Death Magnetic | האלבום החדש של מטאליקה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Death Magnetic | האלבום החדש של מטאליקה

Lost Spirit

Recommended Posts

http://en.wikipedia.org/wiki/Metallica%27s_ninth_studio_album

ביוטיוב עלה לפני כשבוע הסינגל הראשון = The Day That Never Comes

http://www.youtube.com/watch?v=-UNfNpjWz-Y

שיר נוסף נחשף במייספייס של מטאליקה, קוראים לו Cyanide

http://www.myspace.com/metallica

משמיעה קלה ולא רצינית אני חושב שזה לא מתקרב לאלבומים הגדולים שלהם.

אבל cyanide הזכיר לי מעט נראה לי את האופי של האלבום ride the lightning, את השיר הראשון לא סיימתי לשמוע כי זה נתקע לי ביוטיוב בדקה 4:08 :nixweiss:

לאחרונה יש לי בעיה של באינטרנט שלפעמים הוא נתקע באמצע וזה לא רק ביוטיוב, מוזר :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

השיר הראשון נחמד, לא כמו האלבומים הרציניים שלהם, אבל מאוד נחמד.

השני מצויין. בינתיים לפי מה שראיתי מטאליקה זנחו את הרעיון של סט.אנגר וחזרו לסגנון המקורי(הישן והטוב)

הבעיה היחידה היא ג'יימס, שבחיים לא יחזור למה שהוא היה. אבל עדיין הקול שלו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציאניד נשמע כמו ניסיון משעמם וחלש לחכות את התקופה של AJFA

מי אפוקליפס שיר גרוע.

The Day That Never Come בלדת מטאל טובה מבחינה אובייקטיבית,מלודיה טובה, מילים קצת חלשות, קשה שלא להשוואת לבלדות קלאסיות של מטאליקה fade to black, else matter

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'יימס הזדקן, מה לעשות, אבל קירק עדיין מעולה. לעומת זאת לארס עדיין גרוע P: ושאני לא אתחיל לדבר על הקוף

תעשה לי טובה. קירק הוא גיטריסט בינוני מינוס ולא יותר. הקול של ג'יימס הוא אחד הקולות המחורבנים ששמעתי שנים, וה"קוף" הוא בסיסט מצויין שהשד יודע איך, הם הצליחו לשדוד מהלהקה של אוזי אוסבורן. לארס אולריך הוא אולי הבחור היחידי שבאמת מוכשר בלהקה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה. קירק הוא גיטריסט בינוני מינוס ולא יותר. הקול של ג'יימס הוא אחד הקולות המחורבנים ששמעתי שנים, וה"קוף" הוא בסיסט מצויין שהשד יודע איך, הם הצליחו לשדוד מהלהקה של אוזי אוסבורן. לארס אולריך הוא אולי הבחור היחידי שבאמת מוכשר בלהקה הזו.

אמת

אכן קירק הוא גיטריסט ממוצע מינוס, חסר טכניקה גבוה, מזייף מלא, אם הוא מחבר את הסולואים+ריפים- פאק הוא גרוע.

ג'יימס בהחלט הזדקן, הקול שלו מחורבן, הוא לא פעיל כמו פעם, תראו הופעות כמו 1989 ותבינו את ההבדלים

אכן לארס מוכשר מאוד אני מת עליו, אומנם לא המתפוף הטוב בעולם אבל בהחלט מכובד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק עובר עליכם o_0 קירק חיבר את כמה מהסולואים הבלתי נשכחים, שלא נדבר על אינספור ריפים מעולים במי יודע כמה שירים... אם כבר אז לארס הוא מתופף ממוצע מינוס, ואין לי תלונות לקוף מבחינת היכולת שלו, רק מהבחינה שהוא פשוט נראה לא קשור על הבמה, הוא פשוט מדור אחר וזה סתם לא מתאים.

