה?

תודה רבה על התגובה העניינית

תראה לבעית הקירור שלך יכולות להיות הרבה סיבות.

1.אבק-תנקה טוב טוב את הכ.מסך.

2.חוסר חומר סיכה-ומישהו מעלי אמר שזה ממש לא קשר אז שתדע לך שבמיוחד בגלל שהכ.מסך חם החומר סיכה "נעלם" מהר יותר,לכן שימון המאוורר יועיל מאוד.

3.משכה טרמית-תחליף אותה מדי פעם וכך הקירור יהיה יעיל יותר.

4.הטמפ' במארז עצמו-אם המארז שלך חם וחנוק לא פלא שהכ.מסך יעמוד על 75 מעלות.

תנקה מאוורים מאבק ותבדוק אם שום דבר לא מפריע לזרימת האוויר במארז.

זה אמור לעבוד,מקווה שעזרתי. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם :yelclap:

האמת היא שיש לי רק שתי מאווררים אחד בגב המארז 120 מ''מ שמוציא ואחד איפה שההראד דיסק מכניס אוויר אני רוצה לקנות מאוורר טוב 80מ''מ למרכז הדלת יש לי שם חור שסתום עם נייר כדי שלא יברח אוויר, מישהו יכול להמליץ לי על מאוורר שקט שנותן תמורה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון על הדלת של המארז אל מול המעבד.

ועוד משהו עם אני יקח את הדלת ויעשה חור אחד אל מול המעבד והאזור העליון וחור אחד לכיוון הכרטיס מסך והחלק התחתון ויהיה אחד 120 ממ שיהיה בחלק האחורי של המארז שיוציא אוויר אז זה יהיה בסדר מבחינת האוורור? אני מתקוון ששני המאווררים שעל הדלת יהיו 80MM שמכניסים אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט קצת? האמת היא שרציתי לעשות בדלת שתי חורים כי אפשר לפרק את הדלת ולהרחיק אותה מחלקי המחשב כדי שלא יעופו עליהם חתיכות.

אתה מתכוון שעדיף יותר לעשות חור בגג המארז? בדלת כבר יש.. אני אשמח עם תציין עם כבר לעשות חור אז באיזה גודל מאוורר והאם הוא יוציא או יכניס אוויר וגם זה שבדלת יוציא או יכניס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק הבעיה שהחור עצמו מותאם ל80, בכל מקרה אולי אני יוכל להחליף את הדלת הזאת בדלת השניה ולעשות בה 2 חורים של 120 מ''מ.

אני חושב לעשות את זה כי הדלת שעכשיו נמאצת יש בה רק חור אחד באמצע ומסביב זה כמו פלסטיק כזה ככה שאי אפשר לקדוח חורים.

עכשיו יש לי בעיה רק של הסידור האם 2 מאווררים 120 מ''מ על דלת המארז שאחד לכיוון המעבד ואחד יותר למטה לכיוון הכ.מסך שמכניסים אוויר ואחד בגב המארז שמוציא אוויר יספיקו כדי לפחות להפחית את הרעש מהכרטיס מסך? כי זה מה שאני רוצה שהוא לא יעבוד באופן קבוע על מהירות מקסימלית ויחריש אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...