260GTX VS RD4870 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

260GTX VS RD4870

EasyPooper

Recommended Posts

שלום חברה אה יש לי בעייה... אני הזמנתי מחשב מפוקס פי סי (עוד אחד עכשיו גם אבא ניהיה :smile1:) עם הכרטיס מסך4870 CONNECT 3D... מה שקרה שעוד מעט תחילת הלימודים ולאבא שלי יש קורסים מביטוח לאומי שהוא חייב ללכת אליהם ולא יצא לו לקחת את המחשב אחרי הראשון בספטמבר... אז מה שקרה זה שבחנות אמרו לי שאם בגלל שאין להם את הכרטיס שהזמנתי אני אצטרך לחכות הם ישימו לי 260GTX במקום ואת היתרה הם ישלמו מכסם... אז מה אתם אומרים ללכת או לא??? אני נהנה מכל רגע עם ה4870 שלי ולאבא שלי לא ממש אכפת מPHYSX... והמסך שלו הוא 22 רחב ומשחקים אני הולך לשים לו משחקים כבדים כגון COD4 AC WIC (אבא שלי איש לשעבר בא לו עוד פעם קצת אנדרנלין) אם לא קשה אפשר בלי פאנבויאיזם אוקיי? כי זה דיי לחוץ מי שיכול לתת דעת אוביקטיבית אשמח....

מפרט

Q6600+AC FREEZER7PRO (אני הולך לעשות לו OC בלי שאבא ידע כי אבא מפחד שהמעבד ישרף... הוא אומר שהידיים שלי גדלות מהתחת בגל זה נישרף לי המעבד הסלרון שלי...)

GIGABAYT GA-P43-DS3L

4 GB GEIL CL5

2X260 WD SATA 2

SEASONIC M12 500 WATT

ANTEC THREE HUNDRED

מחום ורעש לא אכפת לנו אנחנו יודעים להסתדר איתם טוב > ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר מאוד חשוב ששכחתי לציין הוא שהכרטיס צריך לשבת בסלוט שלו כמה שיותר זמן כי אבאשלי לא מתכוון לשדרג את המחשב ורוצה להנות מגראפיקה (פאק הוא תפס אותי על מילה...)

אגב אם הולכים על 260GTX אז הכרטיס הבא שונה בביצועיו מה4870? כי הוא עבר OC טוב כמו שאני רואה...

הנה הוא http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1240

ואם תוכלו להגיד לי איך GECUBE חברה טובה? כי אולי יש מצב שיש להם במלאי את הראדיאון שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהתר'ד הזה הופך לויכוח גדול...

HD4870...

לא סתם... בחלק מהמקרים אפילו בגדול...

אין פה VS ואין פה כלום...

לי יצא לראות את ההבדל בפועל, לא באיזה באנצ'ים ולא נעליים...

הוא גם זול יותר, ובהפרש, אתה קונה אפטר מרקט מו ה S1, ואז בכלל יש לך OC מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר מאוד חשוב ששכחתי לציין הוא שהכרטיס צריך לשבת בסלוט שלו כמה שיותר זמן כי אבאשלי לא מתכוון לשדרג את המחשב ורוצה להנות מגראפיקה (פאק הוא תפס אותי על מילה...)

אגב אם הולכים על 260GTX אז הכרטיס הבא שונה בביצועיו מה4870? כי הוא עבר OC טוב כמו שאני רואה...

הנה הוא http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1240ואם תוכלו להגיד לי איך GECUBE חברה טובה? כי אולי יש מצב שיש להם במלאי את הראדיאון שלהם...

אם אכן מדובר בגרסת האוברקלוק של , אז יש לך מזל! הכרטיס הזה אוכל בלי מלח את 4870.

אתה מקבל כמעט ביצועים של 280GTX, ואתה עוד מחפש 4870... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-XFX GTX260 XXX edition, יש עליו ביקורת פה: (דריבר 177.34 - מאז יצאו עוד כמה דריברים אז אמורים להיות שיפורים)

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1796_1.html

The XFX GTX260 XXX Edition comes with Call of Duty 4, making it an excellent buy for those wanting good performance as it outperforms the HD4870 card from ATI nearly across the board.

אבל כמו שאמרו, 2 הכרטיסים מצויינים.

עריכה: עוד ביקורת ל-XXX 260 נגד 4870 (+SLI/CF)

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/gpu_displays/xfx_gtx_260_xxx_sli_performance/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-geforce-comparison,2007.html

תיקרא תבין

בעיקרון עדיף את ה 4870 אבל אם נותנים לך באותו מחיר את ה 260 gtx שהוא הרבה יותר קריר ועושה פחות בעייות אז לך על ה gtx 260

בפעם המיליון... הכרטיסים זהים בביצועים +/- לא חסר ברשת מבחנים שונים שמראים זאת.

אבל... GTX260 הוא חיית , מספיק שתעלה את הליבה ל-600MHZ+ ומעלה, אתה כבר מיישר קו עם 280GTX וכל זה בלי להחליף קרור, משחה, והתעסקות עם .

ולפי כל הבעיות שיש לסדרה 4850/4870, אז בכלל אני כבר לא ממליץ גם עם המחיר ירד בעוד 20%! עד שיתקנו את בעיית הדרייברים והתחממות יתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB

אני שם לב שאתה פאנבוי GTX260... ואני חושב שאני לא היחיד אבל תחשוב בהגיון....

HD4870 מנצח בכל באנצ' את ה GTX260 הרגיל, את זה כבר ראינו...

אבל את ההפרש בין HD4870 שעולה 1350 ל GTX260 שעולה 1450 אתה סוגר עם ה S1 שאתה שם לHD4870..

אז?.... איפה תחרות ואיפה נעליים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

URIB

אני שם לב שאתה פאנבוי GTX260... ואני חושב שאני לא היחיד אבל תחשוב בהגיון....

תראה מה קורה בפורום שלנו וגם בחו'ל, כל פוסט שלישי פה על 4870/4850 על בעיות של חום, קריסות, וארטיפקטים.

אז מה צריך להבין מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את זה.... וכן אני יודע את הבעיות....

יש לי כרטיס של NV ויש לאחי כרטיס של ATI....

אבל בנאדם קונה כרטיס, וקונה אותו עם נגיד S1...

יש בעיה חומרתית? אז להחליף....

בשביל זה יש שירות....

אין שום סיבה שתקנה מוצר והוא לא יעבוד

אני חייב להוסיף שיש היסטריה מפגרת על החום שלו...

לזה לא צריך לדאוג... אם אתה קונה HD4870 והוא נשרף?

לך לחנות ותבקש GTX260... סבבה?

אני מאמין שלHD4870 אין יכולת השמדה עצמית....

ואני בטוח שכשבנאדם פשוט שקונה כרטיס כזה, מה אכפת לו טמפ' ומה בטיח...

הוא משחק וכיף לו ושום דבר לא מטריד אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא רוב הבעיות המדוברות הם אפילו לא חומרתיות... (שזה יותר בעייתי)

בלי קשר, אף אחד לא יחליף לך 4870 שרוף ב-gtx260 (כמו בדוגמא המוזרה שנתת)

בכל מקרה, אם הוא יכול לקבל את ה- GTX260 XXX Edition באותו המחיר אני לא חושב שיש יותר מדי מה להתלבט :nixweiss:

מבחינת פליטת חום עדיף שיצא מהמארז מאשר להחליף גוף ל-4870 שיזרוק את האוויר בתוך המארז בתוספת תשלום ויתפוס עוד סלוט מיותר

(לפחות בהנחה שהוא לא צריך להוסיף כסף על ה-260 XXX)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...