שאלה בקשר לחיבור ראווטר למחשבים נייחים - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לחיבור ראווטר למחשבים נייחים

IdanTs

Recommended Posts

אז בגדול אחרי החיבור של כל הדברים אחד לשני [ראווטר למודם + ראווטר לשתי המחשבים] האינטרנט יפעל לי פשוט בשתי המחשבים? לא צריך לעשות עוד שום דבר?

ואחרי זה לעשות כתובת IP קבועה עם המדריך שנתנו לי כרגע [תודה ^^] ואז נשאר לי לעשות כמה דברים בקשר לאבטחה?

איזה פעולות אני צריך לעשות?

ובאמת שלא הבנתי מה יוצא לי מלפתוח פורטים.. אני לא משתמש באימיול נגיד..

אם אני משתמש ב-utorrent אני צריך לפתוח פורטים? או ב-Team fortress 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Idan_Ts תתחיל לעבוד על זה ותראה כמה שזה פשוט.

ואגב כל מדריך טכני סטנדרטי בחמישים השנים האחרונות כתוב בשפה ה"טבעית" שהיא אנגלית ;)

גם אם אתה מחובר "ללא חייגן" בתשתית עדיין יהיה צורך להגדיר את זה בנתב וזה לא יעבוד מהקופסה.

moranesher כאשר לא יודעים מה כותבים עדיף לא לכתוב וממש לא היתה לי כוונה לפגוע באף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Idan_Ts תתחיל לעבוד על זה ותראה כמה שזה פשוט.

ואגב כל מדריך טכני סטנדרטי בחמישים השנים האחרונות כתוב בשפה ה"טבעית" שהיא אנגלית ;)

גם אם אתה מחובר "ללא חייגן" בתשתית עדיין יהיה צורך להגדיר את זה בנתב וזה לא יעבוד מהקופסה.

moranesher כאשר לא יודעים מה כותבים עדיף לא לכתוב וממש לא היתה לי כוונה לפגוע באף אחד.

אתה אומר "להגדיר את זה בנתב". איך עושים את זה?

ותגידו אם אני עושה אייפי קבוע כמו שאמרו לי לעשות דרך פה:

http://www.netcheif.com/Articles/FixedIP/FixedIP.htm

אז אני לא יכול לשנות יותר אייפי? נגיד כדי להוריד דברים מראפיד שייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתבלבל - אתה מגדיר עכשיו כתובת IP פנימית. הכתובת הזו משמשת רק בין המחשבים והראוטר. בנוסף

יש כתובת IP חיצונית שהיא כבר מגדירה אותך מול ספק האינטרנט שלך - אותה אתה מקבל אוטומטית כל פעם שאתה מתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי על המדריך, אל תגדיר ככה IP פנימי, רוב הסיכויים שממילא זה לא יעזור. אתה צריך להיכנס להגדרות של הנתב

ושם לקבוע לכל מחשב כתובת IP קבועה לפי הMAC ADDRESS שלו (לא להיבהל מהמונחים ADDRESS זה סה"כ

מספר יחודי לכל מחשב) זה יופיע בצורה ברורה מאוד בנתב.

בקשר לפתיחת פורט - באופן כללי תצטרך לפתוח פורט לתוכנות שיתוף (אימיול ודומותיהן), טלפוניה באינטרנט (סקייפ) ומשחקי

רשת מקוונים (WOW). בדרך כלל התוכנות האלו ישאלו אותך בהתקנה באיזה פורט הן צריכות להשתמש וכך תדע שאתה צריך

לפתוח להן פורט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חיבור תשתית כבלים ללא חייגן שאתה מחבר מודם ישירות למחשב ואתה מקבל בכרטיס רשת כתובת אייפי שמתחילה במספר 84

אש יש לך אחלה חיבור(יחסית לארץ)!!!!

להכנס לראוטר להגדיר לDYNAMIC IP

השם משתמש והססמה לא בא לידי ביטוי

לחיתה אחת על CLONE ADRESS

ולאשר

הראוטר ירסטט את עצמו ונגמר הסיפור

שום חייגנים

את המחשב השני לחבר כבל מהלינקסיס למחשב ולגלוש בלי חייגן

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אוקיי סבבה.. הזמנתי כבל רגיל. תודה.

ואני מבולבל רצח מכל התגובות פה! בקשר לאבטחה..

אני יחבר את כל המחשבים באופן חוטי אז אני יכול פשוט לבטל את התקשורת האל חוטית וזהו? ואז אף אחד לא יכול לפרוץ?

אם כן, איך עושים זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...