אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0 - עמוד 20 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V2.0

nnfyrbsnss

Recommended Posts

• תגובות 627
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשאתה יושב לפתור תרגילים במתמטיקה ובמקום להשתמש במחשבון המדעי שלידך אתה מעדיף להשתמש במחשבון של הווינדוס (הרגע קרה)

כשאתה חושב שצריך להוציא להורג אנשים שמתלהבים שיש להם מחשב יקר ואז כששואלים אותם איזה מחשב אז אין להם מושג. ואז כשאתה מצליח להוציא מהם איזהשהו פרט על המחשב לא נעים לך להגיד להם שתפרו אותם בחנות...

"איזה מחשב יש לך?"

"לבן"

נראה לי מהסיפורי תמיכה

^^^

זה באמת לא קשה, אני לדוגמא יודע איזה 5 מספרים סה"כ

כשכל המשפחה שלך מעורה במה שקורה בפורום בגלל שאתה חופר להם על זה 5 פעמים ביום (לפעמים)

אז אתה מכור למחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קורא עמוד בעיתון בתור הקסאדצימלי

נשארתי ער עד 3 בגלל איזו עבודה להגשה, לא ישנתי מספיק

אני מתעורר בבוקר, הולך לקרוא עיתון, רואה כתבה עמוד 20 חושב לעצמי "עמוד 32" ובא לפתוח את העיתון בעמוד הזה ><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכור למחשבים אם אתה נכנס על בסיס יומי לאתרים כמו FUDZILLA וTOMSHARDWARE רק בשביל להתפאר על החברה של הכרטיס מסך שלך שהיא עשתה צעדים כאלה ואחרים.

אתה מכור למחשבים כשאתה שופט אדם לפי המפרט שלו, וכשהוא שואל איזה משחקים הוא יריץ עליו אתה פשוט צוחק עליו כי המפרט שלו כזה גרוע ומצד שני אתה מנסה לעזור לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מסדר את הארון (שמפוצץ בחלקי מחשב ישנים שאתה יודע שאתה לא צריך) ומגלה שם שני מחשבים P3 שלא ידעת עליהם!

(הרגע קרה לי :silly: אם אני אצליח לתקן אותם, אחד הולך ליהיות שרת למשחקי LAN... והשני הולך לבלות את שארית חייב במזבלה :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...