אינטרנט איטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט איטי

RDS

Recommended Posts

בזמן האחרון האינטרנט התחיל להדרדר במהירותו, עד בלפני כמה זמן המהירות הגיעה לשיא השפל... לאתר כמו לוקח כדקה לעלות, וגם אז התמונה לא עולה... רב האתרים בכלל לא מצליחים לעלות... הבעיה היא לא בספק או בתשתית, בגלל שיש לי לפטופ בבית ואני גולש באינרנט הביתי בלי בעיה..

חשדתי לבעיית תוכנה, הרצתי בערך כל סריקה אפשרית.. כלום לא עזר.. אז החלטתי לפרמט את המחשב... לרוע המזל גם לאחר הפירמוט הבעיה לא נפתרה..

מה יכול לגרום לכזה דבר? כרטיס פגום יכול לגרום לאינטרנט איטי? אני כבר אובד עצות...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין פשוט את הדרייבר של הכרטיס שלך עדכני.

ואם לא עוזר תיבדוק על איזו מהירות מוגדר הכרטיס שלך במנהל המשימות בלשונית עבודה ברשת.

אם אתה שם לב לירידה או משהו שמה במהירות שרשום שמה מפעם ליפני שהבעיה צצה.

תיכנס למנהל ההתקנים של כרטיס הרשת שלך תחת הלשינית מיתקדם.

באפשרות Speed & Duplex, ותשנה את המהירות כירצונך, אם אתה לא שם לב לשום שינויי מפעם.

תשנה ל-Mbps Half Duplex 10, ותיבדוק עם משהו מישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שעשיתי ומשום מה אני לא מוצא לשונית מתקדם..[br]פורסם בתאריך: 24.08.2008 בשעה 23:29:01

גם עשיתי בדיקות פינג לאתרים שונים, והתוצאות היו בסדר גמור בכולן.. ממוצע של 15MS..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחובר קווית... הנתב SIEMENS SL4... כרטיס של realtek נדמה לי ועוד אחר מובנה על הMB.. ניסיתי להתקין ווינדווס מחדש ולפרמט... כלום לא עזר.. הרצתי בדיקה על ההארד דיסק בHDDLIFE והוא אומר שהבריאות 70% שזה בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...