בעייה בsli - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בsli

andrei21

Recommended Posts

טכנולוגיית נשמעת יפה וטובה שאמורה לתת ביצועים פי 2.

אבל בשטח הסיפור קצת אחר.

ומה שיש בפועל שהרבה משחקים עובדים רק עם כרטיס מסך אחד.

כי אנויידיה שוכחים להוסיף תמיכה לsli להרבה משחקים או שמוציאים את התמיכה אחריי הרבה זמן.

האם משהו שיש לו גם ונתקל בתופעה הבלתי נסבלת הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנולוגיה הזו לא אמורה לתת פי 2 ביצועים אפילו תאורטית (עקב השימוש בזכרון של אחד מהם בלבד), שלא נדבר על פרקטית.

רוב המשחקים דווקא תומכים בSLI, יש בודדים שלא. אתה בטוח שהכל מותקן ומוגדר כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהכל אצלי מותקן כמו שצריך

יש לי כרטיס מסך 7950gx2 יש לי אותו כבר שנתיים

יש לי דרייבר אחרון ובהגדרות הוא עומד על ריבוי כרטיסי מסך

והנה דוגמא של משחקים שאינם תומכים ב SLI:

alone in the dark, age of conan, call of duty 4, devil may cry 4

יש עוד הרבה אבל אני חושב שזה מספיק

הנה לינק לרשימת המשחקים שתומכים בSLI

http://www.slizone.com/object/slizone2_game.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס כפול כמו הGX2 שלך זה לא SLI!

SLI זה זוג כרטיסים פיזיים שיושבים בסלוטים נפרדים בלוח האם. אל תצפה שמשחקים יזהו את הכרטיס שלך בתור 2 נפרדים, ותבטל את ההגדרה לריבוי - כי אין לך, ואולי זה מה שגורם לבעיות.

אגב, DEVIL MAY CRY 4 וCOD4 תומכים גם תומכים. מאיפה הבאת שהם לא? אז מה אם הם לא מופיעים ברשימה, זה לא שמעדכנים אותה כל שבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה יש לי 2 כרטיסים פיזיים שמחוברים לאחד ויושבים בתוך סלוט אחד, כשאני מפעיל תוכנה שמראה את אחוז הפעיל במשחקים אז ישנם משחקים שמראים 70-80% ויש כאלה שמראים 50% זאת אומרת שהSLI לא עובד כלל, רק כרטיס אחד בפעולה.

הלוח שקניתי עלה לי 1200 שקל לפני שנתיים והוא תומך אבל זה לא קשור לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם אומרים לך כבר 50 פעם בשני דיונים אין לך SLI?!!!!!!!!!! :bash:

SLI זה אם היו לך שני כרטיסים שהיו יושבים בשני חריצים!!!

הכרטיס שלך כפול אבל הוא פועל ככרטיס יחיד לכן זה לא SLI!!! זה לקחו שתי ליבות ושמו אותן ביחד וזהו! זה בשביל אנשים שרוצים בימועים אבל אין להם כסף ללוח אם תומך ... מה שיש לך המחשב מרגיש ככרטיס אחד לכן אין לך את הSLI הנאלה... ומאיפה הפלצתה שCOD4 לא תומך SLI?? הרי יש שם אופצייה מפורשת-

OPTIMIZE FOR DUAL GRAPHICS CARDS

או משו בסגנון קיצר תירגע אין לך אבל יש לך כרטיס כפול ברמת ביצועים של 8600GTS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אפשרות לשים על הלוח עוד כרטיס מסך כזה

ואז זה יקרא quad SLI

[br]פורסם בתאריך: 27.08.2008 בשעה 17:06:21

You see, at the heart of the GX2 is NVIDIAs SLI technology. To put it simply, the GX2 is basically two 512MB GeForce 7900 cards stacked one on top of the other and linked together via a sort of expanded SLI bridge. There is no revolutionary GPU hiding under the twin coolers, its essentially the same G71 with all the same features that we already have on the 7900 GTX and 7900 GT. And because its heart is SLI, it has all the same disadvantages that come with a regular dual-card SLI setup.

For example, to enable dual-display mode, you have to disable the multi-GPU mode in NVIDIAs control panel. Not a big deal in all honesty, but it can be a pain if you have dual displays. Also, there are games out there that have problems with SLI and simply dont work. This can be especially true of older games or even new games that havent gotten the attention required from NVIDIAs developers. In those cases, the 7950 GX2 cant make use of the second GPU and would end up performing roughly on par with a single 7900 GT.

NVIDIA has gotten SLI to work pretty well over the last couple years since its introduction and its pretty painless these days, but those disadvantages still exist and will undoubtedly affect some users from time to time. For the most part, however, those disadvantages are pretty minor when compared to what SLI and the 7950 GX2 offers overall. content not found

[br]פורסם בתאריך: 27.08.2008 בשעה 17:14:18

http://hwzone.co.il/news/1149530400/58651/
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

היה לך QUAD אם היה לך 4 חריצי PCI-EX 16X

ו4 7950 (שים לב 7950 לא X2)

או 4 7950 X2

אם תוסיף לכרטיס שלך עכשיו עוד כרטיס יהיה לך אבל משני כרטיסים כפולים וזהו! כי תבין כרטיס כפול זה הפיתרון לאנשים שאין להם לוח תומך אבל הם רוצים ביצועים של ...

