Death Magnetic | האלבום החדש של מטאליקה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Death Magnetic | האלבום החדש של מטאליקה

Lost Spirit

Recommended Posts

היום חזרתי מהצבא והאלבום חיכה לי.. משמיעות ראשונות אפשר להגיד שהוא סביר+.

קשה מאוד לתת חווד דעת הוגנת על האלבום הזה משום שהדבר הראשון שקופץ לראש כשמכניסים אלבום של מטאליקה ל-CD זה מאסטר, וואן, פור הורסמאן ועוד עשרות קלאסיקות אחרות.. אבל אם ניקח את האלבום הזה כעבודה שעומדת בפני עצמה אפשר להגיד שהוא לא רע בכלל...

מבחינה ווקלית, הקול של ג'יימס לא מעצבן כמו בסיינט אנגר, אבל הוא גם לא טוב כמו באלבומים שעד סיינט אנגר.. ניכר שהקול שלו השתנה עם הזמן בצורה רצינית.

מבחינת ריפים, יש כמה ריפים נחמדים אבל ריפים סוחפים כמו של סאנדמאן או דומיו קשה לי להגיד אם יש. אולי הריף של Cyanide.. לא ברמה אבל מתקרב.

מבחינת התופים.. טוב זה לארס.. הוא מעולם לא היה יוצא דופן מבחינת התיפוף ובאלבום הזה אפשר להגיד שהוא לא חידש שום דבר.

סולואים - יש סולואים לא רעים בכלל, ב-Suicide & Redemption וב-Unforgiven 3 וגם ב-The Day That Never Comes.. אפשר להגיד שקירק עשה עבודה לא רעה בכלל באלבום הזה.

תכלס אלבום מטאל לא רע בכלל.. אני בספק אם יצאו לאחרונה חומרים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו שם לב לאינסטרומנטלי - Suicide & Redemption במקרה?

הוא לא רע בכלל.. ולא נראה לי שיש הרבה להקות שמביאות לנו דברים כאלה בזמן האחרון..

http://www.youtube.com/watch?v=NPSlzhFwYLA

שימו לב לקטע שמתחיל ב-3:40

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר יותר את To Live is To Die מAJFA מאשר את האינסטרומנטלים המרגשים יותר, Call of kathulu וOrion.

בכלל, אם יש משהו שטיפה חסר באלבום הזה זה סוג של רגש אחר מ"כעס"... האקוסטיות המלטפות שהיו חלק אינטגרלי ממטאליקה כמעט ונעלמו, וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר יותר את To Live is To Die מAJFA מאשר את האינסטרומנטלים המרגשים יותר, Call of kathulu וOrion.

לא יודע מה איתך, אני מקבל צמרמורות כשאני שומע את To Live is to Die.

אני דווקא אהבתי מאוד את האלבום האחרון. נכון שקשה להשוות אותו לראשונים, אבל בכל זאת אני חושב שהוא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו-לא קראתי את כל הנושא החפור הזה כי הוא לא מעניין אותי מכמה סיבות:

אני מניח שבאו לפה הרבה גיקים וכתבו שמטאליקה ממוסחרים (שזה נהיה דיי נכון),הסולן כבר זקן וחסר קול (וגם זה נכון).

אבל עם כל זה הם עדיין נותנים בראש.

המון אנשים לא ציפו להרבה מהאלבום הזה ולדעתי הוא KickAss רציני לאור העובדה שלסולן אין קול,והביאו באסיסט אינדיאני שרוקד כמו צפרדע על הבמה (-_-)

אז אוליי הם כבר לא כמו פעם (טוב בטוח לא כמו פעם) אבל עדיין נותנים בראש והאלבום הזה באמת יצא מעולה לאור כל העובדות,ואני חושב שאנשים בכלל לא ציפו לכזה אלבום וציפו אפילו לאכזבה גדולה.

ציון 9 מתוך 10 לדעתי.

נ.ב-השירים שהכי אהבתי (ולמדתי כבר לנגן ):

The Day That Never Comes

Cyanide

The Unforgiven 3 (אני חייב לציין שקצת התאכזבתי כי ציפיתי לו הרבה והוא לא כמו השניים הקודמים).

The End Of The Line

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו-לא קראתי את כל הנושא החפור הזה כי הוא לא מעניין אותי מכמה סיבות:

אני מניח שבאו לפה הרבה גיקים וכתבו שמטאליקה ממוסחרים (שזה נהיה דיי נכון),הסולן כבר זקן וחסר קול (וגם זה נכון).

אבל עם כל זה הם עדיין נותנים בראש.

המון אנשים לא ציפו להרבה מהאלבום הזה ולדעתי הוא KickAss רציני לאור העובדה שלסולן אין קול,והביאו באסיסט אינדיאני שרוקד כמו צפרדע על הבמה (-_-)

אז אוליי הם כבר לא כמו פעם (טוב בטוח לא כמו פעם) אבל עדיין נותנים בראש והאלבום הזה באמת יצא מעולה לאור כל העובדות,ואני חושב שאנשים בכלל לא ציפו לכזה אלבום וציפו אפילו לאכזבה גדולה.

ציון 9 מתוך 10 לדעתי.

נ.ב-השירים שהכי אהבתי (ולמדתי כבר לנגן ):

The Day That Never Comes

Cyanide

The Unforgiven 3 (אני חייב לציין שקצת התאכזבתי כי ציפיתי לו הרבה והוא לא כמו השניים הקודמים).

The End Of The Line

אתה מכליל רחמים בציון שלך ?

אני לא חושב שצריך לתת ביקורות שמושפעות ממגבלות שמדובר במוזיקה

זה לא איזה תחרות או משהו שיש הבדלים בין נכים\נשים

פה מדובר במוזיקה ובסופו של דבר לא משנה מה הסיבות ואם זה מוצדק או לא

מטליקה של היום כולל האלבום הזה הם גרועים יחסית למטליקה של פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...