במשחקים וגראפיקהQ6600VSQ9300 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במשחקים וגראפיקהQ6600VSQ9300

EasyPooper

Recommended Posts

שלום לכם חיטתי קצת בחיפוש אבל תשובה לא מצאתי לכן תפחתי את הנושא הזה. אובכן לפני שבוע בערך הזמנתי מחשב למשחקים עם מעבד Q6600 (וגם קצת גראפיקה אני עדיין ברמת חובב) במחשב יהיה 4 GIGA ראם וכרטיס מסך HD4870 ואם זה מש חשוב אז גם P43 של גיגבייט. היום הצלחתי לדלות כמה מאות שקלים ורציתי לדעת אם יצא לי משו (כגון תוספת ביצועים) מכך שאני אחליף את המעבד הנ"ל לQ9300? מי מהם יתן לי יותר ביצועים בפחות OC במשחקים ותוכנות כגון ZBRASH ו3DSMAX? תודה מראש מקס.

אה ושחכתי לציין שני ניואנסים אני כנראה שלא אוכל לשדרג את המחשב בעתיד לכן מי מבין שני המעבדים יהיה רלוונטי לכמה שיותר זמן? וכמו כן שכחתי לציין שאני רוכש את המעבדים עם AC FREEZER7PRO ולא מתכנן אובר רצחני בהתחלה.... אז עוד פעם תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש יותר ביצועים בפחות OC?

פה הייתרון של ה-Q9300 - הוא מתחיל מ-FSB של 333MHz, וגם מכיל Cache גדול יותר, מה שנותן לו ביצועים קצת יותר טובים בלי OC. מצד שני, אני יודע אם לוח האם שלך טוב לאוברקלוק או לא.

מבין שתי האופציות, הטובה יותר תהיה Q6600, שב-OC ל-FSB של 333MHz ייתן לך 3330MHz מהירות סופית, וזה בלי לעבור את המהירות שהלוח בנוי לעבוד בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחפש יותר ביצועים בפחות OC?

פה הייתרון של ה-Q9300 - הוא מתחיל מ-FSB של 333MHz, וגם מכיל Cache גדול יותר, מה שנותן לו ביצועים קצת יותר טובים בלי OC. מצד שני, אני יודע אם לוח האם שלך טוב לאוברקלוק או לא.

מבין שתי האופציות, הטובה יותר תהיה Q6600, שב-OC ל-FSB של 333MHz ייתן לך 3330MHz מהירות סופית, וזה בלי לעבור את המהירות שהלוח בנוי לעבוד בה.

על מה אתה מדבר?.... יש לו מכפלה 9 לא 10... ב-FSB של 333 הוא יתן 3000MHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...