ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 29 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

עבודה ממש יפה..

מה שנשאר הוא לעבוד עם בונדו על הכונס, ברגע שהוא יהיה גמור - לחבר אותו לגג המארז ולעשות עוד עבודה קטנה עם בונדו כדי ליצור חיבור - שהכל יראה כחתיכה אחת

בהצלחה - מחכה לראות את זה גמור

אגב, הייתי שוקל לעבוד גם על הסנפיר.. לקצץ אותו במעט - ולאחד אותו עם המארז כחלק מעבודת הבונדו.. - לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד נחמד לראות טכניקות עבודה ישנות וסגנון עבודה "ישן" של פעם שיש להרבה אנשים היום מה ללמוד ממנו! מעורר הערצה! ::) (זה קומפלימנט לאביך החרוץ! ;))

אני מאוד מתרשם מאביך ברמת הריתוך (אומרים לרוב ריתוך ולא הלחמה שזה בחשמל ואלקטרוניקה של רכיבים חשמליים) וברמת בניה של הכונס שלא נשארו "תולעים" של ריתוך בחיבורים שיראו בהמשך נורא בצביעה.

ניקוי בחול? פשש.. זה מעניין מאוד! :o מאיפה יש לך קשרים לסדנה כזו? זה וואחד דבר..

סה"כ עבודה יפה מאוד ומחכה לעידכונים ולצביעה והניקוי וכל ההמשך.. ויש לאבא שלך פינת עבודה מאוד נחמדה! יש לו שם כלים לא רגילים? CNC? מחרטות? כלים "נדירים"?

נ.ב-

יש לך עוד הרבה הרבה שיופים לעשות על הרבה דברים לפני בכלל תמשיך לצביעה וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה??

ROFL=Rolling On Floor Laughing

קצת חיפוש בגוגל..

תודה על התגובות ...

עבודה ממש יפה..

מה שנשאר הוא לעבוד עם בונדו על הכונס, ברגע שהוא יהיה גמור - לחבר אותו לגג המארז ולעשות עוד עבודה קטנה עם בונדו כדי ליצור חיבור - שהכל יראה כחתיכה אחת

בהצלחה - מחכה לראות את זה גמור

אגב, הייתי שוקל לעבוד גם על הסנפיר.. לקצץ אותו במעט - ולאחד אותו עם המארז כחלק מעבודת הבונדו.. - לשיקולך

אני לא הולך להשתמש בבונדו בכלל אולי רק לסתום כמה חורים אבל לא משהו רציני... הכונס הולך להתחבר עם ברגים והסנפיר עם הדבק שמצורף איתו בתחתית..

לדעתי אין מה לעבוד על הסנפיר הוא בסדר כמו שהוא.. בקשר לחריגה בגודל שלו ... תאמת לא ממש מפריע לי...כי זה ממש כמה מ"מ כך שזה לא כזה נורא

ולמי ששאל..כן הכונס הולך גם להצבע

תמיד נחמד לראות טכניקות עבודה ישנות וסגנון עבודה "ישן" של פעם שיש להרבה אנשים היום מה ללמוד ממנו! מעורר הערצה! ::) (זה קומפלימנט לאביך החרוץ! ;))

אני מאוד מתרשם מאביך ברמת הריתוך (אומרים לרוב ריתוך ולא הלחמה שזה בחשמל ואלקטרוניקה של רכיבים חשמליים) וברמת בניה של הכונס שלא נשארו "תולעים" של ריתוך בחיבורים שיראו בהמשך נורא בצביעה.

ניקוי בחול? פשש.. זה מעניין מאוד! :o מאיפה יש לך קשרים לסדנה כזו? זה וואחד דבר..

סה"כ עבודה יפה מאוד ומחכה לעידכונים ולצביעה והניקוי וכל ההמשך.. ויש לאבא שלך פינת עבודה מאוד נחמדה! יש לו שם כלים לא רגילים? CNC? מחרטות? כלים "נדירים"?

נ.ב-

יש לך עוד הרבה הרבה שיופים לעשות על הרבה דברים לפני בכלל תמשיך לצביעה וכו'..

תודה על התגובות ועל הפירגון , אבא שלי מסגר 40 שנה ברור שיהיו לו המון כלים ויש כמה כלים שהוא בנה לבד שם..היית מאמין?!

בקשר לניקוי חול זה לא כזה נדיר .. לוקחים דלי של חול ים ומכנסים את הצינור של הקומפרסור שישאב ממנו חול ויזרוק אותו על המתכת..לא משהו מיוחד.. אבל יעיל מאוד.. זה כן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברור לי מאיפה הנסיון של אביך בתחום.. מרשים..

בנוגע לניקוי חול אני חשבתי בכלל שאתה מדבר על ממש חדר שפועל על התזת לחץ חול וחריטה בחול והכל שזה ממש יקר.. ברמות מחיר של CNC וכדומה..

אם כבר הגענו קצת לדבר על אבא שלך, איזה מכשירי הוא בנה? אולי יש להם עתיד ואני ועוד חברי קהילה גם יכולים לבנות כאלו? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו ברור לי מאיפה הנסיון של אביך בתחום.. מרשים..

בנוגע לניקוי חול אני חשבתי בכלל שאתה מדבר על ממש חדר שפועל על התזת לחץ חול וחריטה בחול והכל שזה ממש יקר.. ברמות מחיר של CNC וכדומה..

אם כבר הגענו קצת לדבר על אבא שלך, איזה מכשירי הוא בנה? אולי יש להם עתיד ואני ועוד חברי קהילה גם יכולים לבנות כאלו? :P

הוא אמר לי שהוא בנה מכשיר שמכופף צינורות עגולים אפילו מאוד עבים ל 90 מעלות או כל זוית אחרת שאתה בוחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעבודה עם בונדו..

דווקא זה יהיה שווה את ההשקעה, אם תוכל לעגל את הפינות בחלק הפנימי של הכונס, להחליק ריתוכים וכו'..

זה יצא מדהים לאחר עבודת בונדו וצביעה לדעתי..

בקשר למסגריה - הייתי שמח לראות כמה של הסדנא \ מקום (אם אפשר כמובן ;) )..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צביעה ושיוף בכל אופן יהיו אני אולי אשתמש בבונדו קצת להחליק את העסק וקצת להשים בחיבור בין הכונס למארז אבל לא יותר מזה...

אני צריך לשאול את אבא שלי בקשר למיקום..כי הוא בפירוש ביקש ממני לא לצלם את הפנים שלו שלא יזהו אותו אפילו שלדעתי זאת פרסומת טובה...

ויש לי כבר של המסגריה מהיום פשוט לא העליתי אותה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש דעות קדומות על האינטרנט והרשת בכלל

לכן כניראה הוא חושש ובצדק

תמונה פה בהחלט לא תגרע , אבל גם לא תועיל .

בקשר לבונדו..

אני חושב שלא כדאי להכנס לזה כרגע

זה שיופים פנימיים שיכולים לקחת שבועות

אני על הפנאל שלי עבדתי קרוב ל3 שבועות (עזוב שאחרי זה פירקתי הכל ובכלל עלה לי רעיון יפה וקל יותר חחחח )

בכל מקרה הכונס הזה באמת מוסיף..

ואני חושב שהייתי מוותר על הסנפיר הזה ...

הכונס יקח את כל ה''שואו'' וזה יהיה הרבה יותר יפה לדעתי

תגיד , מה עם צבע כברררר ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...