ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 38 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם :hi:

אני יודע שיותר מחודשיים לא עידכנתי וזה היה בגלל שלמדתי במכינה קדם אקדמית במשך חודשיים ואח"כ לא היה לי זמן.

בימים האחרונים נתתי כמה פינישים אחרונים וב"ה סיימתי השלב הבא ניקוי חול כנראה ביום ראשון הקרוב ואח"כ אני ימלא בבונדו את כל החורים שצריך וכנראה יום חמישי שבוע הבא הצביעה (אני מקווה שזה הפעם סופי).

אז אחרי שעשיתי כמה פינישים אחרונים הרכבתי את כל הפנלים כדי לראות שהכל יושב טוב ולהלן התמונות(אל תדרגו בנוגע לחלודה היא תשוייף)

005xy.jpg

006upy.jpg

009le.jpg

010e.jpg

011tf.jpg

012ek.jpg

וקניתי לפני כמה זמן גם מאיביי מכסי PCI מאוווררים - קניתי 2 סטים כאלה של 3 כ"א

008na.jpg

ב

שבת שלום

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה

יש לי רעיון דומה מאוד אבל זה יהיה הרבה יותר דומה לרכב...

פשוט זה עולה הרבה כסף כל הדברים אבל אני מזמין לאט לאט ואז ישאר רק לקנות מאז או לבנות מארז.

אין מה לעושת ככה זה שאתה נמצע בצבא ואין לך עבודה חח וכל הפרוייקט הזה עולה הרבה מאוד כסף חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חבר'ה..

עדכון קטן מהנעשה היום ...

היום עשיתי ניקוי חול לכל המארז כהכנה לצביעה... הספתקתי כמעט הכל חוץ מפנל צד אחד שהוא ממש היה עקשן והצבע שעליו לא ירד בקלות..

כנראה שאני אחכה עם הצביעה עד יום ראשון ששם אני אגמור לשייף את הפנל הנותר ואז אתחיל לצבוע בצבע יסוד וכנראה ביום חמישי עוד שבוע יהיה הצבע עצמו.

אני חייב לציין שזאת פעם ראשונה שאני מתנסה עם ניקוי חול בעצמי וזה ממש יעיל למי שיש את הגישה לזה זה חוסך שעות של שיופים רק צריך לדאוג שיש לך מספיק חול כדי לשייף את כל החלקים כמו שצריך..

הניקוי חול עובד ככה : מחברים לקומפרסור אקדח מיוחד שיש לו 2 כניסות מאחורה אחת שמכניס את האויר מהקומפרסור ואחד מחובר לצינור שטבול בתוך דלי עם חול (רצוי חול ים) וככה הוא מטיז את החול..

מי שמעונין להשתמש בניקוי חול במוד שלו רצוי לדעת כמה דברים :

קודם כל ניקוי חול מצריך עבודה במקום פתוח שלא חשוב שהוא יתלכלך יותר מידיי כי זה בעצם מעביר את כל החול שבדלי לרצפה או לשולחן.

דבר שני חובה להשתמש באמצעי מיגון כגון מסנן נשימה ומסכת פנים מלאה בגלל שלא בריא לנשום חול וגם בגלל שזה לא נעים שעף לך חול בלחץ על הפנים

דבר שלישי לעבוד אך ורק עם בגדים ארוכים וכמה שיותר אטומים כדי שלא יעוף לך זרם חול על היד ורצוי לעבוד עם כפפות .

ועכשיו לתמונות...

פה אני מראה את הפנל קדמי אחרי שיוף קל וסתימת החריצים שנוצרו בפלסטיק בעת הכנסת הדלת פח למארז\

001rou.jpg

002xo.jpg

פה מוצג הכנוס לאחר ניקוי חול וסתימת כל החורים

003pqw.jpg

פה מוצד הגג אחרי ניקוי חול (הוא היה פעם לבן לגמרי)

004jxs.jpg

005xar.jpg

פה מוצגים הרשתות לאחר ניקוי חול

007vr.jpg

הדלת

008kzi.jpg

009mq.jpg

הפנל צד

010dz.jpg

011rf.jpg

הפנל צד השני (לא גמור)

014dc.jpg

וקניתי אתמול גם 10 ברגי אצבע למארז

013k.jpg

תגובות בבקשה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תתזיז קרוב מדי שלא תקבל גלים בפח ועבודה טובה ...

בהצלחה !

למה נראה לך שזה יעשה גלים בפח זה לא התזה חזקה במיוחד התזתי על היד כמה פעמים דיי מקרוב וזה קצת כאב לא יותר מזה...

היום אתמתי את החריץ בגג כהכנה למחר . מחר אני ישייף אותו ואגמור לשייף את הפנל שנשאר ואצבע את כל החלקי המארז ב PRIMER (צבע יסוד) ושבוע הבא כנראה הצבע. בנתיים אני עובד על סרטון שמסכם את כל הפרוייקט.

החריץ בקדמת הגג (בצבע ירוק)

72758284.jpg

שבוע טוב

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

היום צבעתי את המארז בצבע יסוד וצילמתי מספר בפלאפון כי שכחתי את המצלמה בבית

היום גם סיימתי להכין את הסרטון שמסכם את הפרויקט הוא שוקל 48 מגה אבל מומלץ להוריד אותו כדי לעשות סדר בראש לגבי כל הפרויקט. את הסרטון סידרתי לפי קטגוריות ולא לפי סדר כרונולוגי.

והנה כמה מהיום

הנה הפיסטולט של הניקוי חול שדיברתי עליו הצינור השחור טבול בדלי עם חול

007mo.jpg

008ts.jpg

הפנל צד משויים

010xo.jpg

אמצעי מגן חובה!!

011fhu.jpg

אחרי שסיימתי לשייף את הפנל צד תלינו אני ואבא שלי קורת ברזל ועליה חוטי ברזל שעליה תלויים כל הפנלים שיהיה יותר קל לצבוע

012sv.jpg

016ad.jpg

014kiw.jpg

אחרי הצביעה

017m.jpg

018kk.jpg

019mt.jpg

020xd.jpg

021o.jpg

015w.jpg

תגובות

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...