בכל מקרה אין ספק שהנקודה החלשה ביותר של האלבום הזה היא ג'יימס, וחבל, כי פעם זה פשוט לא היה ככה :| איך הקול שלו הדרדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שזה אותו ג'יימס הטפילד מלפני 10 שנים, הכל שלו ממש השתנה :o

עדיין, השיר הראשון מאוד נחמד, אני לרוב (בניגוד לכמעט כולם פה) מעדיף את הסגנון הרגוע של האלבומים המאוחרים יותר כמו LOAD לדוגמא. למרות שלאלבום הזה יש סגנון אחר (מהשיר הזה לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק עובר עליכם o_0 קירק חיבר את כמה מהסולואים הבלתי נשכחים, שלא נדבר על אינספור ריפים מעולים במי יודע כמה שירים... אם כבר אז לארס הוא מתופף ממוצע מינוס, ואין לי תלונות לקוף מבחינת היכולת שלו, רק מהבחינה שהוא פשוט נראה לא קשור על הבמה, הוא פשוט מדור אחר וזה סתם לא מתאים.

בכל מקרה אין ספק שהנקודה החלשה ביותר של האלבום הזה היא ג'יימס, וחבל, כי פעם זה פשוט לא היה ככה :| איך הקול שלו הדרדר

מאיפה לעזאזל אתה יודע מה הוא חיבר ומה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי את הסולואים של מאסטר ודומיו ג'יימס ממש לא יכול לחבר

מה שכן

הם ממש לא גאוניים

אני כגיטריסט יכול להגיד לך שהם מעצבנים מאוד

קירק בוחר תווים דוקא מעצבנים חחחחחחחחח קשה להסביר

גיטריסט שמבין במוזיקה יוכל להסביר לך ולתמוך בי

הטכניקה שלו לא בשמיים

הוא לא גיטריסט משהו

מה שכן

הוא מספיק ללהקה , מטאליקה לא זקוקה ליותר

אני מת על המתופף, הוא חיי את המוזיקה

אני פשוט מת עליו, והוא גם חמוד כזה

פשוט תותח על

כמובן שהוא לא איזה מתופף טכני מטורף

אבל הוא בהחלט תורם את החלק שלו ללהקה

ג'יימס

חחחחחחחחח השמין, התנוון, נהרס לו הקול

זה מן מטאליקה הזקנים

גם קירק לא איזה צעירון ובמיטבו

הבאסיסט

אכן מאוד טוב בטכניקה אבל כמו שנאמר

לא מרגישים אותו בהופעה בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל, הקול של ג'יימס נהרס כבר מלפני כמעט 20 שנה

אני לא מאמין שזה אותו ג'יימס הטפילד מלפני 10 שנים, הכל שלו ממש השתנה :o

עדיין, השיר הראשון מאוד נחמד, אני לרוב (בניגוד לכמעט כולם פה) מעדיף את הסגנון הרגוע של האלבומים המאוחרים יותר כמו LOAD לדוגמא. למרות שלאלבום הזה יש סגנון אחר (מהשיר הזה לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירק הוא סביר, סולואים בהחלט יפים (אבל הבעסה שהוא משתמש ב-wah wah יותר מידי וזה מעצבן) וגם ריפים טובים (הריפ של enter sandman נוצר על ידיו, וזה בין הריפים המוכרים בעולם).

לארס מתופף לא משהו (מתעייף אחרי 10 שניות של double bass), והוא גם פוץ לא קטן, אבל יש לתת לו כבוד כי הוא ייסד את מטאליקה.

הקול של ג'יימס לא התקלקל, ממה שהבנתי כשהוא הקליט את האלבום השחור הקול שלו נקרע, ואז הוא הלך למורה לפיתוח קול שלימד אותו איך לשיר נקי כדי לשמור על הקול, והטמבל הזה הקשיב לו... הקול שלו היה מגניב כי הוא לא נקי ולא ההיפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליקה אף פעם לא היו נגנים מספר אחת, גם לא בשיא. אבל אין עליהם בתור כותבי השירים. פשוט אין. אפשר לאסוף את כל השמות הגדולים של הפרוג-מטאל ולסגור אותם בחדר אחד לחודש שלם, והם עדיין לא יצליחו לייצר משהו סוחף כמו Master of Puppets. כי בשביל זה דרוש כשרון מוזיקלי אמיתי. לא סתם להתחרע על המיתרים ב800 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...