חוות דעת על HP DV5T , מתלבט בגלל האחריות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על HP DV5T , מתלבט בגלל האחריות

davenos

Recommended Posts

אני רוצה לקנות את DV5T עם ה-T9400 וה 9600M GT מחו"ל .

האחריות היא רק לשנה ואין תמיכה במעבדות בארץ ולכן ישלחו את זה לחו"ל על חשבוני .

יש לי כמה שאלות כדי להתיר את הספיקות .

האם בעתיד הקרוב יגיעו לארץ מחשבים חדשים כך שHP תתמוך בדגם זה ?

האם אפשר להסתפק באחריות הזאת? (אני לא מבין בתקלות במחשבים ניידים , אני לא יודע כמה עולים התיקונים בדרך כלל ומה התכיפות של הבעיות )

אם מישהו יודע מניסיון כמה עולות השליחות האלו לחו"ל ?

אחריות של זה הכרחי ? משתלם? כדאי?

תודה מראש ,

דוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב להרבה שאלות פה אין לי תשובות אבל לאם זה חושב או נחוץ..אז...בטוח שכן במחשב חלק בלתי נפרד זה האחריות כמה שזה נשמע דפוק כי במחשב חוץ מזכרונות, הארד דיסק וכונן אופטי הכל כל כך יקר שזה בעייה ואם אין את המחשב בארץ אז הרבה פעמים אין לו חלקי חילוף גם אם תרצה..אני לא מדבר כבר על אם הולך הלוח אם ועוד פריטים יקרים זה פשוט לזרוק אותו וזה בעייה..מה גם שמחשב אין מה לעשות בגלל הצפיפות שבו והעבודה במקומות לא שגרתיים יותר מועד להתחממות יתר הגורמת לקלקול חלקים..!!

תראה כל מה שאמרתי נשמע רע אבל כל אחד והשיקולים שלו יש כאלה שיקחו את הריזיקה וייקנו אותו והמחיר יחפה על הקנייה ...אבל שוב זה שיקול איניבידואלי...בהצלחה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי עלות של שליחות לחו"ל לא ידוע לי.

לגבי צפי הגעת הדגם הנ"ל,אין כרגע תכנון כזה,ומנסיון מהסדרה הקודמה פביליון DV6XXX לא היה שיווק של דגם בעל כ.מסך חזק יותר מה8400GS בארץ,שהוא בערך שווה ערך ל9200GS שמשווק בדגמי הDV4\5 בארץ.

בד"כ תקלות בניידים מתחילות בשנה השנייה והלאה.אם מדובר על זכרון\HD\כונן אופטי מדובר בהוצאה שלא תשתלם בד"כ בהרחבת אחריות,אבל ברגע שמדובר באינוורטר\מסך\כ.מסך\לוח אם\מעבד - מדובר כבר על הוצאה של 1000\2000 שקל לתיקון שלא במסגרת אחריות ובמידה שמדובר בכ.מסך לדוגמא כמו ה9600GT שלא משווק בדגמים בארץ,אופציית התיקון לא ידועה.

כמובן שגם את הדברים הללו ניתן לתקן בצורה עצמאית,רק אם יש לך ידע וחוש טכני בפירוק והרכבה,לא מומלץ לכל אחד לבצע זאת.את הרכיבים ניתן לרכוש באיביי,ויש מדריכים מפורטים ברשת להחלפת הרכיבים היקרים.

בכל מקרה,אני מאוד ממליץ על רכישת המחשב הנ"ל,אם השימושים שלך לא כוללים משחקים כבדים תוכל להסתפק ב9200GS מהארץ.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פי סקרים, כ- 12% מהניידים של דורשים תיקון כלשהו בשנה הראשונה לחייהם.

מלבד תקלה ברכיב כמו דיסק קשיח וזכרון, כל תיקון של תקלה אחרת בנייד עלולה להגיע לחצי מעלותו של הנייד.

אני ממליץ בחום על 3 שנות אחריות לניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...