שני כרטיסים של 7950 (שלא קיימים אני סתם מנסה להסביר לך) שלכל אחד לחוד יש חיבור PCI-EX היו SLI

שני כרטיסים שיושבים על PSB אחד זה לא SLI מבין :nono:

זה יענו שתי ליבות גראפיות על כרטיס אחד זה לקחו שני כרטיסים ודחפו אותם אחד בשני כך שהם יתפסו חריץ PCI אחד ותעלם בעיית חוסר הSLI בךוח האם

ומה גם את הכרטיס שלך הוציאו כמו שבימינו ATI הוציאה את ה4870X2 שזה אותן שתי ליבות על PSB יחיד בשביל לקחת את התואר הכרטיס החזק בשוק

אם עכשיו לא הבנתהה שאין לך SLI אז אתה :screwy:

ואת כל מה שחפרתי בשני מילים

כרטיס כפול (7950 X2 4870 X2 9800X2 4850X2 ) זה לא SLI

שני כרטיסים כפולים (7950 X2 4870 X2 9800X2 4850X2 ) זה או SLI או CF תלוי בכרטיס מבין???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיסים החדשים באמת לא כי יש להם שני על כרטיס אחד

במקרה שלי זה שני כרטיסים שמחוברים ביניהם בגשר SLI

שגורם ללוח לקבל אותו כSLI לכל דבר אשר יושב על סלוט אחד

ו2 כרטיסים כאלה כמו שלי זה

quad SLI

אבל בוא נפסיק להתווכח ונראה מה יש לאחרים להגיד בנושא

למשל לאחראי פורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקסים אתה טועה בגדול.

7950gx2 אומנם לא מצריך לוח אם תומך אבל בהחלט מוגדר כ- בדריבר. דבר זה נכון לכל כרטיס כפול ליבה (עם או בלי גשר SLI)

4870x2 לא שונה מהבחינה הזאת מאחר והוא מוגדר כ-CF בדריבר, וגם הוא צריך אופטימיזציה ל-CF ע"מ לנצל את כל כוחו (ראה דוגמאת Crysis)

2x 7950gx2 יתן לך תצורת QUAD (ארבעה ליבות פעילות).

אגב זאת בדיוק הסיבה שרובינו מעדיפים כרטיס חד ליבתי (לא להיות תלויים ב-SLI/CF) ומבזים השוואות ביצועים של כפול ליבה לחד ליבה.

(כמובן בנוסף לטענהש "לא פייר" להשוות 2 ליבות לאחת)

מי שעדיין לא הפנים - עכשיו זה הזמן:

2 ליבות = 2way-SLI

3 ליבות = 3way-SLI

4 ליבות = Quad SLI

כאשר למס' הכרטיסים (PCB) אין שום השפעה על המשוואה הנ"ל.

(אני מניח שכפולי ליבה אינם תומכים ב-3way-, אחרת היו עולות שאלות כמו "9800GX2 + 9800GT" :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF = CrossFireX (טכנולוגיה מקבילה ל-SLI לכרטיסי ATI)

תתקין דריברים אחרונים לכרטיס שלך מאתר הבית של nvidia.

וודא שמסומן במשחק האופציה של ניצול dual GPU (כמו שרשמו כאן קודם) במידה וקיימת אפשרות בתפריט

תוריד את התוכנה nHancer לשליטה נוחה על פרופילים של משחקים.

ולמרות שאפשר גם דרך הדריבר, אתה יכול לנסות לשחק עם "SLI Rendering Mode" - תעזר במדריך הבא:

http://www.nhancer.com/?dat=d_sli

קח בחשבון שרוב השיטות המועדפות למשחקים רבים כבר הוגדרו מראש בפרופילים של אנוידיה.

אבל למשל אם אין ניצול טוב ל-GPU השני, אפשר לנסות SLI Antialiasing:

SLI Antialiasing. This is a standalone rendering mode that offers up to double the antialiasing performance by splitting the antialiasing workload between the two graphics cards, offering superior image quality. One GPU performs an antialiasing pattern which is slightly offset to the usual pattern (for example, slightly up and to the right), and the second GPU uses a pattern offset by an equal amount in the opposite direction (down and to the left). Compositing both the results gives higher image quality than is normally possible. This mode is not intended for higher frame rates, and can actually lower performance, but is instead intended for games which are not GPU-bound, offering a clearer image in place of better performance. When enabled, SLI Antialiasing offers advanced antialiasing options: SLI 8X, SLI 16X, and SLI 32x (8800-series only). A Quad SLI system is capable of SLI 32X antialiasing.

http://en.wikipedia.org/wiki/Scalable_Link_Interface

עריכה: סליחה AA עובד רק מ-8800 (ואתה עם 7950)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...